Çeltikte ot ilacı sonrası 20 günlük sonuç mükemmel

Facet attığın tarlada durum ne acba

Burada facet atıp yaktım diyenlerin otları tekrar geldi şu an ilaçra yapamıyorlar
Ekim öncesi karanfil ilacı attım ot az geliyor.amma daha atmıcam .sulu ilaç atarım eskisi gibi 19 günlükken facet kutusu 25 dekara+ 2 dekara 1 adet cliper attım.sonuç iyi canlanan ot yok + saz ilcı hiç atmadım.herkese tavsiye ederim fakat .ömrüm olursa seneye ekim sonrası suya salınan ilaç 15-20 gün arası tek başına facet 35.gün saz ilacı ile + cliper+ nomine atmak .köyümde facet atmayan biri var .kirpi darılar şu anda çeltiğin üstünde . 10 dekar yerde fıskiyeler biraz tıkanınca ot kalmış elimde facet + mccorrix vardı.motoruyla gezdim çeltiği haşladı hala yürümüyor.dediğim gibi 40. Günden sonra atılan ilaçlar zarar.

Ben 2008 den beri keşan yapmıyorum. Karanfil ilacı sazu bitirmiyorsun çok dirençli tarlalarda hariç .seneye ömrüm olursa karanfil atmıcam 2 gün kuruda 3 gün suda bekletiyorsun .çeltik geç kalıyor.ekim sonrası sulu ilaç 20 günlük facet sonra saz ile tekrar başka cinek ilaçları düşünüyorum .iki senedir saz ilacı atmıyorum

Keşan yapma devri kapandı. Sezondan sonra girip yeri sürrceksin süremiyorsan bile bata çıka tırmıkla çizeceksin görrceksin ki bir kaç güne iş yapılır hale gelecek. Yer çok bozukda 7 li. Kazıkla inceden çizeceksin. Tava geldiği gibi sürüp koca kış yağış alıp tav taze iken nisan sonu öncd goble sonra tırmıkla basacsksın. Sonra bir ince tesviye at gübreni at ilscını ek gtsin.

Keşan yapma devri kapandı. Sezondan sonra girip yeri sürrceksin süremiyorsan bile bata çıka tırmıkla çizeceksin görrceksin ki bir kaç güne iş yapılır hale gelecek. Yer çok bozukda 7 li. Kazıkla inceden çizeceksin. Tava geldiği gibi sürüp koca kış yağış alıp tav taze iken nisan sonu öncd goble sonra tırmıkla basacsksın. Sonra bir ince tesviye at gübreni at ilscını ek gtsin.
Taban ilaçlarınin faydası var mı darı ve saza bazıları faydası yok çeltiğin gelişimini etkiliyor diyorlar öylemi sizce