bu sitede en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?

Ynt: bu sitede en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?

nailyetek link=topic=58505.msg628993#msg628993 date=1347220259' Alıntı:
;D ;D ömerfaruk da iyi bak mendislik kazandı, onunda çaprazda durması lazım.
Cagri link=topic=58505.msg629759#msg629759 date=1347385802' Alıntı:
Birileri Ömer Faruk ' Mu Dedi ;D

Teşekkürler Beyler...

Bu Arada Hasan ABi Hani Truva ' Nın Dublajında Diyor ya 'Naaptın Sen Yiğen Yaw' :D
Konunun Gidişatı Değişmiş :D

Cimbom link=topic=58505.msg629745#msg629745 date=1347384814' Alıntı:
anlıyorum .yani herkes samimi oldqu kişileri yazsa da olur uyrra*-*-
Yanlış anlama ama herkez buraya isim yada isimler yazarsa ondan sonra vay efendim bu beni sevmiyormuş , halbuki ben onu yazmıştım vs diye ikilikler olur. Biraz tehlikeli bir konu olmuş.

Emin Ünal link=topic=58505.msg630023#msg630023 date=1347456662' Alıntı:
Anlaşılan cesaretli çıkmayacak :D ;)
ben varımya yaren :D
şerefli>muzaffer abi
emin
rocky> fatih abi
ömer faruk koç
ali durmuş
Emin Ünal link=topic=58505.msg630026#msg630026 date=1347456895' Alıntı:
Ne kavga çıkacak la. :D Ben birazdan ilk açıklamayı yapacağım :D
geç kaldın ;D ;D
sitede nefret ettikleriniz olsa daha iyi olacaktı liste hazırdı

sevdiğim çok insan var ama pek samimi olmadığım için yazmıyorum

Öncelikle Sitede Hiç Kimseyle sorunum olmadığını belirtmek isterim :) Trakkulupte herkesi severim.Fakat aşağıya samimi olduğum kişileri yazdım...

--55-46--Saim ;D
--Hasan95Turhan
--Ömer Faruk
--Şerefli1=Muzaffer Karcıoglu
--Rocky=Fatih Çetin :D
--XxXEsinti66 =Fatih Köksu
--Ali Durmuş
--Agrolux75=Kamil Aydın
--Hellboy=Abdullah Kaya
--Gezegen=İbrahim Arıkoğlu

Aklıma gelenler bu kadar :)

Öncelikle Sitede Hiç Kimseyle sorunum olmadığını belirtmek isterim :) Trakkulupte herkesi severim.Fakat aşağıya samimi bulduğum kişileri yazdım
nailyetek
çağrı
köylü
doganbey
şerefli1(sivaslı)
hacıimmet
atila
simyam
rocky(tavukcu)
efeyusuf (epeydir sitede gözükmüyor)
enter
umut71(kendim).....
cçr-*-s ??*-s karış-*-s ve ayrıca bunları seviyorumm....
birde içmediği sigara parasıyla kubato alan üye ismini çıkaramadım ....

iyyi tamam bende soleyecem
Anayurtlular (volkan and barış apceogulları)
Erkuntcu genç (YUNUS)
şarkıklı18
mustafagürsaçlı
şaban muhtar
doganbey
Çagrı
Ömerfarukkoç
nailyetek
Agır abi
şerefli1
dqn
aykut güler
eminünal

şerefli1(sivaslı)

umut71
Anayurtlular
ama ben himseyi seçemiyorum hepinizi seviyorum.hepiniz degerli arkadaşlarsınız.laf olsun diye degil canı gönülden seviyorum. ayırayım dedim olmadı yazamadım hepiniz iyisiniz.
bu arada konulara giremiyorum sorunlar var. internette yok hatlarda sıkıntı var.hat çekilecek günü belli degil.
kaza yaptım bayramda yeni yeni kendimize geldik.ölümden döndük.o tempram pert oldu.KURAKLIKTAN DOLAYI BORÇLARIMIZ ERTELNEMEDİ bugün ertenlemeye girdik. beşir ATALAY bakanımıza konuyu bizzat ilettik başbakanımıza ilettik zorda olsa konu tatlıya bağlandı.
kırıkkaleli olanlar da sevinsin.
yeri degil ama

Ben Dqn ve Ömer Faruk Koç, bu arkadaşlarımız hiç ayrım yapmadan sorduğunuz her soruya cevap yazıyorlar. ben hala Dqn ' nin gitmesinin trakkulup için bir kayıp olduğunu düşünüyorum.

Emin Ünal link=topic=58505.msg629764#msg629764 date=1347386374' Alıntı:
Bencede çok güzel bir konu açmış...Dur bakalım bizi seven çıkacakmı? :D :D

ben ben ben teylo-*s teylo-*s teylo-*s teylo-*s teylo-*s oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s hal-*-s hal-*-s hal-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s

köylü link=topic=58505.msg630032#msg630032 date=1347459657' Alıntı:
şerefli1(sivaslı)

umut71
Anayurtlular
ama ben himseyi seçemiyorum hepinizi seviyorum.hepiniz degerli arkadaşlarsınız.laf olsun diye degil canı gönülden seviyorum. ayırayım dedim olmadı yazamadım hepiniz iyisiniz.
bu arada konulara giremiyorum sorunlar var. internette yok hatlarda sıkıntı var.hat çekilecek günü belli degil.
kaza yaptım bayramda yeni yeni kendimize geldik.ölümden döndük.o tempram pert oldu.KURAKLIKTAN DOLAYI BORÇLARIMIZ ERTELNEMEDİ bugün ertenlemeye girdik. beşir ATALAY bakanımıza konuyu bizzat ilettik başbakanımıza ilettik zorda olsa konu tatlıya bağlandı.
yeri degil ama

evet arkadaşlar Yusuf abim çok sıkıntılı bir ay geçirdi ona buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.onun gibi bir insanı tanıdığım için çok mutluyum burada herkesi seviyorum sonuçta hepimiz bir aileyiz aile içinde sorunda çıkar tartışmada burada toplanmasak zaten tartışmada olmaz paylaşımda ayrım gayrım yok seviyeli paylaşımlar ile kimse kimse kırıcı da olmazsa sorun olmaz

köylü link=topic=58505.msg630032#msg630032 date=1347459657' Alıntı:
şerefli1(sivaslı)

umut71
Anayurtlular
yeri degil ama
yusuf bey büyük geçmiş olsun.inanın yeni haberimoldu ve üzüldüm.mevlam açil şifala versin.
benim gözümde bu forumdaki bütün geçim derdinde olupda bu mesleği yapan abilerim,arkadaşlarım ,kardeşlerim.sevğiyiyi saygı hak eden bi kitle .o yüzden bütün üyeleri seviyorum.mevlam hepinize hakkınızda hayırlısı neyse onu versin .