444.000 TL'ye TR5 110 alınır mı ?

Herkese iyi forumlar. Artan piyasada 444.000 TL'ye TR5 sizce alınır mı ? Aramızda kullananlar yakıtından, arızasından, konforundan bahsedebilirler mi ? Kronik kuyruk mili arızası olduğu söyleniyor. --- Yoksa 130.000 TL ekleyip TR6 120 mi alınmalıdır ? TR6, tam avrupa T6000 serisinin kasasından üretildiği için biraz daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben olsam almazdim veya param varsa alırdım ama bizim gibi ufak çaplı çiftçilik yapan kişiler için bayağı yüksek bir rakam, şu ortamda o kadar riske girmeye değer mi bilemedim, karar sizin butcenizi sarsmayacak ise alabilirsiniz, tr5 e.c serisi ile şikayet pek duymadik

• Beğen
Tepkiler: yahya_bayar
Şanzımanla motor uyumsuzluğu varmış galiba daha sıfır traktörün volanını değiştirenler olmuş tabi kullanıcıları daha iyi bilir ama duyduklarım bunlar. Bizde arge diye bişey olmadığı için yeni yapılan seri adam akıllı denenmeden çiftçi üzerinde deneniyor. Çiftçi hem bir kucak para veriyor hem de deneme tahtası oluyor.

Geçen sene o fiyatlara tr6 120 alınıyordu, şimdi baya yükseldi fiyatlar, kullanıcısı olarak eğer imkan varsa tr6 alın arkaniza bakmadan yıllarca sorunsuz kullanın derim, tr5 motor olarak td110 ile aynı, arka hidrolikler ve diferansiyel değişimine gidildi, td lerin en çok sıkıntılı olan fren ve klima sorunu tr5 te devam ediyor mu bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: yahya_bayar