Johndeere 6120m ve deutz 6135c hangisi¿

Deutz a bir kuruş vermem hele John Deere varken ama tavsiyem 6140m almanız arada kalıp ve güç olarak ciddi fark var ve fuarda sorduğumda ikisinide aynı paraya alabiliyorduk nerdeyse. 6120m illa dersen o zaman da case vestrum 130 u mutlaka düşün 68 desibel kabin sesi ile sınıfında sessizlik anlamında ilk sırada yer alıyor ayrıca 1 ay önce fuarda 3.5 milyona rahat alabiliyorduk ki şuanda alınır bayilerde hazırda var mükemmel traktör

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Deutz a bir kuruş vermem hele John Deere varken ama tavsiyem 6140m almanız arada kalıp ve güç olarak ciddi fark var ve fuarda sorduğumda ikisinide aynı paraya alabiliyorduk nerdeyse. 6120m illa dersen o zaman da case vestrum 130 u mutlaka düşün 68 desibel kabin sesi ile sınıfında sessizlik anlamında ilk sırada yer alıyor ayrıca 1 ay önce fuarda 3.5 milyona rahat alabiliyorduk ki şuanda alınır bayilerde hazırda var mükemmel traktör
6m kabinide 70 desibel. Vestrumdan fazla ses alacağını kullanmadan bilemeyiz. (140m select plus 120m premiumdan daha ucuz)

6m kabinide 70 desibel. Vestrumdan fazla ses alacağını kullanmadan bilemeyiz. (140m select plus 120m premiumdan daha ucuz)
Hocam fuarda yarım saat ara ile en dolu 6140m ile case vestrum 130 çalıştırdım gaz verdim her türlü ses olarak dinledim ama kesinlikle vestrum farkedilir düzeyde motor sesi anlamında daha sessiz ve kabini daha rahat geldi tabi John Deere dedimi kabin içinde daha rahat hissetme var ama vestrum da fiyatıyla biraz daha uygun ve tork olarak da daha başarılı geldi 2 si arasında aşırı tarafsız kalırdım ama 6120m dersen net olarak vestrum içinden geçer onun

6120m ne fiyat aldınız?

ne iş yapacağınıza bağlı bence. ben cok yönlü kullanmak için 6120m premium tercih ettim memnunum. yapmadığım iş birtek pulluk kaldı onu da almadan önce baskasının tarlasında test etmiştik 4 lü dönerliyi rahat çekiyordu. (14 numara sanırım )

Ben 2 li silaj makinası
ağır tip koble,
45 ayak aysan
4 lü mibzer (mısır)
1 tonluk ilac makinası (24 sıra götürüyor)( ince teker ile kullanıyorum)
yolda da 42-45 km/h hızı var sınırlandırılmış

gibi gibi işler yaptım memnunum. ha ara işler yapmam ben derseniz 6140m alınır.

Bu desibel ölçümleri fabrika verileri değilse hangi devirde ve hangi cihazla ölçüyorsunuz acaba paylaşır mısınız?