buyur burdan yak john deree 5625 erkunt nimet 70

Ynt: buyur burdan yak john deree 5625 erkunt nimet 70

şu jondereye birde benim 60lık la asılsak mı nee hahaa şety*-* şety*-* şety*-* şety*-* şety*-*
güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-*
alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s

Tümocu link=topic=52277.msg536346#msg536346 date=1329086257' Alıntı:
john deree yi özellikle hafif yapıyolar onu boşver JD nın lastikler %40 neredeyse erkunt sıfır lastık buda avantaj tabı yoksa erkunt toplama traktör her yeri traktör olsa ne olur be takın arkaya 4 teker remork ful kum doldurun sürün yokuşa bakalım kim çıkıyo yada 5.13 pulluk takın ozaman belli olur kuvvet
Aynen aga zaten JD hafif motor çekişmelerde hep kaybediyo tarlaya girsinler görelim veya bayıra vursunlar dediğin gibi :D:D:D aly-*-s aly-*-s aly-*-s aly-*-s aly-*-s

arkadaşlar jd ruhsatta 2800 kg net bu motorun ön ağırlıkların yarısı yok en az 200 kg ettimi 2600 kg o erkunt en az 3500 kg yani anlayın bu çekişmeler boş iş bu adamların aklı olsa halat atmazlar bunlar erkunt bayilerin karalaması erkunt rampada bir eşek gibi vitesten düşer jd bir katır gibi seri tırmanır ayrıca o erkunt fabrika bacası gibi kara duman olayını çözsünde ital motorlara kafa tutsun bu yazdıklarım karalama değil gerçekler ?

yahya link=topic=52277.msg536795#msg536795 date=1329150422' Alıntı:
arkadaşlar jd ruhsatta 2800 kg net bu motorun ön ağırlıkların yarısı yok en az 200 kg ettimi 2600 kg o erkunt en az 3500 kg yani anlayın bu çekişmeler boş iş bu adamların aklı olsa halat atmazlar bunlar erkunt bayilerin karalaması erkunt rampada bir eşek gibi vitesten düşer jd bir katır gibi seri tırmanır ayrıca o erkunt fabrika bacası gibi kara duman olayını çözsünde ital motorlara kafa tutsun bu yazdıklarım karalama değil gerçekler ?
ya abi erkuntun kara duman atması da nerden çıktı ben 2 tane erkunt kullandım. bu kara dumanı niye görmüyom.. adam adi ucuz mazot alıyodur duman atar. sen kübotaya koy adi mazotu çalışmaz belkide.. hemen karalama yapmayın bendeki niye atmıyo..

yoruma bile gerek yok in tarlara al büyügünü gel veya arkadasın dedigi gibi kum yukle vur rampaya ama aynı güç olanı getir.yaw yani gözümüzle görmesek yani gercekten iyi diyecez ne güzel çekiyor demek bu çok güçlü diyecez vala ayıptır bunu bir bayi yapıyor demek her bayi böle yapsa oooo.eger okadar traktörüm iyi diyorsan aynı güçte aynı agırlıga getirilip aynı derecede yıpranmış lastik tak öle yap reklamı

yahya link=topic=52277.msg536795#msg536795 date=1329150422' Alıntı:
arkadaşım senin kuboto emin ol kafan rahat olsun erkunt tan fazla duman yapar 2 tane erkunt sahibiyim boğulsa dahi fazla duman atmaz boşuna karalama yapıyorsun bırakın bu ithal hastalığını bırakın adamların yeni çıkardığı motorları hele hiç bir ithal traktöre değişmem yaa türkün gücü...

ykt123 link=topic=52277.msg537413#msg537413 date=1329232652' Alıntı:
yoruma bile gerek yok in tarlara al büyügünü gel veya arkadasın dedigi gibi kum yukle vur rampaya ama aynı güç olanı getir.yaw yani gözümüzle görmesek yani gercekten iyi diyecez ne güzel çekiyor demek bu çok güçlü diyecez vala ayıptır bunu bir bayi yapıyor demek her bayi böle yapsa oooo.eger okadar traktörüm iyi diyorsan aynı güçte aynı agırlıga getirilip aynı derecede yıpranmış lastik tak öle yap reklamı
bu dediğin koşullarda jhon deere her türlü kaybeder tork tan başka bişey yok aynı bg gücüne ait motorlar arasında çekişemezsin ha ancak şu olur rampa da yer ama o da zor vites düşürür tapa gaz yapar yine yetişir

ya arkadaşlar şu boş işlerle vakit kaybetmeyin traktör böylemi denenir girin kantara ayarlayın tonajı takın aynı pulluğu deneyin erkuntun çekmesi çok basit firma döküm fabrikası gümrük derdi yok vuruyo ağırlığı diğeri gümrükten geçerken sorun oluyo diye düşük ağırlıklı geliyo. size bi örnek benim 7610 105 beygir sizce kaç kg olması gerekiyo benim 7610un faturası elimde gümrükten gelişi 3.500 kg sizce normalmi yurt dışındaki 7610lara bakıyorum netten önü arkası ağırlık yığılı ben sonradan 3erden 6 tane arkalara 4 tanede önlere aldım şimdi oldu 4400 kğ erkuntun 60-70 likleri 3500 kg geliyo ama bayılmaktan götünü kaldıramıyo o ayrı konu...

Ahmet745 link=topic=52277.msg537845#msg537845 date=1329252542' Alıntı:
ya arkadaşlar şu boş işlerle vakit kaybetmeyin traktör böylemi denenir girin kantara ayarlayın tonajı takın aynı pulluğu deneyin erkuntun çekmesi çok basit firma döküm fabrikası gümrük derdi yok vuruyo ağırlığı diğeri gümrükten geçerken sorun oluyo diye düşük ağırlıklı geliyo. size bi örnek benim 7610 105 beygir sizce kaç kg olması gerekiyo benim 7610un faturası elimde gümrükten gelişi 3.500 kg sizce normalmi yurt dışındaki 7610lara bakıyorum netten önü arkası ağırlık yığılı ben sonradan 3erden 6 tane arkalara 4 tanede önlere aldım şimdi oldu 4400 kğ erkuntun 60-70 likleri 3500 kg geliyo ama bayılmaktan götünü kaldıramıyo o ayrı konu...
Abi Senin 105 Hp makina 4.400kg. Erkunt Servet 80 4.160 kg, Bayılıyor tamam ama; hızına göre elbettte bayılıcak : )) Zf, Şanjımanının nimetleri işte naparsın. Gümrükten geçiyor ama, zaten Çiftçiye yıkıyorlar herşeyi, neyse normalı taksınlar. Sırf bu yüzden ithal almayalım mı yani :D

almayalım diye birşey yok ama gümrükten eğer tüm ağırlıkları üstünde geçirseler bu tarafa çok daha can yakıcı olur fiyatları ağırlık dediğin kolay iş başka sorunlar olmasın

oozgurefee09 link=topic=52277.msg537780#msg537780 date=1329250198' Alıntı:
arkadaşım senin kuboto emin ol kafan rahat olsun erkunt tan fazla duman yapar 2 tane erkunt sahibiyim boğulsa dahi fazla duman atmaz boşuna karalama yapıyorsun bırakın bu ithal hastalığını bırakın adamların yeni çıkardığı motorları hele hiç bir ithal traktöre değişmem yaa türkün gücü...
ne yani senin erkunt dedigin traktör de saf kan turk malı mı oluyor yaw yazıktır be bu millete tamam reklamla birseyler yapmak istiyorsunuz ama eminim ki bu sitede arastırma yapanlar biliyor ki erkunt linder traktörün filosun da .bana türk malı olan bir parcasını sölesene motorumu yoksa sanzıman mı ne ?????ha şu model isimleri türk dogruya nimet kısmet bereket diyince türk oluyor.kubota dedigin traktör le john deere sidir samesidir büyük mfler nh ler bunlar ne kadar da rekabet içinde olsalarda hepside bir birinden iyi traktörlerdir .
oozgurefee09 link=topic=52277.msg537783#msg537783 date=1329250359' Alıntı:
bu dediğin koşullarda jhon deere her türlü kaybeder tork tan başka bişey yok aynı bg gücüne ait motorlar arasında çekişemezsin ha ancak şu olur rampa da yer ama o da zor vites düşürür tapa gaz yapar yine yetişir
öyle kaybeder diyerek olmuyor deneyecen öyle görecen mileti kandırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.tümosan şu anda erkunttan bir adım önde türkiyede yerli malı olarak degerlendirilen blok içinde bu da benim şahsi görüşüm varsa elazıgda erkuntcu veya erkunt elazıg bayisine söleyin buyursun john deereyle aynı sartlarda aynı model traktörüyle kapışmaya hazırım hodri meydan

aksazli link=topic=52277.msg536341#msg536341 date=1329085846' Alıntı:
*098*- *098*- *098*- alk-*s alk-*s oap*-s

erkuntçulara yine saldırı başlamış erkunttan ne isterler bilimiyom.çeker ağır derler çekemez güçsüz derler duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

asazli kardeş en iyisi biz bölgemizdeki jandarma karakollarına gidip teslim olalım suçumuzda erkunt traktörlerimiz olması zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

bide övün yav kız-*sw kız-*sw kız-*sw. dedelerimiz mezardan kalksada desekki dede bu yerli malı ankarada TÜRKLER üretiyo acep ne olur bilmem şurada 15 yıl önce yada 20 yıl önce türkiye de bırakın traktör üeretmeyi dış lastik dahi üretilmiyordu.şimdi traktör üretiliyor.almak zorunda değiliz kötüdür belki ama TÜRKİYE nin başkentinde yerli malı patenti adı altında traktör üretiyoruz üstelik sahibide bir bayan bir TÜRK kadını daha ne olsun bir erkunt değil ki tümosanda TÜRK malı nh nin TÜRKİYE de üretilen TD serileri TÜRK malı VALLAHA BİLLAHA hiç birini bizim kalkıpta burada bir video izleyerek karalama kampanyası başlatmamız çok büyük günah çok büyük haksızlık.

john deere gelince amarikada üretiliyor almanyada üretiliyor macaristanda üretiliyor hindistanda üretiliyor bunlar teknoloji olarak bizim bunlarla kıyaslanmamız mümkünmü ki avrupa yaklaşık 70 80 yıl önce günde iki adet yani almanya deniz altı üretimi yapan bir kapasiteye sahipti amerika atom bombası yapacak kadar ileriye fırlamış bir ülkeydi haberlerde görüyoz iran kaç yıllardır çin ve rusyanın yardımları olduğu halde hala uranyumu zenginleştirme ile uğraşıyor yani atom bombası yapamadı buda onların nerelerde olduğunu gösterir hindistanın zaten atom bombası mevcut şimdi biz teknoloji olarak bunlar ile yarışıyoz ürettiğimiz bir traktör bu teknolojide bizden 70 80 yıl ileride olan bir ülkenin traktörünü sürükleye sürükleye götürüyor buda bizim nerelere geldiğimizi göstermezmi bu kadar ileride olan bir ülkenin traktörü bizim yerlinin şanzumanını filan dağıtması gerekirdi ama nafile gördünüz onunki dağıalcaktı neredeyse

yerli malını almayabiliriz herkesin bir zevki var ama 10 yıllar sonra biz onların önüne geçeceğiz bizim makina mühendislerimiz artık yurt dışına gidip çalışmıyor TÜRKİYE nin potansiyeli bu konuda daha çok ham maddemiz madenlerimiz yeni yeni kullanılmaya başladı almanyanın sanayisi iflasın eşiğinde ham madde sıkıntısı çekmeye başlamış hedef 2023 ALLAH hepimize uzun ömürler verirse göreceğiz.TÜRKİYE nin kendi ham maddesini kullanmama gibi bir antlaşması uyy-*s var yerli firmalar sanayi bakanlığının izni olmadan kafasına göre bir vida dahi üretemiyor bu yasakların hepsi kalktığında yani 2013 ten sonra görün bakalım yerli malını nasıl üretiliyormuş göreceğiz inşaallahu RAHMAN.

ALLAH(C.C) TÜRKÜ gavurun zincirine vurdurmasın ona mahkum etmesin

Tümocu link=topic=52277.msg536346#msg536346 date=1329086257' Alıntı:
john deree yi özellikle hafif yapıyolar onu boşver JD nın lastikler %40 neredeyse erkunt sıfır lastık buda avantaj tabı yoksa erkunt toplama traktör her yeri traktör olsa ne olur be takın arkaya 4 teker remork ful kum doldurun sürün yokuşa bakalım kim çıkıyo yada 5.13 pulluk takın ozaman belli olur kuvvet
yav hemserim erkunta toplama dionda tumasan degilmi sankı.2004 kadar dökumu erkunt.2004 ten sonra hema dokum.hıdrolıgıde keza oyle.enjektorleri bile ıkısı yerli cıkıyomus ikisi avrupa.bugun tumosanların hidrolık problemi oldugunu yakıt pompalarının arızalı cıktıgını herkez biliyo.yadeyse sıfır traktor bir senede neden 4 kez pompa enjektor ayarına gitsinn.. :S

ykt123 link=topic=52277.msg538735#msg538735 date=1329332343' Alıntı:
ne yani senin erkunt dedigin traktör de saf kan turk malı mı oluyor yaw yazıktır be bu millete tamam reklamla birseyler yapmak istiyorsunuz ama eminim ki bu sitede arastırma yapanlar biliyor ki erkunt linder traktörün filosun da .bana türk malı olan bir parcasını sölesene motorumu yoksa sanzıman mı ne ?????ha şu model isimleri türk dogruya nimet kısmet bereket diyince türk oluyor.kubota dedigin traktör le john deere sidir samesidir büyük mfler nh ler bunlar ne kadar da rekabet içinde olsalarda hepside bir birinden iyi traktörlerdir .öyle kaybeder diyerek olmuyor deneyecen öyle görecen mileti kandırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.tümosan şu anda erkunttan bir adım önde türkiyede yerli malı olarak degerlendirilen blok içinde bu da benim şahsi görüşüm varsa elazıgda erkuntcu veya erkunt elazıg bayisine söleyin buyursun john deereyle aynı sartlarda aynı model traktörüyle kapışmaya hazırım hodri meydan
hiç bir yeri türk değil dökümü türk bu da sana yetsinnn daha fazlasını ben saymayım bilgi edin öyle yorum yap linder in yanına erkunt yaklaşamaz bile...