5625 john deere kullanan var mı??

Ynt: 5625 john deere kullanan var mı??

john deere düşünüyorsan meksika malı bişeye yaramaz alman al derim biraz pahalı ama makinayı gör derim meksika arka kollar dandik biz çok araştırdık alman al

mexıco malı dıye bısey mı var john deere sallama kardesım bılmıyorsun madem konusma bılmedıgın konuda hıc konusma sustuk konusmadık bılen bılmeyen boyna sallıyor varsa john deere nın ustune traktor ben burdayım 17 yıldır john deere kullanıyorum jd 2030 jd 5615 ıkısıde var bende tumosan 74 80 dt masey 75 fantom
new holland td 85
bırısıde tarlada johndeere yı gecemedı ne dıyorsun sen kardesım sallama konustukca batıyorsun

arkadaşlar ben 1 senedir kullanıyom 5625 süper plas ilk aldıgımda motor gitmiyor veçekmiyodu sonra servise götürdüm pompada sorun çıktı .allettimşu anda motorda hiç bi sorun yok çekiş olsun yakıt olsun çok memnunum.75 hp çekiyo diyen arkadaşıda.motoruyla beklerim.

hayır alma derım bende powertech olanı vardı ne cekıyo ne gıdıo ve cok yakıyo herseyı kotu ama bı özellıgı mest edıcı kuyruk mılı ama superplusları ııııı dıolar yınede sorarsan alma derım 56 mıl aldım 25 gobeyım catladı satıncaya kadar

Dünyanın en büyük tarım makinesi üreticileri arasında başı çekiyo, ben arkadaşları anlamıyorum çekmiyormuş nasıl çekmez ya bu traktörler üretilmeden bir sürü teste tabi oluyo biz bile bu araçları bu kadar zorlayamıyoruz, Jd traktörlerinin motorlarını sağdan soldan almıyo bizzat kendileri üretiyorlar motoru,vede traktör çok sağlam 33 yıldır kullanıyoruz , JD in 76 modelinde hidrolik disk fren var, 5625 süper plus 85 hp değişken geometrili bir turboya vede common rail yakıt püskürtme sistemine sahip olduğu gibi bu yakıtı motorun çok iyi kullanmasına sağlayan gelişmiş bir ECU(Elektronic control unit) 1600 dd 314 tork olduğu gibi bu devirde % 25 artırılmış tork rezervide var.yani bu devirde 392 nm tork üretebiliyoki bu azımsanacak bişey değil tarktörün üzerinde POWERTECH 4045T motor bulunuyo, maksimum 85 bg ise 2400 dd veriyo çekmiyo diyen kişi neye dayanarak çekmiyo diyo, yaptığın işe göre traktörün ağırlığını ayarlarsın ve uygun ekipmanı kullanırsan verim alırsın,bunun ötesi yok bu her traktör için aynıdır.Ben nasipse 5625 superplus alacağım Blıkesir JD yetkili servisi baş ustası bu tarktörlerin harika olduğunu söyledi.Alacak olan arakadaşlara şimdiden hayırlı olsun diyorum inşallah yazdıklarım alacak olan kişilere faydası dokunur

Sevgili arkadaşlar eğer JD traktöründe çekiş kaybı olan var ise bu mutlaka bir arızadan meydana gelir. bende 2005 yılından beri JD 5403 var kuyruk mili gücü 48kw yani 65 beygir. tarlada Newholland TD75D nin tozunu alıyor iki traktörde de 4 lü 12 lik pulluk var. ikiside 2wd. İki traktörü kıç kıça bağlayıp çekmek birşey ifade etmez. NH 2800-3000kg JD 2400kg arada büyük ağırlık farkı var. tabi bunun faydası ne. sen tarlayı sürersin bir diskaro bir tırmık çekersin tarla beton gibi olur. tarla sonlarında rahat dönemezzisn. Ben en dar dünüşte bile yan fren yapmadan olduğu yerde dönüyordum.
Ben de isterim yerli traktör üreticilerimizin iyi traktörler yapıp tüm Dünyaya satmasını ancak Ar-Ge ye ayordıkları düşük bütçelerle bu olmaz.
JD ile ilgili Teknik sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırım.

JD 5625 4WD SUPERPLUS DAHA DÜN TESLİM ALDIM 2011 MODEL...
ALMADAN ÖNCE ÇOK ARAŞTIRDIM HEPSİNE BAKTIM...
AMA GERÇEKTEN BU SEGMENTTEKİ DİĞER TRAKTÖRLER BUNUN YANINDA UYDURUK DANDİK OYUNCAK GİBİ...
ÇOK BÜYÜK KALİTE VE TEKNOLOJİ FARKI VAR...
BENCE TARIM SEKTÖRÜNÜN FERRARİSİ .....JOHN DEERE.....

tolga link=topic=16005.msg305434#msg305434 date=1288643857' Alıntı:
hayırlı olsun fiyatı ne

Türkiye genelinde JOHN DEERE ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR
alacağı modelin en son fiyatını alıp benimle irtibata geçerlerse yardımcı olurum...

John Deere 5625 4WD kabinli klimalı Liste fiyatı 74000
72 model fiat 750 vardı.onun üzerine 52000 verdim...

hilmibey link=topic=16005.msg305745#msg305745 date=1288787025' Alıntı:
Türkiye genelinde JOHN DEERE ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR
alacağı modelin en son fiyatını alıp benimle irtibata geçerlerse yardımcı olurum...

John Deere 5625 4WD kabinli klimalı Liste fiyatı 74000
72 model fiat 750 vardı.onun üzerine 52000 verdim...
Hayırlı olsun, güle güle kullan.. 5625 ' mekanik bilgilerinden bahsetsene biraz, 5615 ile aralarında kaç hp fark var?

Tşk ederim...
5615 hakkında fazla teknik bilgim yok ama bildiğim kadarıyla 80 hp...
5625 ile mukayese edemezsiniz.Tamamen farklı teknoloji...
5025.jpg

-4.5 litrelik 4 silindir power tech 85 hp turbo motora sahip...
-Sınıfının en yüksek tork rezervi %25...
5025engine.jpg

-12 ileri 12 geri mekik şanzuman...
-En sıradışı özelliği ise direksiyon solundaki POWR REVERSER kolu sayesinde debriyaja basmadan ileri-geri yön değiştirebileceğiniz POWR REVERSER özelliği...
transmission.jpg

-Çok modern, mükemmel ses ve toz izolasyonu.Konforlu sürücü koltuğu ve standart klima özelliği...
5025_cab.jpg

-Çift devirli kuyruk mili.Sınıfının en yüksek kuyruk mili gücünü veren 540 devri ve düşük motor devriyle yakıt ekonomisi sağlayan 540E ekonomi devri.

• Beğen
Tepkiler: muhammed85