John Deere Ocak 2022 Fiyat Listesi | 600.000 TL'ye 75hp traktör olur mu?

En son $ kurunun tavan yaptığında güncellenen John Deere fiyat listesi, dün internet sitesi üzerinde yenilendi. Bir önceki listeye göre;
✅ 5E CommanRail serisine %14 zam yapıldı.

👍 Ayrıca 6M ve 6R serilerinin fiyatları Ocak ayında yayınlanan fiyat listesinde yer alıyordu. Ancak yayınlandıktan sonra, kısa süre içerisinde kaldırılmıştı fakat forumda bir yedeği bulunuyor. 6M ve 6R serilerinin fiyat listesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1643479430341.png

• Üzgün
Tepkiler: The_Hoca
Ben gelecekte sıfır traktör için bütün şansımı elektrikli traktörde kullanmayı düşünüyorum 500 bin liraya traktör al deposunu 1500 tl ye doldur hiçbir avantajı yok
Birkaç yerde okumuştum çoğu Avrupa ülkesi 2030 dan sonra elektrikli araçlara tamamıyle geçmeyi planlıyor ve fosil yakıtlara talebi azaltmak için akaryakıt fiyatları bilinçli olarak artırılacakmış şu an brent petrol 90 doları gördü yıl sonu 120 doları göreceği söyleniyor dövizden bağımsız dünya genelinde petrol fiyatları yükseliyor elektrikli yenilenebilir motordan başka şansımız yok yaza mazot 20 tl olacak eminim ki petrol fiyatlarındaki yükselemeyi yabancı traktör firmaları avantaja çevirmek için elektrik traktör çalışmaları yapıyorlardır
-20 de kimsenin arabası traktörü motorsikleti çalışmadı benim elektrikli bisiklet şarj ettim gittim geldim çarşıya tek masrafı aküler

elektirikli traktörü bende bekliyorum ama ithal olanı..ama firmaların dediğine göre traktörde elektrik sıkıntı, istenilen bataryayı kullanmak için diğer firmalara bağlılar ..john deer global müdürünün dediği aynen bu..biz batarya üretmiyoruz ,elektrikli traktör için dışarıdaki batarya firmalarına bağımlıyız..benim tahminin hibrit modellerinin çıkması..