3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

Buluşmaya katılacak kişiler

• Kullanılan toplam oy
    64
Ynt: 3.Geleneksel Trakkulup Ankara Buluşması..

Bence de AOÇ uygun,ben de arabayla gelirim,araba problemimiz olmaz.AŞTİde buluşursak rahatlıkla geçeriz,hem aştiye yakın hem de hüseyin abinin dediği gibi uygun bir ortam.

ertac sahın link=topic=36936.msg328833#msg328833 date=1295884610' Alıntı:
tamam o zaman 7 gıbı ordayım ... nasıl tanıyacaz bırbırımızı :)) :S
Son günlerde katılacaklar belli olunca PM yoluyla birbirimize tel. noları yolluyoruz, sonrası kolay.. Gelecek kişilerin bazıları birbirini tanıyor zaten..

Cuma günü gelecek varmı arkadaşlar ben Cuma gelebilirim.Biz Ankaranın yabancısıyız terminale yada tren garına varırız ilk buluşma yeri kolay bulabileceğimiz bir yer olsun birbirimizin telefonlarınıda alalım zaman kalmadı konuyla gelecek listesinide netleştirelim artık.

hacimmet link=topic=36936.msg329288#msg329288 date=1295953484' Alıntı:
Cuma günü gelecek varmı arkadaşlar ben Cuma gelebilirim.Biz Ankaranın yabancısıyız terminale yada tren garına varırız ilk buluşma yeri kolay bulabileceğimiz bir yer olsun birbirimizin telefonlarınıda alalım zaman kalmadı konuyla gelecek listesinide netleştirelim artık.
Hacım gece kalacak yer falan sıkıntı olur..Sabahlamayalım otogarda..:) Sabah 5-6-7 gibi orda olacak şekilde otobüse binerseniz sabah buluşabiliriz..
eraydincer link=topic=36936.msg329302#msg329302 date=1295954516' Alıntı:
arkadaşlar 29 ocak cumartesi günü kesin demi peki saat kaçta aşti de olcaz ben ilk kez katılacam birbirimizi nasıl tanıyacaz
Evet kesinleşti.. Yukarda belirttiğimiz saatlerde orada olursanız, muhtemelen Çağrı veya Fatih bizi karşılamaya gelecektir, buluşmak kolay oluyor.. Ben ikisinide tanıyorum, ayrıca Ağır Abi de o saatlerde orda olacak, onla zaten tanışıyoruz..
Benim tell. 543 458 63 07

Hacım birde Altansat ı getirmeye çalış..

nailyetek link=topic=36936.msg329303#msg329303 date=1295954885' Alıntı:
Hacım gece kalacak yer falan sıkıntı olur..Sabahlamayalım otogarda..:) Sabah 5-6-7 gibi orda olacak şekilde otobüse binerseniz sabah buluşabiliriz..Evet kesinleşti.. Yukarda belirttiğimiz saatlerde orada olursanız, muhtemelen Çağrı veya Fatih bizi karşılamaya gelecektir, buluşmak kolay oluyor.. Ben ikisinide tanıyorum, ayrıca Ağır Abi de o saatlerde orda olacak, onla zaten tanışıyoruz..
Benim tell. 543 458 63 07

Hacım birde Altansat ı getirmeye çalış..
Ben Konyadan gideceğim kalacak yer önemli değil arkadaşım var Ankarada ama abi dediğin gibi Cumartesi sabahı varacak şekilde bineceğim atobüse hayırlısıyla buluşuruz İNŞALLAH, Altansat ' a ısrar ettim ama gelmeyecek galiba yinede uğraşayım bakalım gelirse benim telde:544 893 79 14

Arkadaşlar ben aştiye gelirim cumartesi günü,zaten geleceklerin çoğuyla daha önceden de görüştük,görüşmediklerimizle de bir şekilde buluşuruz o problem değil.Ben herkese numaramı mesaj olarak katılacaklara attım,telefonlaşır bir şekilde buluşuruz.

harun oluk link=topic=36936.msg330193#msg330193 date=1296055242' Alıntı:
arkadaşlar bende gelmeyi çok istiyordum ama aksilik çıktı heralde gelemiyeceğim : ' ( duva*-*0 inşallah başka buluşmalara...
Buluşma yaklaştı; ' Yaprak Dökümü ' başladı..:) Hadi hayırlısı..