2013 YENİ MODEL İRTEM HAVALI PANCAR EKİPMANLI

Ynt: 2013 YENİ MODEL İRTEM HAVALI PANCAR EKİPMANLI

hayırlı olsun güle güle kullanın İrtemi. yeni çıkan çift şaselilerden. balta takılı olan ön şase ana şaseden ayrı. böylece zor koşullarda makina daha dayanıklı oluyor ve engellerde daha az hasar görüyor. ben çokcanlar 7190 ı merak ettim nasıl bir makina? kullandığınız mi daha önce?

bu gün fabrikadan erol bey aradı ve nasipse makinayı 26 cm öne almak için parçaları kargoya verdiklerini ve takıldıktan sonra denememi istediler.

büyük ihtimal makinanın sal problemi ortadan biraz kalkacak.

hayırlısı ile 1. ekim slajlık mısır ve ayçiçeklerini ektik. artık 2. ekim slajlık mısırlar 20 güne kadar başlar.
fotoraf0040k.jpg

fotoraf0039jv.jpg

fotoraf0033.jpg

fotoraf0035q.jpg

fotoraf0036e.jpg

kolay gelsin pullukla ne yapacaksınız?bizim okulun orda adamlar tarlanın belli kısımlarına teklı pulluk sürüp oralardan su verdiler sizdemi oyle yapacaksınız :S

GÜRKAN link=topic=64328.msg743714#msg743714 date=1368556277' Alıntı:
kolay gelsin İrtem kalitesi ve dayanıklılığı tartışılmaz. güle güle kullanın. gübre tam dolu iken Erkunt kaldırabiliyor mu mibzeri?

tam doldurmadım nedeni ise tek çeker olması önü kalkıyor bizim buralarda tarlalar parça en çok 6 torba gübre kattım

aksaklı link=topic=64328.msg743730#msg743730 date=1368557557' Alıntı:
kolay gelsin pullukla ne yapacaksınız?bizim okulun orda adamlar tarlanın belli kısımlarına teklı pulluk sürüp oralardan su verdiler sizdemi oyle yapacaksınız :S

tarla kenarlarına çizi çekiyoruz pulluk bıçağı 62 cm çizinin içini temizleyerek giyor sonrasında çizi atlamaya (içindeki toprakları atmak) gerek kalmıyor