başak 2085 new holland td80D çekimesi.

Ynt: başak 2085 new holland td80D çekimesi.

Hic taraflı bakmam 2085 hic kullanmadım kullansaydım savunurdum td80d kullandım az konfor var başka bişey yok motorunda güç kuvvet yok tork yok kısacası 3 silindirden okadar motor olur..td75d bence kat kat daha iyidir td80d den...

birde bunları tarlada gösterin. aynı ekipmanla, aynı vitesle ve aynı gazda eşit şekilde. o zaman kimin çektiği harbiden ortaya çıkar. şimdi burda nh çekildi diye nh kötü traktörmü veya çekişi olmayan traktörmü? geçin bu işleri ya, sokun tarlaya görek bakalım. td80d 3silindir bundan dolayı bizim burda kullananlarda yakıtından memnun ama çok ağır işlerde bayılma oluyor diyorlar. onun dışında bir kusuru yok.

başak 2085 her alanda td 80 den üstün makina bu tarlada da olsun nerede olursa olsun yanlış bi kıyaslama yapıyorsunuz td 80 in tek iyi tarafı 2. el piyasası yoksa td 80 le başak 2085 kıyaslanacak makinalar değil başak iş performansı bakımından her işte td 80 i geçer

delihan link=topic=61232.msg678178#msg678178 date=1357222859' Alıntı:
başak 2085 her alanda td 80 den üstün makina bu tarlada da olsun nerede olursa olsun yanlış bi kıyaslama yapıyorsunuz td 80 in tek iyi tarafı 2. el piyasası yoksa td 80 le başak 2085 kıyaslanacak makinalar değil başak iş performansı bakımından her işte td 80 i geçer
NEW holland usta adı yeter kıyaslama bile yapmak kötülemek bu sitede baksana yorumlara...

anlamıyorum ki bir marka fanatikliğidir gidiyor bu millette getirmiş 2085 le td 80 i kıyaslıyolar allah aşkına hiç olacak işmi getirin td 85 ile kıyaslayın eyvallah diyelim ayrı bir konudada erkunt 80,4 ile td 75 kıyaslanıyor denk makinaları kıyaslayın bide marka fanatikliği yapmadan şimdi benim traktörüm steyr 8050 ben bunu 55-56 ile kıyaslayabilirmiyim hayır çünkü 55-56 benim makinamdan güçlü güçlü olduğu için de benim makinamdan daha iyi performasn sergiler benim düşüncem bu ?

selam arkadaşlar.bende 2085 başak var geçenler de newholland td 85 ile götgöte bağladık motorları.nh td 85 bizimkinden çok çok daha ağır ve doğal olarak çekti.güç müç hiklaye çekişme de güç en son etmendir.1. etmen çeki yüksekliği 2. etmen ağırlık 3. etmen lastik koşulları ve hava basıncı 4. etmen şofördür.taktığım motor sonradan turbo ve lda taktırdı ve en az 90 hp olmuştur tarlada aynı ekipmanlarla ona yetişmem imkansız.tartışmanıza gerek yok.nh kötü değil AMA BAŞAK TA ÇOK KÖTÜ DEĞİL.ayrıca başak 2085 ler 53,1 kw gücündedir o da yaklaşık 71 hp ye tekabül eder bu ruhsatta da böyle fabrika verilerinde de ve bana göre de öyle sonuçta kullanan benim.orjinal bir td 85 ten aşağıda kalmaz tarlada. ama burda başak çekmiş bunu değiştiremezsiniz.paylaşım için teşekkürler

emrahyildirim link=topic=61232.msg681434#msg681434 date=1357634139' Alıntı:
selam arkadaşlar.bende 2085 başak var geçenler de newholland td 85 ile götgöte bağladık motorları.nh td 85 bizimkinden çok çok daha ağır ve doğal olarak çekti.güç müç hiklaye çekişme de güç en son etmendir.1. etmen çeki yüksekliği 2. etmen ağırlık 3. etmen lastik koşulları ve hava basıncı 4. etmen şofördür.taktığım motor sonradan turbo ve lda taktırdı ve en az 90 hp olmuştur tarlada aynı ekipmanlarla ona yetişmem imkansız.tartışmanıza gerek yok.nh kötü değil AMA BAŞAK TA ÇOK KÖTÜ DEĞİL.ayrıca başak 2085 ler 53,1 kw gücündedir o da yaklaşık 71 hp ye tekabül eder bu ruhsatta da böyle fabrika verilerinde de ve bana göre de öyle sonuçta kullanan benim.orjinal bir td 85 ten aşağıda kalmaz tarlada. ama burda başak çekmiş bunu değiştiremezsiniz.paylaşım için teşekkürler

kullanan sensin sen daha iyi bilirsin kardeş. anlş-*s