135 hp lik ford 200 hp lik motorun çekemeyeceği pulluğu çekiyo

Ynt: 135 hp lik ford 200 hp lik motorun çekemeyeceği pulluğu çekiyo

cazgin0020 link=topic=45361.msg427786#msg427786 date=1311357070' Alıntı:
kardeş benim anlamadıgım bu pulluk 6 lı deilmi? ve 6 lı pullugu 80 85 90 hp çift çeker motorlara çogu kişi takıyo ki seri ile çekiyolar ben seride çekerim demiyorum takviye 3 gibi bi ufak viteste ve çift çeker patiaj etmicek bi motorda çektirmeyi diyorum imkansız bi tarafı yok yani çeker ama haliyle büyük gelir zaten tek çekerde rolantide 4 14 inç pulluga kadar çekiyo 70t nimet çift çekerde 5 li 12 14 inç koşanlar var ki iice küçük viteste 6 lıyı neden çekmesin
pullugun 6 lı olması onu cekecegi anlamına gelmez 6 8 no pullukda var 6 24 no pullukda sen bu hayallerle cok yaşarsın zf sanzıman sa neden rampada cekmiyo bu motorlar niye egimli yerde gitmiyo alayına inat KARA ford sanzıman BU TRAKTORDE SANZIMANIN BABASI var 16+4 .. gücün sanzımanla bi alakası yoktur giriş ve cıkışlarda ufak tefek + lı - li değişiklikler olabilir asıl ETKEN motor ve arka dır agır olan traktor kacırmaz güçlü motorda ceker .. 138hp 486 nm tork üreten motorla yaklasık 290 nm civarı tork u zor bulan motor isterse 10 ceker olsun hiç farketmez yaptuğı işi yapmaz yapamaz .... 68 hp bi motoru traktor görmesek dev ilan edeceksin bize biraz yavaş salla hadi konu sahibi atmış biraz neyse de ... sana erkuntunla hayırlı işler diliyorum pulluk lazımsa temin ederiz 6 lı 7 li ..

Ynt: 135 hp lik ford 200 hp lik motorun çekemeyeceği pulluğu çekiyo

Black.Boyss.37 link=topic=45361.msg433189#msg433189 date=1313055683' Alıntı:
pullugun 6 lı olması onu cekecegi anlamına gelmez 6 8 no pullukda var 6 24 no pullukda sen bu hayallerle cok yaşarsın zf sanzıman sa neden rampada cekmiyo bu motorlar niye egimli yerde gitmiyo alayına inat KARA ford sanzıman BU TRAKTORDE SANZIMANIN BABASI var 16+4 .. gücün sanzımanla bi alakası yoktur giriş ve cıkışlarda ufak tefek + lı - li değişiklikler olabilir asıl ETKEN motor ve arka dır agır olan traktor kacırmaz güçlü motorda ceker .. 138hp 486 nm tork üreten motorla yaklasık 290 nm civarı tork u zor bulan motor isterse 10 ceker olsun hiç farketmez yaptuğı işi yapmaz yapamaz .... 68 hp bi motoru traktor görmesek dev ilan edeceksin bize biraz yavaş salla hadi konu sahibi atmış biraz neyse de ... sana erkuntunla hayırlı işler diliyorum pulluk lazımsa temin ederiz 6 lı 7 li ..
evet haklısın başkan.ben şimdi 398 çiftçekerle bunun çektiği pulluğu hayatta çekemem