125 hp lik makina 8 tekeri çevirebiliyorsa...

Ynt: 125 hp lik makina 8 tekeri çevirebiliyorsa...

atilla link=topic=8291.msg87517#msg87517 date=1224709108' Alıntı:
kişilerin beklentisi önemli değil ... sitedeki arkadaşların beklentisi bence daha önemli olması gerekir...şimdiden sonra bu beklentileri karşılarsın artık... hoşça kalın...

siteden ayrılcaksan benim yüzümden ayrılma bundan sonra ben karışmıyorum...illa ayrılacam diyorsan 3-4 gün sonra ayrıl...

salih senden rica etsem artık tartışma ortamı yaratmasınız olur mu.ikinizde kendinizce haklısınız...boşwerin traktörmüş motormuş..önemli olan insanlık.....ayrıca atilla abi ayrılmana da gerenk yoq....

sımdı burda kaos yaratacak bı durum yokkı adas demıs 125hp lık makına 6 ton hafıf degılmı atıılla abıde ısterse 9 ton oluyo ek agırlıkla demıs burda opsıyonel 3 ton var bunun neresende tartısma yaratılıyor anlamıs degılım
bırde bır traktor ne kadar agır olursa o kadar ıyı dıye bı mantık var ama bu ıyı degıl agır traktorler cekıo dıye bıse yok agırlık o kadar avantajlı bıse degıl yanı

salih link=topic=8291.msg87540#msg87540 date=1224712956' Alıntı:
sımdı burda kaos yaratacak bı durum yokkı adas demıs 125hp lık makına 6 ton hafıf degılmı atıılla abıde ısterse 9 ton oluyo ek agırlıkla demıs burda opsıyonel 3 ton var bunun neresende tartısma yaratılıyor anlamıs degılım
bırde bır traktor ne kadar agır olursa o kadar ıyı dıye bı mantık var ama bu ıyı degıl agır traktorler cekıo dıye bıse yok agırlık o kadar avantajlı bıse degıl yanı
sende haklısın ....

Atilla Abi sana ne kadar teşekkür etsem azdır... sayende hak ettiğim yeri buldum... İnşallah sen benim durumuma düşmezsin... hiç yoktan yere beni haksız duruma düşürdün saygısızlıkla suçladın...
benim için artık Atilla Abi diye biriyok dün gece öldü... Umarım senin içinde ben öyleyimdir...

sana Hasan kardeşinle Mutluluklar dilerim...