95 hp civarindaki traktorlerden hangisini secersiniz

Ynt: 95 hp civarindaki traktorlerden hangisini secersiniz

arkadaşlar herkes dışardan gerçekçi olarak yazdıklarını bi okusun lütfen herkes hangi traktörü seviyorsa onu söylüyo yanii kimse için iyiliği az yakması çok çekmesi önemli değil

gardas bizim burada kim onu seviyosa onu alir ekonomik yonune felan fala bakmio sirf ekonmik oldugu icinde istemedigi sevmegi seyi alip sevmeye sevmeye binmio bolesi daha iyi bence tabi getirdigi yukun altindan kalkabilenler icin gecer li bu sozum

benim valatra a95 var ama onu demiycem ben suan yeni geldi motor t5050 motorun kralı abi motor 96 beygirr tl a tipinde ama motor süper gecenlerde polatlıda galeride baktım hayran kaldım motora ya

halit_06 link=topic=2018.msg75255#msg75255 date=1221316670' Alıntı:
benim valatra a95 var ama onu demiycem ben suan yeni geldi motor t5050 motorun kralı abi motor 96 beygirr tl a tipinde ama motor süper gecenlerde polatlıda galeride baktım hayran kaldım motora ya
Ankara polatlıdanmısın

halit_06 link=topic=2018.msg75255#msg75255 date=1221316670' Alıntı:

sitede Valtracılar genelde NH yi sevmiyor özellikle TL-A serisini sürekli TL-A serisi ile A serisi kıyaslanıyordu ama T 5000 serisi çıkınca ortalık karıştı :D

POYRAZLI SALİH link=topic=2018.msg75519#msg75519 date=1221388170' Alıntı:
sitede Valtracılar genelde NH yi sevmiyor özellikle TL-A serisini sürekli TL-A serisi ile A serisi kıyaslanıyordu ama T 5000 serisi çıkınca ortalık karıştı :D

salih kesinlikle valtracı olduğum için yazmıyorum :) 5000 serisi n serisi ile kıyaslanabilir sanırım ... a serisi ile kıyaslayanlar havasıı alır bence...

okkangal link=topic=2018.msg75762#msg75762 date=1221430399' Alıntı:
salih kesinlikle valtracı olduğum için yazmıyorum :) 5000 serisi n serisi ile kıyaslanabilir sanırım ... a serisi ile kıyaslayanlar havasıı alır bence...

abi cumartesi ve pazar günü polatlı şenliklerinde fuara gittim Valtra N 101e biraz göz attım ama maalesef içine binme fırsatım olmadı
dışından gördüğüm kadarı ile içini pek beğenmedim : ' ( kendini biraz geliştirmesi lazım onun dışında güzel traktör arka takım falan...
bunu yanlış anlamayın T5000 serisi N serisinden daha güzel olduğunu iddia etmiyorum sadece N serisi kabin içini biraz geliştirmesi lazım
onun dışında JD 6330u inceledim alman malı güzeldi ama 7830 pek iyi değildi 200 hplik traktörde ön aks süspansiyonu yok noo*-*-

POYRAZLI SALİH link=topic=2018.msg75989#msg75989 date=1221506525' Alıntı:
abi cumartesi ve pazar günü polatlı şenliklerinde fuara gittim Valtra N 101e biraz göz attım ama maalesef içine binme fırsatım olmadı
dışından gördüğüm kadarı ile içini pek beğenmedim : ' ( kendini biraz geliştirmesi lazım onun dışında güzel traktör arka takım falan...
bunu yanlış anlamayın T5000 serisi N serisinden daha güzel olduğunu iddia etmiyorum sadece N serisi kabin içini biraz geliştirmesi lazım
onun dışında JD 6330u inceledim alman malı güzeldi ama 7830 pek iyi değildi 200 hplik traktörde ön aks süspansiyonu yok noo*-*-

t5000 seriside güzel motor ... sanırım new holland zamanla orta ve ufak motorlarını geliştirecek ve namına yakışır hale getirecek .