4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121
Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

rahimavci link=topic=48895.msg496491#msg496491 date=1324631934' Alıntı:
bi buluşma ayarlayıpta işin içinden çıkamadınız :)
Görüldüğü gibi 4. buluşma,3 kere güzelce ayarlamış iyi vakit geçirmişiz :) aslına bakarsan zaten üç aşağı beş yukarı gelecekler belli ancak biz yine de herkese uydurmaya çalışıyoruz olur da her zamanki kadrodan farklı gelenler olursa diye :)

Doğum yapma günü çok geçmemiş inek düve olmaz İNŞALLAH ta birgünlüğüne hayvanları eve emanetedip gelebilirim,tarih benim için hiç farketmez buluşma yeri Konya olmassa şayet her yılki gibi Ankara olsun arkadaşlar herkeze ortada bir yer en azından

aylar oldu belkide siteye giremeyeli bunları daha yeni duyuyorum ama artık okul nedeni ile Konyada yaşadığım için bu gibi buluşmalara daha rahat katılma imkanım var mesafe itibarıyla tarihte uygun olursa katılmaya çalışıcam inşallah o gün gelince aranızda olurum :)

20 Ocaktan sonra bana hergün uyar finaller bitiyo bu sefer kaçırmam gelecem :) Ankarada buluşma olursa arabayla gelir alırım AŞTİye gelecekleri ordan nereye istersek gideriz :D ANAYURT ' A kadar yolu var nasılsa :D

Yapmayınn büle beya azcıkın benide düşünün :( ulan illa fuarlarda mı buluşacaz. Kardeşim şu buluşmaları biraz daha ertelesek

doganbey1 link=topic=48895.msg499884#msg499884 date=1325026123' Alıntı:
Yapmayınn büle beya azcıkın benide düşünün :( ulan illa fuarlarda mı buluşacaz. Kardeşim şu buluşmaları biraz daha ertelesek
Biliyosun doğan ayarlamak epey bir mesele çok kişi var,yine de bir bakalım ama söz vermiyeyim zar zor bu zamana ayarladık sanırım fazla oynayabileceğimiz bir zaman yok gibi.Kısmet artık olmadı konyada da epey üye olur

Bu arada tarih %90 28i yer kesin Ankara olarak belirlendi arkadaşlar bilginiz olsun.