Acil Fiat yada New holland motor lazım

Komşunun 2010 model tek ceker traktörü bloktan bölündügü için herhangi bir çıkma fiat motoru arıyoruz nerden bulabiliriz nc50 motoru uyduğunu da duymuştuk bulabilir miyiz

Komşunun 2010 model tek ceker traktörü bloktan bölündügü için herhangi bir çıkma fiat motoru arıyoruz nerden bulabiliriz nc50 motoru uyduğunu da duymuştuk bulabilir miyiz
geçmiş olsun. konyada dolu. internetten sorgula çıkıyor

verim traktör konya
Adres
Fevzi Çakmak mh. Hurdacılar San. Sitesi
10585 sk. No:15 (Cami Yanı) KONYA
Depo :
Fevzi Çakmak mh. Hurdacılar San. Sitesi
110581 sk. No:4 KONYA
Gsm :
0533 483 71 85
GSM2 : 0532 546 44 20
GSM3 : 0532 421 59 82

• Beğen
Tepkiler: Osman005
Tt 55 2008 ağaç kökü köklemeye çalışırken debriyaj sıyırmış zaten doğru düzgün ayırmıyormustu debriyajı durduramıyor traktörü traktörün önü vururken bölmüş ne var ne yok dağılmış resim cekebilirsem yarın eklemeye çalışırım traktörü sanayideymis krank bile yamulmus komşunun durumları da kötü iyi kötü bi motor koyup üstüne bu sezonu geçirse yetecek emanet traktörle olmaz biliyorsunuz

Kasko felan yokmus kardeşim zaten çiftçinin hali ortada adam kara kara düşünüyor şuan abi bizim traktörü al dedik dedik ama kendi traktörünü az bi maliyetle toplamak istiyor
Yanlış anlamadıysam 2008 tt55 traktör galiba ortadan vites olan seridir 2006 4 çekeri bende var motor olarak Fiat 540 la aynı motoru kullanıyor bulabilirseniz deneyin tümosan motorda uyumlu geliyor fakat aldığınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli konu şanzıman uyumu olsun çünkü tt ortadan vites serilerinde 56 şanzıman kullanılıyor hatta 4 çeker modeller bire bir 70 56 şanzıman motor uyumuna çok dikkat etmeniz gerekiyor yoksa randımanlı şekilde çalışmayabilir

Verim traktör ile aradım adam dövmedigi kaldı telefonda kim veriyormuş bize bu aklı [emoji4] arkadaşlar işte Türk milleti olarak bundan kaybediyoruz birinin işi görülecek sende para alacaksın bu kriz döneminde ne istiyorsun ki başka

Verim traktör ile aradım adam dövmedigi kaldı telefonda kim veriyormuş bize bu aklı [emoji4] arkadaşlar işte Türk milleti olarak bundan kaybediyoruz birinin işi görülecek sende para alacaksın bu kriz döneminde ne istiyorsun ki başka
Hocam konyada etemoglu ticaret var ben çok alışveriş yaptım iyi ve ilgili bi esnaf bide onları ara istersen 0543 547 42 42

• Beğen
Tepkiler: özfer10
kusura bakma kardeş ben verdim onların numarasını sana. adam sandım onları. özür dilerim.
ethemoglu ticarette var konyada
hatta verim traktör youtube video çektiler .https://www.youtube.com/watch?v=0Fe6ITXCB6o
öyle konuşmuşlarla sana terbiyesizlik etmişler.

kusura bakma kardeş ben verdim onların numarasını sana. adam sandım onları. özür dilerim.
ethemoglu ticarette var konyada
hatta verim traktör youtube video çektiler .https://www.youtube.com/watch?v=0Fe6ITXCB6o
öyle konuşmuşlarla sana terbiyesizlik etmişler.
Dostum sıkıntı yok nerden bileceksin muhtemelen sigara kullanan ve oruç tutan biriydi gergin zamanıydı hem kötü söz sahibine aitmiş

• Beğen
Tepkiler: özfer10

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim tumosan fabrikaya mail atmıştım geri dönüş yaptılar bizim traktöre eksoz manifolddan emme manifolduna küçük bir modifikasyonla yerine yerlestirilebilecek motor seçeneği bulunuyormus sıfır motor gelecek fabrikadan 4 5 günü bulacak maliyet konusunda verim traktör laf etmesine rağmen 14 bin istedi elinde olan motora biz tumosan dan sıfır 15 bine alıyoruz adam mecbur yaptıricaz tam olsun dediği için

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim tumosan fabrikaya mail atmıştım geri dönüş yaptılar bizim traktöre eksoz manifolddan emme manifolduna küçük bir modifikasyonla yerine yerlestirilebilecek motor seçeneği bulunuyormus sıfır motor gelecek fabrikadan 4 5 günü bulacak maliyet konusunda verim traktör laf etmesine rağmen 14 bin istedi elinde olan motora biz tumosan dan sıfır 15 bine alıyoruz adam mecbur yaptıricaz tam olsun dediği için
motor kaç hp türk traktöre sordunuzmu onlarda direk motor satışı yapıyorlar.
tümosandan isterseniz 2-3 bin farkla daha büyük hplerde aynı blokta motorlarda var bilginiz olsun 55-65-75 hp

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca