Çeltikte ot ilacı sonrası 20 günlük sonuç mükemmel

20190619_140924.jpg

O ot ölmez çok büyümüş yapraktan kızartır kökü öldürmez yandı sanırsın 1 ay sonra çıkar tepesine

Şunu unutmayın ot çeltikten önce gelir
Ekimden 10 15 gün içinde ilaçlama yapmak şart gecikince hiç bişi fayda etmiyor.
Attım ama öldüler peşinden geldi ötör bundan daha büyük akdarıları öldürdü yarın ekleerim nomine aticam yanmazsa ötör aticam

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Attım ama öldüler peşinden geldi ötör bundan daha büyük akdarıları öldürdü yarın ekleerim nomine aticam yanmazsa ötör aticam

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla boşa tepinme nomine at bırak bi müddet durdurur kökü öldüremezsin sadece yaprağı tarladan yok edersin

Sora bi bakmışın başak çıkarma zamanı çıkar tepesine

Otör de tek başına bişi yapmaz içerisine fedora veya muadil ilaç katmak gerekiyor diyorlar bilmiyorum kendim kullanmadım.

Benimde 5 dönüm bi tarlada var geç kaldım yanmadı. Fedora cliper ile hıpalandı duruyor

Ben her yıl aynı taktiği kullanıyorum
Eğer yanmadıysa ot
Kelle çıkana kadar bekliyip
Çeltik kelle vermedwn önce filint zamanı içerisine 100 ml fedora ile yakıyorum.
Hrm otun tohumu dökülmüyor tarlaya hemde verim kaybı yaşamıyorum ilaç masrafımda az oluyor tabi

Valla boşa tepinme nomine at bırak bi müddet durdurur kökü öldüremezsin sadece yaprağı tarladan yok edersin

Sora bi bakmışın başak çıkarma zamanı çıkar tepesine

Otör de tek başına bişi yapmaz içerisine fedora veya muadil ilaç katmak gerekiyor diyorlar bilmiyorum kendim kullanmadım.

Benimde 5 dönüm bi tarlada var geç kaldım yanmadı. Fedora cliper ile hıpalandı duruyor

Ben her yıl aynı taktiği kullanıyorum
Eğer yanmadıysa ot
Kelle çıkana kadar bekliyip
Çeltik kelle vermedwn önce filint zamanı içerisine 100 ml fedora ile yakıyorum.
Hrm otun tohumu dökülmüyor tarlaya hemde verim kaybı yaşamıyorum ilaç masrafımda az oluyor tabi
Onun zamanıni yakalayabilmek önemli yarin otör kullanilmiş tarla gösterecegım trend le karıtirildi 1.30 saat sonra da yağmur yağdı fark mucize

• Beğen
Tepkiler: altanasc