Case farmall 110a mi yoksa farmall c 105 mi yani c dersimi a dersimi

Case farmall a serisimi c sersimu hangisni önerir sinüs 105 c 110 a
Merhaba abi. Farmal 110 derim çünkü sallı ve ağır traktör. 105 c nin motor common rail sistemine sahip. Kademe olarak güzel şanzımana sahip fakat hafif ve beli kısa. Yakıt olarak 110 a nasıl bilmiyorum. Ama 105c daha az yakar. Çünkü common rail enjeksiyon sistemine sahip. 105 c'nin bakım masrafı çok pahalı ortalama 1000 lira 1500 lira tutar. Farmal 110 a'nın yağ değişimi daha ucuzdur. Taş patlasa 500 lira ödersin. Son olarak farmal 110 a tr6 yla aynı şanzımanı kullanır yarı otomatik. Tüm bunlar göz önüne alındığında farmall 110 a derim. Ben tüm bildiklerimi yazdım. Kara senindir

• Beğen
Tepkiler: kirci02
Merhaba abi. Farmal 110 derim çünkü sallı ve ağır traktör. 105 c nin motor common rail sistemine sahip. Kademe olarak güzel şanzımana sahip fakat hafif ve beli kısa. Yakıt olarak 110 a nasıl bilmiyorum. Ama 105c daha az yakar. Çünkü common rail enjeksiyon sistemine sahip. 105 c'nin bakım masrafı çok pahalı ortalama 1000 lira 1500 lira tutar. Farmal 110 a'nın yağ değişimi daha ucuzdur. Taş patlasa 500 lira ödersin. Son olarak farmal 110 a tr6 yla aynı şanzımanı kullanır yarı otomatik. Tüm bunlar göz önüne alındığında farmall 110 a derim. Ben tüm bildiklerimi yazdım. Kara senindir
Farmall çok ses alıyor içine c lerde varmiki o sorun

Case farmall a serisimi c sersimu hangisni önerir sinüs 105 c 110 a
Yapılacak ise göre değerlendirmek gerek.

Farmall 110 a nin artilari
- Traktorun ölçüleri çok iyi ağır ekipman da
Farmall c ye göre üstün örnek potinger.

- Traktorun arka kollar ve akslar farmall c ye göre biraz daha sağlam yeni seri farmall c biraz daha farmall a ya yakın fakat eski farmall c farmall a ya göre daha zayıf Aks ve arka bölüme sahip. farmall a gerçek ağır hizmet tipi diyebiliriz.

- vites yarı otomatik
Ne kadar artısi olur yapılan işe göre değişir. Ben farmall c kullanıcısı olarak tarlaya gidiyorum bayir aşağı tavşan bayır yukarı kaplumba başka vites değiştirme gereksinim olmuyor.

- Havali koltuk var [emoji16] farmall c de yok

- bakım masrafları farmall c ye göre daha Ucuz olabilir.

- bazı parçaları farmall c ye göre Ucuz olabilir örnek motor

- Eksiginin motoru olduğunu düşünüyorum.

Farmall c de motor yakit olarak iyi. Ara işlerde seri ve pratik. İlaç gübre ara çekme Ekim işleri için ideal. Ben farmall c ile yılda 700 saat yapıyorum. 2000 saate kadar şuan bir arıza ile karşılaşmadım. İnşallah karşılaşmayı da yoksa parça her ithal traktorde olduğu gibi pahalı. Eğer farmall c almayı düşünüyor iseniz 115c almanizi tavsiye ederim her nekadar 105 c ile 115c arasında tork değeri yakın olsada 7 bg fark fark ettiriyor.

110a nin tarlada tek artisinin potinger tarzı ağır ekipmanlarda olacağını düşünüyorum

Bu tarz bir ekipman kullanacaksınız 110A almamızı tavsiye ederim.

Farmall c nin kapı kolları iyi kapanmıyor [emoji30] ve koltuğunu beğenmiyorum.

Ekim gübre ara işleri ilaç işleri var ise Farmall c yi tavsiye ederim. Selamlar

• Beğen
Tepkiler: balaban1981