4.Trakkulüp Buluşması

Buluşmaya Katılacaklar

• Kullanılan toplam oy
    121
Ynt: 4.Trakkulüp Buluşması

Arkadaşlar buluşma tarihi 21 Ocak Cumartesi günü olarak belirlendi.Buluşma Ankarada Anayurt Köyünde Volkan arkadaşımızın evinde olacak.Bunun için şehir dışından gelen üyelerle AŞTİ de buluşacağız,ordan arabalarla köye geçeceğiz.

Şehir dışından gelecek arkadaşlar için,arabayla ulaşım olacağı için arkadaşların ortalama bir saatte ankaraya gelmeleri gerekiyor.Onun için gelmek isteyen arkadaşlar buraya yazsınlar,onlarla iletişime geçelim saat konusunu ayarlayalım ki kimse mağdur olmasın.

Bir de gelecek arkadaşlar bilet konusunda sıkıntı çekmemek için şimdiden ayarlarlarsa iyi olur,malum okullar kapanıyor son güne kalırlarsa bilet konusunda sıkıntı yaşayabilirler.

Çağrı link=topic=48895.msg510722#msg510722 date=1326457260' Alıntı:
Arkadaşlar buluşma tarihi 21 Ocak Cumartesi günü olarak belirlendi.Buluşma Ankarada Anayurt Köyünde Volkan arkadaşımızın evinde olacak.Bunun için şehir dışından gelen üyelerle AŞTİ de buluşacağız,ordan arabalarla köye geçeceğiz.

Şehir dışından gelecek arkadaşlar için,arabayla ulaşım olacağı için arkadaşların ortalama bir saatte ankaraya gelmeleri gerekiyor.Onun için gelmek isteyen arkadaşlar buraya yazsınlar,onlarla iletişime geçelim saat konusunu ayarlayalım ki kimse mağdur olmasın.

Bir de gelecek arkadaşlar bilet konusunda sıkıntı çekmemek için şimdiden ayarlarlarsa iyi olur,malum okullar kapanıyor son güne kalırlarsa bilet konusunda sıkıntı yaşayabilirler.

AŞTİ`den Anayurt köyüne Ford Connect ile 3-4-5 kişi (artık ne sığarsa) götürebilirim. Tel no: 0 532 426 21 05.

Ağır Abi link=topic=48895.msg510710#msg510710 date=1326456508' Alıntı:
İnanıyorum bu yıl geçen yıllardan güzel bir buluşma olacak bu yıl aranızda olamıyacağım :( kısmetse artık seneye konya fuarında görüsürüz artık
Muhtar sensiz olmaz beyaw, sen gitmiyecen, ben gitmiyecem, kimler olacak ozaman.. Sen ayarla durumunu, dönüşte sana sürpriz var.:D

arkadaşlar benim okulun da bir kötülüğü bu işte, tam final haftasının ortasına denk geliyor o tarih, gelmem biraz zor gibi, konyadan ankaraya gelmek de çok kolay ama sınavlar var işte, plan tam olarak nasıl, bir günlük buluşmamı olacak, gece orda mı kalınacak biraz bilgi verirmisiniz

mrram link=topic=48895.msg511123#msg511123 date=1326482552' Alıntı:
arkadaşlar benim okulun da bir kötülüğü bu işte, tam final haftasının ortasına denk geliyor o tarih, gelmem biraz zor gibi, konyadan ankaraya gelmek de çok kolay ama sınavlar var işte, plan tam olarak nasıl, bir günlük buluşmamı olacak, gece orda mı kalınacak biraz bilgi verirmisiniz
Sabah toplanacağız akşama kadar muhtemelen sohbet olur, gece 12 gibi herkes geri dönüyor.

ertac sahın link=topic=48895.msg511607#msg511607 date=1326547840' Alıntı:
usaktan saat 02:30(21.01.2012) a bılet aldım 8 gıbı ankara dayım allah ızın verırse .. butun katılan arkadaslara hayırlı yolculuk

Ertaç bey 8.00 da aştide özel şöförünüz ve arabanız beklemekte olacaktır bilginize ar-*-s arab-*-*

anayurtlu link=topic=48895.msg511612#msg511612 date=1326550090' Alıntı:
Ertaç bey 8.00 da aştide özel şöförünüz ve arabanız beklemekte olacaktır bilginize ar-*-s arab-*-*
barıştan büyük jest
bende gelmeye çalışacağım o tarihte büyük ihtimal ankarada olacağım için katılacak arkadaşlara hayırlı yolculuklar gelmeye çalışacağım :)