CASE Mİ ERKUNT MU?

Ynt: CASE Mİ ERKUNT MU?

wood link=topic=50968.msg569386#msg569386 date=1332781466' Alıntı:
kardeşim 80.4 le jx90 olsa tamam jx derimde karşıdaki rakip kıymet boru degil yani.jx de olmayan bir çok özelligi var.örnegin 16+16 dügmeli zf şanzuman ve arka çamurluk yönetim dügmeleri hava kopresörü vs.. motor olarakta kıymetim torku jx100 prodan bile fazla.
kardeş öyle diyorsunda erkuntun geçmişi olmadığı için iyi mi kötümü revaştamı tutar mı tutmaz mı ve yeni olduğu için hatalarını eksiklerini tam olarak bilemezler tecrübeleri yok,adamlar daha erkuntun ilk 90 bg çıkarttılar bence buna güven olmaz,tabi iyide olabilir kötüde,ama bu bir risktir bence... şimdi case nin 160 yıllık tecrübesi var admlar uzman ve profesyonel olmuşlar. ERKUNt ise 2003 ten beri...CASEyle karşılaştırılamaz bence...

türk traktöre benim hiç bir güvenim yok ithalleri olsa tamam ama türk traktörün ürettiği ürünlerdeki hatalar herkes tarafından biliniyor(her ne kadar inkar edilse de) erkuntun ilk traktörleri 2005 model olması lazım ama bence türk traktörden çok daha güvenilir bir firma erkuntun traktör üretmeden önce de önemli bir geçmişi var

Konuyu Açan kişiye dıyorum Hocam eğer karar verecekseniz Şunu yapmadan karar veremessiniz En başta konuya Tumosancılar Yanıt verirse Çok yanlış Şeçim yapmış olursunuz Ayrıca diğer bi hususta 26 yaş altı kişiler bence yorum atmasınlar :)))) Ayrıca Case çok iyi bi marka ama Türk Traktörün fabrikasında üretiliyor bilmiyorum Acaba Yabancı Ülkelerde Nasıl Özellikler kullanıyolar Türkiyede nasıl özellikler kullanıyolar Ama bence Teknoloji olarak Yabancı Ülkelerde case Türkiyeye göre bence kat kat üstündür ...

benbekirya link=topic=50968.msg569740#msg569740 date=1332858992' Alıntı:
Konuyu Açan kişiye dıyorum Hocam eğer karar verecekseniz Şunu yapmadan karar veremessiniz En başta konuya Tumosancılar Yanıt verirse Çok yanlış Şeçim yapmış olursunuz Ayrıca diğer bi hususta 26 yaş altı kişiler bence yorum atmasınlar :)))) Ayrıca Case çok iyi bi marka ama Türk Traktörün fabrikasında üretiliyor bilmiyorum Acaba Yabancı Ülkelerde Nasıl Özellikler kullanıyolar Türkiyede nasıl özellikler kullanıyolar Ama bence Teknoloji olarak Yabancı Ülkelerde case Türkiyeye göre bence kat kat üstündür ...
sen nie yorum atıyorsn ???

hiç düşünmeden erkunt derim nevholladı gidip bir araştırın ve bize sunduğu teknolojiye bir bakın çiftçinin emeğini sömürmekten başka yaptıkları bir şey yok bunları nevholland kullanan arkadaşları kızdırmak için demiyorum ben firmaya diyorum illaki herkesin kulladığı elinde olan malı kıymetlidir ama ben kandırılmayı sevmem yerli malı olsun tümo olsun erkunt olsun başak olsun hatta hattat olsun

nh_fıat link=topic=50968.msg569751#msg569751 date=1332860307' Alıntı:
sen nie yorum atıyorsn ???
Fark Ettiyseniz Ben traktör önerisi yapmıyorum Ayrıca En azından Benim Yaşım yazıyo 15 Yaşındaki çoçuklar gibi kardeş erkut al bu çok iyidir şöledir böyledir diye de yazmıyorum gerçekleri söylüyorum o kadar Ayrıca Trakkulup ' ün huyudur traktör önerisi olunca akılları başlarından gider 200 dönüm araziler için uçuk traktör önerirler biraz gerçekcilik o kadar :) iyi günler dilerim

benbekirya link=topic=50968.msg569766#msg569766 date=1332861087' Alıntı:
Fark Ettiyseniz Ben traktör önerisi yapmıyorum Ayrıca En azından Benim Yaşım yazıyo 15 Yaşındaki çoçuklar gibi kardeş erkut al bu çok iyidir şöledir böyledir diye de yazmıyorum gerçekleri söylüyorum o kadar Ayrıca Trakkulup ' ün huyudur traktör önerisi olunca akılları başlarından gider 200 dönüm araziler için uçuk traktör önerirler biraz gerçekcilik o kadar :) iyi günler dilerim
zaten bu konunun amacı önermek deilmi ? önerirkende yorum yazmadan nasıl önerceZ?
ssen yorum yazmasın diosan sende yazmıcaksın. burda hrkez eşit. 15 yaşındaki çocukta sen 30 yaşında flnmı zannediyorsun kendini ne ?? 15 yaşındaki senin tabirinde çocuk. senden benden daha bilgili olabilr yetiştiği yere ortama bakar..!

ARKADAŞLAR 20 YAŞ ALTI İNSANLAR YORUM ATabilir ama mantıklı ve sebepli! ÇOCUK GİBİ TARTIŞMAYALIM.. BEN Bİ YUKARIDA YAZDIĞIM YORUMUMU OKUYUN SONRA BENIM YAZDIĞIMLA İLGİLİ YORUM YAPABİLİRSİNİZ KONUYU AÇAN BENİM DİĞER HESAP VE BEN CASE ALDIM...VE ERKUNT VE CASEDEN BASKA TRATÖR ÖNERMEYIN YOK TUMOSANMIS NEYMİŞ. MANTIKLI YORUMLARNIZI BEKLİYORUM ACEMİ ÜYELERİ GALİYE VE CVP YAZMAYIN ÖNERİRİM....! KANITLAYICI VE NEDENİ BELLİ OLAN YORUMLAR YAPIN!!!

semi_dj link=topic=50968.msg569791#msg569791 date=1332862353' Alıntı:
ARKADAŞLAR 20 YAŞ ALTI İNSANLAR YORUM ATMASIN! ÇOCUK GİBİ TARTIŞMAYALIM.. BEN Bİ YUKARIDA YAZDIĞIM YORUMUMU OKUYUN SONRA BENIM YAZDIĞIMLA İLGİLİ YORUM YAPABİLİRSİNİZ ACEMİ ÜYELERİ GALİYE ALMAYIN KONUYU ACAN HARIÇ KONUYU AÇAN BENİM DİĞER HESAP VE BEN CASE ALDIM...VE ERKUNT VE CASEDEN BASKA TRATÖR ÖNERMEYIN YOK TUMOSANMIS NEYMİŞ. MANTIKLI YORUMLARNIZI BEKLİYORUM ACEMİ ÜYELERİ GALİYE VE CVP YAZMAYIN ÖNERİRİM....! KANITLAYICI VE NEDENİ BELLİ OLAN YORUMLAR YAPIN!!!!!
1.büyük harflerle yazma yasak
2.kimsenin konuşma-yazma hakkını kısıtlayamazsın kafana yatan yorumu benimsersin diğerini benimsemezsin
3.herkes düşüncesini ifade edebilir kanıtlama şeklinde bir zorunluluk olamaz
bunları bir bölüm başkanı(gg seviyesinde yönetici) olarak tavsiye ediyorum

phantomerkunt link=topic=50968.msg569799#msg569799 date=1332862732' Alıntı:
1.büyük harflerle yazma yasak
2.kimsenin konuşma-yazma hakkını kısıtlayamazsın kafana yatan yorumu benimsersin diğerini benimsemezsin
3.herkes düşüncesini ifade edebilir kanıtlama şeklinde bir zorunluluk olamaz
bunları bir bölüm başkanı(gg seviyesinde yönetici) olarak tavsiye ediyorum
1=>evet haklısın bende biraz fazla oldu ama ne yapabilirim konuyu açan benim diğer hesap olduğu için böyle yazdım konu sahibi ben olmasaydım böyle yazmam uygun olmazdı.Ama yazmak zorunda kaldım +20 yaştaki arkadaşlara tavsiyemi ve önerilerimi yazdım kimsenin konusmasını kısıtlamadım.
2=>Sende emir verir nitelikte beni uyaramassın!

kederci link=topic=50968.msg569804#msg569804 date=1332862974' Alıntı:
kardesım sen kıymet 90 al keyfıne bak erkunttakı konforu rahatlıgı gücü case de bulamasın bence erkunt un 90 lıgı jx 100 ü bıle alt eder sen ıkısınıde iyice ıncele ozellık olarak rahatlık olarak hangısı ıyı goreceksın zaten sen boş ver gıt kendı gözünle gor
Adam Case aldım diyor.Görmedin mi ?

Emin01 link=topic=50968.msg569813#msg569813 date=1332863252' Alıntı:
Adam Case aldım diyor.Görmedin mi ?
evet kardeş case jx 90 aldım casenin 160 yıllık tecrübesine dayanarak
erkuntun geçmişi olmadığı için iyi mi kötümü revaştamı tutar mı tutmaz mı ve yeni olduğu için hatalarını eksiklerini tam olarak bilemezler tecrübeleri yok,adamlar daha erkuntun ilk 90 bg çıkarttılar bence buna güven olmaz,tabi iyide olabilir kötüde,ama bu bir risktir bence... şimdi case nin 160 yıllık tecrübesi var admlar uzman ve profesyonel olmuşlar. ERKUNt ise 2003 ten beri...CASEyle karşılaştırılamaz bence...

semi_dj link=topic=50968.msg569809#msg569809 date=1332863144' Alıntı:
1=>evet haklısın bende biraz fazla oldu ama ne yapabilirim konuyu açan benim diğer hesap olduğu için böyle yazdım konu sahibi ben olmasaydım böyle yazmam uygun olmazdı.Ama yazmak zorunda kaldım +20 yaştaki arkadaşlara tavsiyemi ve önerilerimi yazdım kimsenin konusmasını kısıtlamadım.
2=>Sende emir verir nitelikte beni uyaramassın!
forumda çift üyelik yasaktır. yetkililere bildirdinmi ?
+konuyu açtığın üyelikle şimdiki üyeliğinin tarihlerine baktım. konuyu açtığım üyeliği son kullandığın günden önce açmışsın bu üyeliği yani bi ara çift üyelk kullanmışsın ??
semi_dj link=topic=50968.msg569814#msg569814 date=1332863306' Alıntı:
evet kardeş case jx 90 aldım casenin 160 yıllık tecrübesine dayanarak
erkuntun geçmişi olmadığı için iyi mi kötümü revaştamı tutar mı tutmaz mı ve yeni olduğu için hatalarını eksiklerini tam olarak bilemezler tecrübeleri yok,adamlar daha erkuntun ilk 90 bg çıkarttılar bence buna güven olmaz,tabi iyide olabilir kötüde,ama bu bir risktir bence... şimdi case nin 160 yıllık tecrübesi var admlar uzman ve profesyonel olmuşlar. ERKUNt ise 2003 ten beri...CASEyle karşılaştırılamaz bence...
hayırlı olsun hayrını gör. bundan sonra kimseye laf düşmez.

phantomerkunt link=topic=50968.msg569816#msg569816 date=1332863428' Alıntı:
şimdi normal bir üye olarak yazıyorum>peki bu kadar keskin fikirlerle emindin de niye açtın bu konuyu dalgamı geçiyorsun milletle
Arkadaşım almadan önce böyle keskin fikirlerim yoktu biraz araştırdım fikirler orataya çıktı ve case aldım, aldıktan sonra Arkadaşlara da tavsiye ve bilgi nitelikli cevaplar yazdım ve bıraktım farkındaysan case aldım bitti.dedim ve bıraktım kim ne derse desin artık...