1991 model tekceker 8066 mi yoksa 1998 model 4*4 82 80 mi fiyatlari ve calisma saatle

O zaman benim gözümde farkları yok. Daha temiz daha modelli olan tümosanı tercih edebilirsiniz . 2007 model 8280 sahibi olarak bunu söylüyorum. Betona sal betonu söker ama arka hidrolikler pek dürtüzleme yapmaz 98 modellerin. Ustasını bulup ayarlatman lazım. Yoksa kahrolursun.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Hacım yöreden kaynaklı sanırım dürtüzleme diyoruz biz. Hassasiyet milden sağlanıyor arka kolların mil esnedikçe kaldırma yapıyor traktör zorlanınca. Tümolarda bu çok hassas değil ayarlı değilse elle indir kaldır yapmaktan traktörden soğursunuz.
:D yani bi elin hep hidrolik kolunda olucak arada yoklamadan motor yörümez :D klasik fiat tumosan eski kasa newholland huyu :D

• Beğen
Tepkiler: srtys

Motorlari ayni iki traktorunde fakat 91 8066 da levye olmasi gerekiyor yoksa 89 cıkislidir 89 cikisli 66 serilerinde levye bulunmuyor. Her ikiside guc olarak esit sanzuman ve hidrolik olarak fiat 10 adim onde fakat 4x4 farki bozar herseyi. Levyesiz ise tumosani tercih et eger fiat levyeli ise isterse 10 ceker olsun fiat bana gore 10 kat iyidir levye varsa