Bu seneki buluşma ne zaman nerde acaba

Nerede olduğunun pek bir önemi yok bir aksilik olmadıktan sonra katılmaya çalışacağım. Bu benim 4. buluşmam olacak. Bu sene bir mangal partisi düzenleyelim. Buluşmalar genel olarak pide ikramı şeklinde geçiyor. Uygun görülürse mangal işinin organizasyonunu yapabilirim.

gardaş senı moskofun elıne bırakmam merak etmr bu sene bende varım inş
geleceksen dağıtaşı,karı fırtınayı aşar gelirim..
Nerede olduğunun pek bir önemi yok bir aksilik olmadıktan sonra katılmaya çalışacağım. Bu benim 4. buluşmam olacak. Bu sene bir mangal partisi düzenleyelim. Buluşmalar genel olarak pide ikramı şeklinde geçiyor. Uygun görülürse mangal işinin organizasyonunu yapabilirim.
üç senedir etli ekmek diye bizi katlettiler..
ben peşime yiyecekle gelecem..
olurki yine aynı derde muzdarip kalırız..
bi daha görsem kendimi intihar ederim.
Şaban başkanım ii fikir..

• Beğen
Tepkiler: ASARCIKLI
Dostlarla muhabbet için sabırsızlanıyoruz. Ama bu sene diğer buluşmalarımızdan farklı bir organizasyon yapmayı planlıyoruz. Bu sene TrakKulüp'ün kuruluşunun 10. yılı ve bu buluşma 10. buluşma olacak. Nedir planımız?

Öncelikle köylerde ve açık havada yapmayı düşünmüyoruz. Bir otelin konferans/toplantı salonunda buluşmamızı yapacağız. Sıcak, rahat ve nezih bir ortamda, üyelerimize yakışacak kalitede. Aynı otelde konaklayacağız. Aynı otelde yemek yiyeceğiz. Hem gruplar halinde hem de beraber muhabbet edilecek bir organizasyon olacak. Sitemizin bazı üyeleri tarım ve hayvancılıkla ilgili seminer verecek. Sitemizle ilgili bazı konularda fikir alışverişi yapacağız. Böylece buluşmalarımız verimli de geçmiş olacak. Bazı sürprizler de olacak ayrıca.

Güzel olacağını umuyorum. Pek çok üyemiz ev sahipliği ve yardımcı olmak için gerek özelden gerekse buradan yazdılar, destek oldular. Herkese ilgisi ve desteği için teşekkürler. Bizim isteğimiz sadece dostları bir arada görmektir.

Daha fazla detayı herşey netleşince açıklayacağız.

Son düzenleme:
buluşma yakında mustafa bey tarafından açıklanacaktır.

80db8d5b78cbe8262ea618e8d4f9b1b2.jpg

Sen geliyorsan ben gelmiyorum haberin ola [emoji41]

Bak yukarıdaki fotoğrafa tam bugün 3 yıl olmuş [emoji848]
Yine de büyüğümsün ellerinden öperim emmi seviyoz seni [emoji7]
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION]

80db8d5b78cbe8262ea618e8d4f9b1b2.jpg

Sen geliyorsan ben gelmiyorum haberin ola [emoji41]

Bak yukarıdaki fotoğrafa tam bugün 3 yıl olmuş [emoji848]
Yine de büyüğümsün ellerinden öperim emmi seviyoz seni [emoji7]
[MENTION=26155]YUSUFTUYLUOGLU[/MENTION]
gelme laa.. :(
ercan unutmada gelirken fıstıklı bitter getir biraz.. çayla içek akşam.