BİÇİM'İ HARMANI ŞİMDİDEN ÖZLEMEYE BAŞLADIK...TC56

Ynt: BİÇİM'İ HARMANI ŞİMDİDEN ÖZLEMEYE BAŞLADIK...TC56

değerli, kardeşim göstermiş olduğunuz candan alakanıza, çok teşekkür, ediyorum
iş ve yaş olarak bir çok deneyimler bunun beraberinde, sizler gibi değerli, dost lar kazandım,
gökoğlu, kardeşime iş hayatında üstün başarılar diliyorum,
allah yolunu açık etsin, yeterki dürüstlükten ayrılma, alk-*s
bütün çift,ci ve biçerci dostlarımıza gönül dolusu selamlar, kalın sağlıcakla

resimler çok güzel olmuş abi güzel paylaşım ayrıca tarla çok bayır heralde eniştem tabladan inmiyor
ayrıca şu peçenekte bi oglakyiyemedik hep siz yiyonuz bi yegnimiz var deemiyonuz

paylaşım için teşkür

Ç.türkoğlu link=topic=10834.msg120618#msg120618 date=1230242678' Alıntı:
resimler çok güzel olmuş abi güzel paylaşım ayrıca tarla çok bayır heralde eniştem tabladan inmiyor
ayrıca şu peçenekte bi oglakyiyemedik hep siz yiyonuz bi yegnimiz var deemiyonuz

paylaşım için teşkür

eniştensiz tc 56 bayırda gitmiyorki, tc56 çok seviyor enişteni ayrılamıyorlar. çağırma ile herkez yer....habersiz gelecenki, oooo bir başka köyden yenimiz biçerin yanına gelmiş deyip, devirecez hemen oğlağı,,,yaz gelsin sizin oğlaklarıda yemeğe biz geleceğiz. çok tatlı olacak biçimimiz inşallah. önümüzdeki ay, oda toplantısındada birşeyler düşünüyoruz,,sınavların erken biterse kaçırma o tatlı muhabbeti.

paylaşım için çok tşk ederim.evet bu biçercilik bir hastalıktır bu hastalığa tutulan kopamaz,halbu ki en rezil mesleklerden de birisidir ama dedim ya bu bir hastalıktır,gece biçiminden sonra sabaha doğru uyunan 2 saatlik şafak uykusunun tadını ancak tadanlar bilir:)

arkadaşlar, ben oğlak, istemiyorum ille o çayı yudum,lamak yokmu
bence çay bütün yorgun,luğunu alır götürüüüüür..........
arkadaş,lar kırıldım sizlere bir çay ikramı yap,madınız bana : ' (
kalın sağlıçak,la bütün çift,ci ve biçer,ci dostla,rıma kuçak dolusu selamlar,
manisalı efsane biçer,ci mustafa *098*-

mustafakatırcı link=topic=10834.msg127247#msg127247 date=1231074378' Alıntı:
arkadaşlar, ben oğlak, istemiyorum ille o çayı yudum,lamak yokmu
bence çay bütün yorgun,luğunu alır götürüüüüür..........
arkadaş,lar kırıldım sizlere bir çay ikramı yap,madınız bana :'(

sanal ortamda idare et Mustafa abi,,afiyet bal şeker olsun.

tümosancı kardeşim, biçer benim değil, biçer amcamın oğlunun,biçeri hakkaten hala sıfır gibi, kendi yemek yemez biçere yedirir tabiri caiz ise. kışın bile içine girer olmayan tozu siler taa öle. yorumun için teşekkürederim.

kardeşim bu araziye rampamı diyorsunuz siz ?? Gelin Cingeylinin dağlarına çıkın rampa görün biraz .. araziye tc56 yı vurmaya kıyamıyor insan çektiğiniz resimlerde sadece manzara var rampaya dair bişey yok .. bu arazi eğer size rampa geliyorsa benim gözümde acemisiniz ..

C!nGeyL! link=topic=10834.msg176663#msg176663 date=1241367829' Alıntı:
kardeşim bu araziye rampamı diyorsunuz siz ?? Gelin Cingeylinin dağlarına çıkın rampa görün biraz .. araziye tc56 yı vurmaya kıyamıyor insan çektiğiniz resimlerde sadece manzara var rampaya dair bişey yok .. bu arazi eğer size rampa geliyorsa benim gözümde acemisiniz ..
ne yapmamız gerekiyor C!nGeyL!, size rampamı beyendirelim şimdi konumuz rampamı,çok sevdiğin, ustaca biçtiğin cingeyli dağı rampalarındaki tc56 fotoğraflarını ve videolarını paylaşırsan belki bizde tecrübe edinip acemiliğimizi atarız, ne dersiniz,

C!nGeyL! link=topic=10834.msg176663#msg176663 date=1241367829' Alıntı:
aynen katılıyorum abi sana bu arazide rampya dıye bısey yok

gökoğlu link=topic=10834.msg178155#msg178155 date=1241822934' Alıntı:
ne yapmamız gerekiyor C!nGeyL!, size rampamı beyendirelim şimdi konumuz rampamı,çok sevdiğin, ustaca biçtiğin cingeyli dağı rampalarındaki tc56 fotoğraflarını ve videolarını paylaşırsan belki bizde tecrübe edinip acemiliğimizi atarız, ne dersiniz,

Bana rampa beğendirecek halin yok kardeşim bende burda fikrimi söyledim sadece !! seni ve makinanı eleştirmedim ben.. bu kadar sert çıkmanıda anlamış değilim zaten

C!nGeyL! link=topic=10834.msg178652#msg178652 date=1242060766' Alıntı:
Bana rampa beğendirecek halin yok kardeşim bende burda fikrimi söyledim sadece !! seni ve makinanı eleştirmedim ben.. bu kadar sert çıkmanıda anlamış değilim zaten

makina benim değil, sadece biçim zamanındaki bir akşam muhabbetimizi paylaştım, sert felanda çıkmadım öyle anladıysan özürdilerim kusura bakma,,, makina isterse düz duvara tırmansın umrumda değil..(bu lafımı aman amcaoğlu duymasın yer beni, ekinlerimide işlemez sonra :D :D)