150 Dekar Arazi İçin Traktör Önerisi 75-95 Hp

Merhaba arkadaşlar,
Daha önce Massey Ferguson 175 İngiliz 1976 model 1 numara traktör kullanmıştım. Şuan traktörüm yok ve yıllık ortalama 150 dekar tarla işliyorum. 4x4 compact yapıda 75-95 Hp arasında ikinci el bir traktör almak niyetindeyim. Çorum bölgesinde Hattat ve Tümosan daha çok tercih ediliyor. Daha önce komşularımızın memnuniyetsizlik yaşamaları sebebiyle New Holland marka traktör almak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Çözüm
Bölgenizde Tümosan tercih ediyorsa Iveco motor, Carraro ön dingil 1998-2008 arasında beyaz jant 82-80 yada 2007-2009 arasında beyaz jant 90.80 bakılabilir. Yenilere göre daha sağlam yapıda. Fiyat olarak da pek uçuk sayılmaz..
Merhaba arkadaşlar,
Daha önce Massey Ferguson 175 İngiliz 1976 model 1 numara traktör kullanmıştım. Şuan traktörüm yok ve yıllık ortalama 150 dekar tarla işliyorum. 4x4 compact yapıda 75-95 Hp arasında ikinci el bir traktör almak niyetindeyim. Çorum bölgesinde Hattat ve Tümosan daha çok tercih ediliyor. Daha önce komşularımızın memnuniyetsizlik yaşamaları sebebiyle New Holland marka traktör almak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
2004 model Temiz Same 90 lık bulursanız kaçırmayın derim susuz motor dekarda ortalama 1.6 1.8 yakıyor.Dost tavsiyesi