90e erkunt.denemesı.ama nasıl bı deneme.

Ynt: 90e erkunt.denemesı.ama nasıl bı deneme.

Çıkarsınlar işte motorun canını her türlü şekilde bana kalırsa iyi böyle yaptıkları ne kadar dayanıklı olduğunu veya olmadığını en yüksek limitlerini görebiliriz ben bunları kendi motorum da denemem mesela, merak gidermek için sonuçta deneme motoru ama tutupta bunu motoru alan kişi onlarca dönüm arazide aynı şekilde kullanırsa görüldüğü gibi çıkmayacak sorun bile çıkıyor..Her yapılanı yapmaya kalkmayalım bizde..

zor şartlarda denemeleri güzel bişey ama bi traktör bi kaç denemyle hemen arıza vermez yani böyle bir denemeyle tamam kesinlikle çok sağlamdır veya somut bir yargıya varmak söz konusu değil. sadece çiftçinin gözünü boyamak amacıyla yapılmış bir şov.

kederci link=topic=60512.msg662288#msg662288 date=1355153632' Alıntı:
Bazi arkadaslar bos bos konusuyorlar yapin bakalim bindiginiz markalarlada gorelim erkuntun yaptigini yapabiliyormusuniz yapin sonra konusup ve elestirin
yapsa ne yazar yapmasa ne yazar :) sen tarlada arkada pulluk olan bir traktörü mü çekiyosun :) bu şov amaçlı birşey büyütmemek gerekir

Çağrı link=topic=60512.msg662543#msg662543 date=1355176827' Alıntı:
yapsa ne yazar yapmasa ne yazar :) sen tarlada arkada pulluk olan bir traktörü mü çekiyosun :) bu şov amaçlı birşey büyütmemek gerekir
Çağrı rapor olmasa uğraşırdım seninle ama rapor yazmam lazım :)

zerenler42 link=topic=60512.msg661421#msg661421 date=1355053987' Alıntı:
bu erkuntun yaptıklarını dıger fırmalarda yapsın.bızde alkıslayalım.sow veya gosterıs herneyse.anlayan anlıyo.nasıl ısterse oyle.goruldugu uzere burada rakıp fırma yok.adamlar kendı traktorlerının sınırlarını zorluyolar.yapabıleceklerını gosterıyolar.cokta guzel olmus.tebrıkler. *098*- *098*-
aman arkadaşım sakın başkası denemesin tümosan öle asılırsa ortadan ikiye kesin ayrılır düz yolda bölünüyor gerçi bölüne bölüne bayağı çoğaldı piyasada tümosan

sinan1 link=topic=60512.msg662280#msg662280 date=1355153191' Alıntı:
bu ne la böyle 9 lumu çekiyo yani bu direk bi 9 lu taksalardı çekebiliyomu bakalım
arkadaşım öle bi konuştun ki lafı kafandan düşündüğüne dair tereddütteyim pulluktan hariç 4200 kg 80 liği çekiyo sen tarlada bi tane 240 bağla bakalım boş çekebilecekmi ben bi tek bunu gördüm birde 78 model 540 ı 2 tane 4 lü 8 numara birde 135 lik masseyle gördüm

reklam yapıyor adamlar şovunu yapıyor ki satış yapsın. gel gelelim a b c firmaları yapmıyor olayına. siz televizyonu açın bakalım bir kaç adet dev ve köklü firma binbir çeşit efektli reklamlar yapıyor. bu onların kötü ya da işe yaramaz oldukları için mi etkileyip satış yapmak için mi ? televizyonda saniyelerle ölçülen reklam filmleri yüzbinleri bulan rakamlarla gösteriliyor. burada adam 3 5 traktörü şov için kullanıyor. bence mantıklıca bir şey yapıyor. sen bir şeyi ne kadar iyi tanıtırsan geri dönüşümü o kadar iyi olur.