bu sitede en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?

Ynt: bu sitede en çok sevdiğiniz kişiler kimlerdir?

şerefli1 link=topic=58505.msg630110#msg630110 date=1347474490' Alıntı:
ben ben ben teylo-*s teylo-*s teylo-*s teylo-*s teylo-*s oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw oyn-*-saw by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s by-*s hal-*-s hal-*-s hal-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s beb-*-s
Bende seni yazdım zaten abi :D

köylü link=topic=58505.msg630032#msg630032 date=1347459657' Alıntı:
þerefli1(sivaslý)

umut71
Anayurtlular
ama ben himseyi seçemiyorum hepinizi seviyorum.hepiniz degerli arkadaþlarsýnýz.laf olsun diy
e degil caný gönülden seviyorum. ayýrayým dedim olmadý yazamadým hepiniz iyisiniz.
bu arada konulara giremiyorum sorunlar var. internette yok hatlarda sýkýntý var.hat çekilecek günü belli degil.
kaza yaptým bayramda yeni yeni kendimize geldik.ölümden döndük.o tempram pert oldu.eKURAKLIKTAN DOLAYI BORÇLARIMIZ ERTELNEMEDÝ bugün ertenlemeye girdik. beþir ATALAY bakanýmýza konuyu bizzat ilettik baþbakanýmýza ilettik zorda olsa konu tatlýya baðlandý.
kýrýkkaleli olanlar da sevinsin.
yeri degil ama

Allah kimseyi darda sikintida bırakmasın. Kardeş

köylü link=topic=58505.msg630032#msg630032 date=1347459657' Alıntı:
şerefli1(sivaslı)

umut71
Anayurtlular
ama ben himseyi seçemiyorum hepinizi seviyorum.hepiniz degerli arkadaşlarsınız.laf olsun diye degil canı gönülden seviyorum. ayırayım dedim olmadı yazamadım hepiniz iyisiniz.
bu arada konulara giremiyorum sorunlar var. internette yok hatlarda sıkıntı var.hat çekilecek günü belli degil.
kaza yaptım bayramda yeni yeni kendimize geldik.ölümden döndük.o tempram pert oldu.KURAKLIKTAN DOLAYI BORÇLARIMIZ ERTELNEMEDİ bugün ertenlemeye girdik. beşir ATALAY bakanımıza konuyu bizzat ilettik başbakanımıza ilettik zorda olsa konu tatlıya bağlandı.
kırıkkaleli olanlar da sevinsin.
yeri degil ama
geçmiş olsun abi.

sevip sevmeme konusu ise tartışılır. burada istisnalar hariç herkez bilgisini paylaşır birşeyler gösterir bilgi verir benim gözümde oda saygı ve sevgiyi hakeder ama daha çoksamimi olduklarımız var elbet. buda uzun zamandır aktif olarak sürekli forumda sohbet ettiğimiz için. neredeyse her akşam aynı kişiler ile hep konuşuyoruz. bi nevi sanal kahve bizim için burası :D

stulu link=topic=58505.msg630098#msg630098 date=1347473802' Alıntı:
Ben Dqn ve Ömer Faruk Koç, bu arkadaşlarımız hiç ayrım yapmadan sorduğunuz her soruya cevap yazıyorlar. ben hala Dqn ' nin gitmesinin trakkulup için bir kayıp olduğunu düşünüyorum.
kayıpmı :S nese özelden sebebini merak edersen söylüyeyim abi :8

Emin Ünal link=topic=58505.msg629764#msg629764 date=1347386374' Alıntı:
Bencede çok güzel bir konu açmış...Dur bakalım bizi seven çıkacakmı? :D :D
muzaffer abi ile seni sevmeyen ölsün :D

GEÇMİŞ OLSUN YUSUF ABİ (KÖYLÜ ) MUHTAR A SENİ SORDUM O DA BAHSETMİŞTİ ÖZELDEN YAZIP GEÇMİŞ OLSUN DİYECEKTİM FIRSAT OLMADI TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN......

yalnız adam nikli üye onu da listeye dahil ediyorum ben o an aklıma gelenleri yazmıştım onu unutmuşum oda saygıdeğer biri bilm-*s bilm-*s
nailyetek
çağrı
köylü
doganbey
şerefli1(sivaslı)
hacıimmet
atila
simyam
rocky(tavukcu)
efeyusuf (epeydir sitede gözükmüyor)
enter
umut71(kendim).....
ve ayrıca bunları seviyorumm....
birde içmediği sigara parasıyla kubato alan üye ismini çıkaramadım ....
« Son Düzenleme: Dün, 17:00:11 Gönderen: umut71 »

ceya 23 çok güzel paylaşımları var ayrıca anlattığı konuları detaylı ayrıntılı ve tutarlı anlatıyor :8 :8