Case jx65c

Lastik basınçları normalde iki pırtık yere düz basar şekilde ayarlanır ama damperli römork kullanımı olduğundan ön ve arka lastik havalarını 25 psi kullanmayı tercih ederiz.
Abi çok teşekkür ederim ilgin için traktörü yeni aldık aklımda soru işaretleri kalmasın diye soruyorum. Sert kasislerden geçtiğin zaman tt50 ye göre daha sert sallanması oluyor traktörün Baska Bi durumla alakalı olabilirmi

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Abi çok teşekkür ederim ilgin için traktörü yeni aldık aklımda soru işaretleri kalmasın diye soruyorum. Sert kasislerden geçtiğin zaman tt50 ye göre daha sert sallanması oluyor traktörün Baska Bi durumla alakalı olabilirmi
Traktör ağır ve çift çeker ben de ilk aldığımda 54c ile baya farklı hissetmiştim ama sonra alışılır. Lastikler balonsa zıplama olur normal.

• Beğen
Tepkiler: Misafir43
Abi çok teşekkür ederim ilgin için traktörü yeni aldık aklımda soru işaretleri kalmasın diye soruyorum. Sert kasislerden geçtiğin zaman tt50 ye göre daha sert sallanması oluyor traktörün Başka Bi durumla alakalı olabilir mi?
Traktör dingil mesafesi kısa olduğundan ön tarafa 20-25 cm gibi uzatma yapılıyor, traktörün salınımı biraz iyileşiyor.