Başak ve Tümosan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Başak ve Tümosan

kardeş bende de 2085 var 4 tonu geçiyor ve akranlarının hepsinden daha uzun o yüzden kafa diktiğini görmedim.tabi tekçekerdeyken hidroliği vurdun mu hiç dinlemez gökyüzüne diker burnu

emrahyildirim link=topic=13334.msg139163#msg139163 date=1232437315' Alıntı:
kardeş bende de 2085 var 4 tonu geçiyor ve akranlarının hepsinden daha uzun o yüzden kafa diktiğini görmedim.tabi tekçekerdeyken hidroliği vurdun mu hiç dinlemez gökyüzüne diker burnu
bizde de 8053 var tek çeker erkuntla 70 lik göt göte taktık steyr elledi

abim senin bu konuda öğrenecek çok şeyin var daha.biz çok lastik eskittik toprakta.biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz.gelme gelemem ama başak ve tümosan videosunu izle gaz yemedeki farkı gör önce istersen sonra ben bu yazın ayrıntılı videoları gönderirim.hadi bakam

emrahyildirim link=topic=13334.msg151941#msg151941 date=1234099435' Alıntı:
abim senin bu konuda öğrenecek çok şeyin var daha.biz çok lastik eskittik toprakta.biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz.gelme gelemem ama başak ve tümosan videosunu izle gaz yemedeki farkı gör önce istersen sonra ben bu yazın ayrıntılı videoları gönderirim.hadi bakam
yarışta seri olmaya bilir ama çiftte falan iyi çekiyoo neyse abi birbirimizi kırmayalım

beyler nh-mf konularına dönmesin lütfen :).ikiside yerli üretim.ikiside bizlerin traktörü.biraz daha hoşgörülü olun.vazgeçin artık şu şunu geçer bunu geçer.
eğer traktörleriniz isteklerinizi karşılıyorsa ondan iyisi yoktur ;)
saygılarımla anlş-*s

_FaTıH_ link=topic=13334.msg152206#msg152206 date=1234126738' Alıntı:
beyler nh-mf konularına dönmesin lütfen :).ikiside yerli üretim.ikiside bizlerin traktörü.biraz daha hoşgörülü olun.vazgeçin artık şu şunu geçer bunu geçer.
eğer traktörleriniz isteklerinizi karşılıyorsa ondan iyisi yoktur ;)
saygılarımla anlş-*s
[glow=red,2,300]katılıyorum abi sana bana göre elinde hangi traktör varsa o en iyisidir kanımca her trakörün [/glow] çalışma alanı farklıdır mesela 540 süper ekin ekiyor bana göre ama 75 lik o kadar zevk vermiyor ekerken saygılarr

HERKES MOTORUNUN KIYMETİNİ BİLSİN,KİMSE KİMSENİN MOTORUNA ÇAMUR ATMASIN DEDİK. BİRBİRİNİ ÇEKEN DEGİL İŞİMİZİ GÖREN MOTOR LAZIM ÇİFTÇİYE DEDİK, EEEE noo*-*-

kadiirr link=topic=13334.msg152243#msg152243 date=1234133777' Alıntı:
HERKES MOTORUNUN KIYMETİNİ BİLSİN,KİMSE KİMSENİN MOTORUNA ÇAMUR ATMASIN DEDİK. BİRBİRİNİ ÇEKEN DEGİL İŞİMİZİ GÖREN MOTOR LAZIM ÇİFTÇİYE DEDİK, EEEE noo*-*-
tamam abi bitti bu sorunu çözdük biz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...