2013 YENİ MODEL İRTEM HAVALI PANCAR EKİPMANLI

Beklemediğim bi makina geldi ama yinede güzel gübre deposu bütün olunca geriye doğru kaykıştırmışlar ve makina çok sallı olmuş tek çeker traktör için biraz ağır durumda ama çaresini bulacağız 5x45 olarak kullanıyorum nohut ekiminden sonra 5x70 olacak ayçiçeği mısır için

fotoraf0238p.jpg

fotoraf0237i.jpg

fotoraf0236g.jpg

fotoraf0235t.jpg

bu yıl ekipmanlarımı arttırdım.
img0279mg.jpg

img0281pu.jpg

fotoraf0228x.jpg

fotoraf0226r.jpg

fotoraf0227u.jpg

img0278yw.jpg

fotoraf0276w.jpg

Ynt: 2013 YENİ MODEL İRTEM HAVALI PANCAR EKİPMANLI

İrtem buğday ekim makinalarından sonra Ayçiçek ekim makinasındada değişiklik yapmış , daha farklı bir şase yapısı kullanmaya başlamış , lakin bunlar epeyce ağırlarmıştır , artık 75 bg çiftçeker traktör ve üzeri lazım bunun önüne
Hayırlı olsun yeni makinanız

herkeze teşekkürler en iyileri sizlerin olsun
gübre deposu biraz problem yarattı ama artık çaresine bakacağız eski gübre deposundan fabrikadan istemeyi düşünüyorum bunu çıkarıp onu takacağım yoksa 3 torba gübreden sonrası traktöre zarar olacak

murat abi keşke irtemin türk traktör için özel ürettiği mibzerleri tercih etseydin.onların gübre tankı plastik daha uzun yıl dayancağı kesin.seninki demir.hergün yıkamak istemezmi acaba :S
çizel ve dıskaralarında hayırlı olsun.bizde aldık 9 lu alpler ama daha kullanmak nasip olmadı.

Güzel paylaşım. Ekipmanlarınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bende İrtem ' in bu tipini ilk defa gördüm. Değişik olmuş. Denildiği gibi tam dolu baya ağır olacaktır. Bizde de hep havalı makina ile ekme fikri var. Ama o şekilde nohut nasıl olur bilemiyoruz...