3'lü Pulluk ve Kudret 100

Ynt: 3'lü Pulluk ve Kudret 100

masseysuper90 link=topic=1204.msg9607#msg9607 date=1203023455' Alıntı:
KUDRET i kötüleyen arkadaşlar neden bu kadar ağresifsiniz bu traktör hakkında.Bence güzel bir traktör.Sanki NEWHOLLAND TD95D nin 2,eli çok süpermiş gibi 2005 modeli kredili olarak 82.000YTL ye aldı benim arkadaş şimdi 45-50 bin YTL ver 32 bin YTL zararla verecek.Siz neyi kötülüyor neyi övüyorsunuz.İnternetteki ikinci el ilanlarına bakın bakalım .Kakalayana kadar süper traktör mavi boncuk diye övüyorlar sonrada eyvallah...........
Sonuçta bu traktörede bir emek verilmiş.Emeğe saygı gösterin bence. Tamamemn yerli üretim kaç traktör biliyorsunuz sayında okuyalım şurdan............
aga bu kötüleyenler bi mf ile nhden başka traktor görmemişki bu traktoru koyuleyen arkadaaaaaslarr gözlük takınnn numarası buyuk olsun ama sıze gozluk verselerde bi işe yaramaz yıne gorremessınız farkı

kofalcalimuhammet link=topic=1204.msg54268#msg54268 date=1214923598' Alıntı:
aga bu kötüleyenler bi mf ile nhden başka traktor görmemişki bu traktoru koyuleyen arkadaaaaaslarr gözlük takınnn numarası buyuk olsun ama sıze gozluk verselerde bi işe yaramaz yıne gorremessınız farkı

sen olsan bu motoru alırmısın ???
alsan başına bela olur yoksa sendemi KUDRETİ yerli üretim zannediyon alsan sataman arıza yapsa parça bulamazsın biz erkuntlar kötü demedik ben olsam kudret almam performansı iyi olabilir ama yedek parça ve satma sorunu war toplasan türkiyede 20-30 adet anca çıkar bu seriden bu seriyi LİNDNER adlı bi marka üretiyor ERKUNT sadece üzerinde gördüğün yapıştırmayı basıyor
bu kadar emin konuştuğuna göre KUDRETlerin performansı hakkındfa bi bilgin war heralde nasıl çekişi iyi mi ???

madem bukadar çok seviyodun KUDRETİ TÜMOSAN lana kadar bundan alsaydın 5-10 milyar fazla verirdin bi tane alırdın bundan senin tümodan daha çok iş yapacağı kesin
bu seriyi kötüleyenler sadece NH ve MF ciler değil gitbi JD, CLAAS, DEUTZ, FENDT vs. kullanıcılarınada sorabilirsin hiç kimse sana bu seriyi tavsiye etmez
TL-A,TS-A, MF 6400 seriside ithal bunlar neden tutuluyorda KUDRETler neden tutulmadı ???
NH,MF ve JD nin en az satan serisi bile KUDRETden daha fazla satmıştır
TÜMOSAN 95-80 bile bundan daha fazla satmıştır neden ??? bi araştır istersen
konu bu motoru kötülemek değil alırsan elinde patlar arıza yapıncada atarsın hurdalığa

sen bi KUDRETler hakkında bi araştırma yap ondan sonra gel burda NH ve MF cilere laf at
bizim gözlüğe ihtiyacımız yok ama senin bi doktora görünmen gerek

kofalcalimuhammet link=topic=1204.msg54268#msg54268 date=1214923598' Alıntı:

ARALARINDAKİ FARK

KUDRET 100T:

Motor : Perkins 1104 - 44T
Silindir Hacmi (litre)/Sayısı : 4.4 litre/4
Vites Sayısı : 16 ileri / 16 geri
Beygir Gücü : 99 Hp-73 kW @ 2200 d/d
Kaldırma Kapasitesi : 4500 kg
Maksimum Tork : 404 Nm @ 1400 dev/dak

NEW HOLLAND T5040

Motor : New Holland / TIER III
Silindir Hacmi (litre)/Sayısı :4.5 , 4 / Turbo / Intercooler
Vites Sayısı : 24 ileri, 24 geri
Beygir Gücü : 86
Kaldırma Kapasitesi : 4450 kg
Maksimum Tork : 366
Tork Rezervi (%) : 40

NEW HOLLAND T5050

Beygir Gücü : 96
Maksimum Tork : 404
Tork Rezervi (%) : 37

NEW HOLLAND T5060

Beygir Gücü : 106
Maksimum Tork : 425
Tork Rezervi (%) : 31

Aralarında pek fark olmadığı halde neden KUDRET tutulmuyor ???
aralarındaki fiyat farkı

KUDRET 100T : 75.000 YTL

T5040 DT: 34,760.00 EUR
T5040 DT KLI.KAB: 40,784.00 EUR
T5050 DT: 38,268.00 EUR
T5050 DT KLI.KAB: 43,278.00 EUR
T5060 DT: 40,884.00 EUR
T5060 DT KLI.KAB : 46,618.00 EUR

en ucuz T5040 DT kabinsiz 70 milyar kabinlisi 80 milyar madem KUDRET bukadar iyi neden ucuz
-cevap olarak piyasada tutulmuyor deme
-FENDTde piyasada sayılı olduğu halde fiyat olarak en pahalı traktör...

POYRAZLI SALİH link=topic=1204.msg54807#msg54807 date=1215089036' Alıntı:
sen olsan bu motoru alırmısın ???
alsan başına bela olur yoksa sendemi KUDRETİ yerli üretim zannediyon alsan sataman arıza yapsa parça bulamazsın biz erkuntlar kötü demedik ben olsam kudret almam performansı iyi olabilir ama yedek parça ve satma sorunu war toplasan türkiyede 20-30 adet anca çıkar bu seriden bu seriyi LİNDNER adlı bi marka üretiyor ERKUNT sadece üzerinde gördüğün yapıştırmayı basıyor
bu kadar emin konuştuğuna göre KUDRETlerin performansı hakkındfa bi bilgin war heralde nasıl çekişi iyi mi ???

madem bukadar çok seviyodun KUDRETİ TÜMOSAN lana kadar bundan alsaydın 5-10 milyar fazla verirdin bi tane alırdın bundan senin tümodan daha çok iş yapacağı kesin
bu seriyi kötüleyenler sadece NH ve MF ciler değil gitbi JD, CLAAS, DEUTZ, FENDT vs. kullanıcılarınada sorabilirsin hiç kimse sana bu seriyi tavsiye etmez
TL-A,TS-A, MF 6400 seriside ithal bunlar neden tutuluyorda KUDRETler neden tutulmadı ???
NH,MF ve JD nin en az satan serisi bile KUDRETden daha fazla satmıştır
TÜMOSAN 95-80 bile bundan daha fazla satmıştır neden ??? bi araştır istersen
konu bu motoru kötülemek değil alırsan elinde patlar arıza yapıncada atarsın hurdalığa

sen bi KUDRETler hakkında bi araştırma yap ondan sonra gel burda NH ve MF cilere laf at
bizim gözlüğe ihtiyacımız yok ama senin bi doktora görünmen gerek
yerli olmadığını bende biliyorum ama cok sağlam ve az yakıyor sen erkunt kullandınmı hiç hee kullan oyle konuş

kofalcalimuhammet link=topic=1204.msg54986#msg54986 date=1215176262' Alıntı:
yerli olmadığını bende biliyorum ama cok sağlam ve az yakıyor sen erkunt kullandınmı hiç hee kullan oyle konuş

sen mi anlamıyorsun yoksa benmi anlatamıyorum ???
bu motorun erkuntla ne alakası war ***
bu motoru LİNDNER adlı bi marka üretiyor ama sen hala erkunttan bahsediyorsun
ben sana erkunt kötümü dedim ben bu motor hakkında yorum yapıyorum ama sen lafı başka taraflara çekiyon

Düzenleme: Mesaj ' ' marksman ' ' tarafından içeriğinde küfür olduğu için değiştirilmiştir

getAsset.aspx

LINDNER GEOTRAC 124

arkadaşlar yapmayın neden kudrete taktınız diğer modellere bakmıyorsunuz orta halli çiftçiler iççin erkunttan iiyisi yok özellikle mazot bu kadar pahalıyken babam babanı döver kavgasına girmeyin ve gerçekleri görün

gerçekten ekunt bir çftçi için en ideal traktörlerden birtanesi özelikle yakıtının da az olduğunu biliyorum.. çekiş gücüde bayağı iyi... yerli malı olması en güzeli....

napıyonuz bunla mezarmı eşiyonuz hehehehehehe
-silivrilimeriç- link=topic=1204.msg9593#msg9593 date=1203020760' Alıntı:
Arkadaşlar bu bizim buralardaki tek Erkunt...Bizim ordan mazot alıyodu resimini çektim...Bizim mahalleden bi çocukta geldi abi benide çek dedi oda çıktı resimde... zuha-*-s

Pulluk 3'lü 18 numara bizim buralarda zaten hep böle pulluklar kullanılıyor..90 120 hp arası hep böle kullanılıyor..

walla kudret hakkında bi bilgim yok.fakat erkunt firması Ankara eski ford traktörlerinin ön takımlarını yapıyordu..hatta ford 5000 lerinde ön takımları genellikle erkunt-ankara die yazar....ayrıca erkunt traktörleri piyasada yeni yeni görülen bir marka asırlık fiat weya mf traktörleriye aynı kıyaslama yapmayın.....