500.000TL param var siz olsanız hangi traktörü alırsız

Yetersiz bilgi size kaç beygir ne özellikte traktör lazım onu belirtmelisiniz
Alcağım traktörü öyle çok fazla kullanmıcam kuru tarımda ekin taşımak için tankerle su getirmek için kısacası birazda yatırım amaçlı almak istiyorum senede yapcağı en fazla 30-40 saat satması kolay olsun tutulan bi traktör olsun tek çeker çift çeker olması fark etmez ikiside benim işimi görür yerlemiz düz zaten beygiride fark etmez benim için ama 70i geçmemesi daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Alcağım traktörü öyle çok fazla kullanmıcam kuru tarımda ekin taşımak için tankerle su get85irmek için kısacası birazda yatırım amaçlı almak istiyorum senede yapcağı en fazla 30-40 saat satması kolay olsun tutulan bi traktör olsun tek çeker çift çeker olması fark etmez ikiside benim işimi görür yerlemiz düz zaten beygiride fark etmez benim için ama 70i geçmemesi daha iyi olur
O zaman tümü 95 model olmak üzere;

Fiat 55-56, 60-56, 60-66 ,70-56
Massey Ferguson 265s ve 285s

Tercih ettiğiniz, zira her dönem hareketli piyasaya sahip, parça usta sorunu yok, ikinci el olarak prim yapar..

O zaman tümü 95 model olmak üzere;

Fiat 55-56, 60-56, 60-66 ,70-56
Massey Ferguson 265s ve 285s

Tercih ettiğiniz, zira her dönem hareketli piyasaya sahip, parça usta sorunu yok, ikinci el olarak prim yapar..
Öncelikle teşekkür ederim fiatlarda peki 4x4 mü 4x2mi hangisini önerirsiniz ve hangi modeli daha çok tutulur

• Beğen
Öncelikle teşekkür ederim fiatlarda peki 4x4 mü 4x2mi hangisini önerirsiniz ve hangi modeli daha çok tutulur
Fiat olarak saydığım seçeneklerden genellikle 4x2 tutulur. Hepsinin acayip piyasası, sürekli arayanı var, şimdiki zamanın değil gelecek zamanın da makineleri, meraklısı bitmez kolay.

Öncelikle herkese iyi günler 1 tane traktörüm var ve 2.yi almak istiyorum 500.000liram var ve piyasası olsun aldımmı satması kolay olsun siz ne önerirsiniz önceliğim mf şimdiden teşekkür ederim
Sahibinden 1992 model 54c special anahtar vurulmdadı istediğiniz ustayla gelebilirisiniz 2600 saatte doğru dürüst çalışmadı arkalar sıfır lassa önler sıfır özka römork 3.5 ton 3lü pulluk 4lü pulluk tırmık 400lt ilaçlama durumları gayet iyi bunlar ile beraber verilecektir bosh pompa 8 ileri 2 geri sürüngenli kontaktan stop kaporta aksamı kusursuz 530.000 tl bilecik pazayeri facebook sayfanızda daha detaylı söyledim

Öncelikle herkese iyi günler 1 tane traktörüm var ve 2.yi almak istiyorum 500.000liram var ve piyasası olsun aldımmı satması kolay olsun siz ne önerirsiniz önceliğim mf şimdiden teşekkür ederim
Bende 96 model 70-56 Avrupa tapalı var ama tercihim o olmaz. Üstüne birkaç kuruş daha ekleyip eski kasa 70,80-66 (leyveli olması şartıyla) alırım. Aldıktan sonra "iyiki bunu almışım" diyeceğiniz motorlar... Tercih sizin.

• Beğen