100 ps'lik en iyi traktörler hangileri?

Ynt: 100 ps'lik en iyi traktörler hangileri?

aribas link=topic=68816.msg784251#msg784251 date=1381437839' Alıntı:
doğru olandır ama abi kardeşim dikkat etmemiştir farketmiş olsa yapmazdı :D

görevimizi yapakda biz artık geriside emmoğluna kalmış yoksa ishak abinin bişey dediğide yok :)

nüfüsü kalabalık bir aileyiz sonuçta olabilir :) maşaallah bir koca ilden kalabalığız

şerefli1 link=topic=68816.msg784246#msg784246 date=1381437569' Alıntı:
yeri değil biliyorum ama ishak abi 36 yaşında büyüğe saygı lütfen :)
Sevgili Muzaffer sen bakma benim yolu yarıladığıma ben kendimi 18 inde hissediyom.Beni düşündüğün için de çok teşekkür ederim.Traktör arayan arkadaşada tavsiyem olursa kırmızı olsun.(Massey ferguson) Bizim burda 5445 var sesi tank gibi.

5445 olsun öyle kullanımıda karışıkta değil normal vitezli traktörlerden daha basit benim amcam 74 yaşında aldı canavar gibi kullanıyo erkek oğluda yok ilaç tohum hariç her işi halen kendi görür konfor desen 10 numara...

yeni same explorer3 105 ve deutz 420 ye bakablırısın(102 hp).dt modelınde 20+20 vıtes secenegı gs modelınde 40+40 vites secenegı vardır gs modelınde powershıft ve shuttle sunroof vs vardır.

New holland istemem demişşiniz ama Türkiye ' nin şartlarında başka alınacak traktör yok malesef. Diğerlerinde yedek parça yok günlerce parça bekliyorsun üstelik pahalı euro bazında. Birde alırken şanzıman tam powershift olmasın 5445 ' teki gibi debriyajsız kavramayı yapan plakalar var onlar zamanla bitiyor ve tamiri pahalı. Birdaha düşün derim :)

Şuanda alınabilecek en iyi marka CASE.NH konforunda ve ondan daha donanımlı ve daha ucuz.
İkinci LS ler fiyatına göre çok donanımlı ama parça konusu nasıl olur onu bilemem.
Ayrıca çokda zamazingolu traktör işin açıkçası arızaya herzaman meyilli.
En iyisi yerli üretim olması.En azında tamiri basit oluyor.

fetullah aksu link=topic=68816.msg789890#msg789890 date=1383324222' Alıntı:
Şuanda alınabilecek en iyi marka CASE.NH konforunda ve ondan daha donanımlı ve daha ucuz.
İkinci LS ler fiyatına göre çok donanımlı ama parça konusu nasıl olur onu bilemem.
Ayrıca çokda zamazingolu traktör işin açıkçası arızaya herzaman meyilli.
En iyisi yerli üretim olması.En azında tamiri basit oluyor.
marka konusunda bir şey diyemem ama bizim kullanıcımız için fazla zamazingo olayına katılıyorum Fetullah abi ne kadar karmaşık o kadar arıza malesef. ama mf nın tadı başkadır ve o kadar karmaşık değil adı yeter kalıtesi yeter abi. ama ls için aynısı söylenebilir mı bilmiyorum hakkında bilgım yok case nh karşılaştırmasında da nh nın yeni bluemaster lar çok hoş case de de shutle vs var konfor iyi...