265S den Kubato 7040 geçiş

Arkadaşlar merhaba bizde 265S var ve değiştirmeyi düşünüyorduk Massey 3075 fantom ile ama ne yazıkki 1 yıldır aramamıza rağmen bulamadık temiz bir 3075 bizde kubato 7040 düşündük nasıldır bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi masseyi aratır mı çekişi yakışı biraz araştırdım alanlardan memnun olanda var olmayanda sizinde görüşlerinizi almak istedim bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz

New Holland,case,ferguson,Tümosan, vs gibi markaların piyasası daha iyi ve parçaları daha ucuz.kubota japon sağlamlığına birşey diyemeyiz ama parça sıkıntısı çekebilirsiniz olsa dahi arıza yapımında yerli motorla arasındaki fiyat farkı epey açıktır.karar sizin ama piyasası olan motor 1-0 öndedir.bence iyi düşünün araştırın kullananlar daha çok yardımcı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: levka
Tamam kardeşim at biz çok aradık 3075 4x2 ama bulamadık fantom olarak Afyon'da var aradık şöyle temiz böyle temiz dedi gittik ama motor birikti döndük geri geldik internette batman da ve Adana da bulduk ama oraya gidip bakmak getirmek baya zor bir iş vazgeçtik bizim Antalya Burdur Isparta Denizli taraflarında olsa sıkıntı değil ama yok bulamadık bir türlü ondan sonra 4x4 kubato düşünmeye başladık yine bulursak massey alaçağız sen at bir görüşelim nerede traktör