5410 Yeni 11 li çizeli

alihan abi hayırlı olsun traktör de çizel de harika görünüyor. ama çizeli merdaneli niye tercih etmedin. birde çizeli ayaklarındaki rotovatör bıçağı gibi olan kulaklar çok iyi iş görüyor galiba denediniz mi

• Beğen
Tepkiler: ALI EFE
Bu başvuru olayı nasıl arkadaşlar neye göre yapıyoruz başvuruyu ne istiyorlar

1-NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ
2-NÜFUS CÜZDAN FOT.
3-İMZA SİRKÜSÜ
4-ÇKS BELGESİ
5-MÜSTAHSİL MAKBUZU
6-EKİLECEK TARLANIN TAPU KAYIT BELGESİ( TAPUDAN )
7-EKİLECEK TARLANIN TAPU FOTOKOPİSİ
8-ALINACAK EKİPMANLARIN FİYAT TEKLİFLERİ
9-KULLANILACAK TRAKTÖRÜN RUHSAT FOT.
10-ÖZKAYNAK( TAPU FOTOKOBİLERİ ARAÇ RUHSATLARI VEYA BANKADA PARA)
11-APLİKASYON KROKİSİ ( EKİLECEK ARAZİNİN )
12-BANKA HESAP CÜZDANI

BİZİM İŞ PLANI YAZABİLMEMİZ İÇİN GEREKLİ BELGELER

ÇKS KAYDI
MÜSTAHSİL MAKBUZU
NÜFUS CÜZDAN FOT.
TRAKTÖR RUHSAT FOT.
EKİLECEK ARAZİ TAPU FOT.
BANKA HESAP BİLGİLERİ
ÖZKAYNAK BİLGİLERİ

Baya bir evrak var danışmanın gönderdigi liste bu burdan inceleme yapabilirsin

• Beğen
Tepkiler: okan
Hayırlı olsun Alihan bey.
Yanlış anlamayında 11 li çizel agır gelmezmi , benim akrabalarımdada var onlarda ipard aracılıyla aldılar 7 li ve 9 lu kullanıyorlar.
Yakıtın fazla ve güçün yetersiz oldundan şikayet ediyorlar , traktörlerde intercol yok siz taktırdınızmı .
Estagfurullah hacı abi aslında 11 li tabiki büyük 5410 göre ben 9 lüya dönderdim arkadan sağ ve solun bacaklarının pimini söktüm 9lu olarak kullanıyorum busene yagış olmadı acayip sert cizel yürümüyor kesekten okadar sert tekrar sagol..

Hayırlı olsun Alihan bey.
Yanlış anlamayında 11 li çizel agır gelmezmi , benim akrabalarımdada var onlarda ipard aracılıyla aldılar 7 li ve 9 lu kullanıyorlar.
Yakıtın fazla ve güçün yetersiz oldundan şikayet ediyorlar , traktörlerde intercol yok siz taktırdınızmı .

Bu arada intercoll taktırmadım bence 75 hp icin gücü ideal ama lastikler büyük geliyor orj lastiği ile kullanmak daha kullanışlı olur yakıtta fazla değil çiftte 288 goldla beraber günde 5 litre falan fazla yaktı ama yolda 288 den fazla yakıyor...