5410 Yeni 11 li çizeli

alihan abi hayırlı olsun traktör de çizel de harika görünüyor. ama çizeli merdaneli niye tercih etmedin. birde çizeli ayaklarındaki rotovatör bıçağı gibi olan kulaklar çok iyi iş görüyor galiba denediniz mi
Sagol serdar merdaneli olsada olurdu ama çizel sonra goble çekeriz diye düsündük o bıcakları toprak aşırı sert oldugundan söktüm şimdilik tavlı olursa kullanacağım

Merhaba arkadaslar bu ipard ne dir aceba destek kurumumu ben mibzer almak istiyorum ama maddi olarak zor gozukuyor bu dediginiz istemden alabilirmiyim cks em var yaklasik 300 dekar arpa yulaf aspir ekiyorum kayseriden yaziyorum bilgisi olan arkadas varmi aceba tesekkurler

Merhaba arkadaslar bu ipard ne dir aceba destek kurumumu ben mibzer almak istiyorum ama maddi olarak zor gozukuyor bu dediginiz istemden alabilirmiyim cks em var yaklasik 300 dekar arpa yulaf aspir ekiyorum kayseriden yaziyorum bilgisi olan arkadas varmi aceba tesekkurler
arkadaşım alabilirdin fakat Kayseri ipart kapsamında değil yani sadece 42 il başvurabiliyor