155 HP ANKARA 4 SILINDIR DEW FENDT BU BI REKOR

Ynt: 155 HP ANKARA 4 SILINDIR DEW FENDT BU BI REKOR

DoYRaNLı link=topic=3019.msg149006#msg149006 date=1233689817' Alıntı:
var kardeş var,, Bafra da ayıboğanlar aldılar bayiliği içeride de 6-7 tane traktör var,,alaçam caddesinde görürsün,servisini de Bafra sanayi sitesinda (oda hemen yolun üzeri) Mevlüt keskin ustamız yapıyor,,yanına bi uğra selamımı söle öğleye yakın git sana yemeğinide ısmarlasın,çayınıda söylesin, bilmediklerinide öğretsin,,

Şunuda ilave etmeliyim 79 senesinden durgunluktan sonra 2006 da kutlucan tarafından yetkili distribütörlüğü satış ve sonrası hizmetleri verilmekte tanışıp dinlemenizi ehemniyetle tavsiye ederim

insomnia link=topic=3019.msg149012#msg149012 date=1233690053' Alıntı:
Şunuda ilave etmeliyim 79 senesinden durgunluktan sonra 2006 da kutlucan tarafından yetkili distribütörlüğü satış ve sonrası hizmetleri verilmekte tanışıp dinlemenizi ehemniyetle tavsiye ederim
erkan sana bişie sorim,new hollandı neden bıraktılar?

hesabi krank 106 araba tekerin intercoller ankara transmisyon motor
beygire vario kurs kademeli devir max john hurliman ler sik

de olabilir, (google etiketlerinden alınmıştır)

BAFRA DAKI MOTORUN ARZASINDAN DOLAYTI FILTRE OLAYINI DILE GETIRDIN SANIRIM =) BAFRA DAKI MOTORUN ARZASINI TA BIZ ANKARA DAN DUYDUK YAW =)) GECEN BURADA GELMISLER BERKCAN DA GELMIS HEHE SATIS SORASI SERVIS EVE GUZEL BI UYGULAMA BU ARADA BURDAKI 415 DEDIGIM MOTOR 413 CIKTI YAW NE SANS AMA!!! OLSUN ICI DISI KALIBI AGIRLIGI AYNI SAYILIR
YORUM YAPANLARIN ELINE SAGLIK ARKADASLAR1!!!!

DoYRaNLı link=topic=3019.msg149015#msg149015 date=1233690253' Alıntı:
erkan sana bişie sorim,new hollandı neden bıraktılar?

Ali beye lütfen doğal olarak biryerden sonra yazmam yada paylaşım yapmam onların adına olmuş olur dolayısıyla buna yetkim yaden deveccuhum yoktur bilginize

salih link=topic=3019.msg149026#msg149026 date=1233691272' Alıntı:
BAFRA DAKI MOTORUN ARZASINDAN DOLAYTI FILTRE OLAYINI DILE GETIRDIN SANIRIM =) BAFRA DAKI MOTORUN ARZASINI TA BIZ ANKARA DAN DUYDUK YAW =)) GECEN BURADA GELMISLER BERKCAN DA GELMIS HEHE SATIS SORASI SERVIS EVE GUZEL BI UYGULAMA BU ARADA BURDAKI 415 DEDIGIM MOTOR 413 CIKTI YAW NE SANS AMA!!! OLSUN ICI DISI KALIBI AGIRLIGI AYNI SAYILIR
YORUM YAPANLARIN ELINE SAGLIK ARKADASLAR1!!!!
o traktörün arıza sebebini tekrar yazıyorum ,,traktörün arkasına taktıkları damperli romorkla çalısırken damper liftinin içiresinde bulunan yağdaki çapak traktördeki valfin (adını bilmiyorum)çalışmasına engel olmuş,tek sorun romorkun liftini içierisindeki çapağın yağla beraber liftin iniği anda traktöre gelmesi,,

DoYRaNLı link=topic=3019.msg149033#msg149033 date=1233692160' Alıntı:
o traktörün arıza sebebini tekrar yazıyorum ,,traktörün arkasına taktıkları damperli romorkla çalısırken damper liftinin içiresinde bulunan yağdaki çapak traktördeki valfin (adını bilmiyorum)çalışmasına engel olmuş,tek sorun romorkun liftini içierisindeki çapağın yağla beraber liftin iniği anda traktöre gelmesi,,

evet sonrasında valf grubu temizlenip denemesi yapılsada servis arkadaş tarafından yenisiyle değiştirildi diye biliyorum kutlucan işini riske atmadı