çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

Ynt: çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

ılk once pıkap olacaksa 4x4 olcak.nıssan skstr ve navara da hem pıkap hemde luks cıp havası var mıtsubısı de olabılır l 200.ıkısınde cok guzel

98 model nissan var.yakıyı süper.depoyu bir kere doldurdun mu kaç hafta önce doldurduğumuzu unutuyoruz :D kokluyo sanki :D tek sorun arkası hafif olduğu için çok zıplıyor.ama çözümü var.kasanın altına 2-3 tane motorların ön ağırlıklarından koydun mu ve ya 2 çuval kum tamamdır.

Off Nissan Navaradan başka pick-up tanımam...:D

[glow=red,2,300]Nisan Navaranın Yeni Versiyonu Navara Platinum Dan Resimler:[/glow]

Navara12.jpg

Navara13.jpg

Navara14.jpg

Navara15.jpg

Bunlar hikaye arkadaşlar... Bu bahsettiklerinizden hangisi 4 ton yük taşıyo veya hangisine iki tane paleti koyabiliyosunuz...

Bende 1998model transit 190 dc çift sıralı kamyonet var... Yakıt konusunda birazcık fazlayaksada iş konusunda bu bahsettikerinizden çok fazlasını yapmakta. İlk aldığımda çeltiği boyabattann samsuna transitleçekmiştim.. Her defasında 4200- 3900 arasında yük taşıyodu...

DoYrAnLı#2# link=topic=9081.msg103645#msg103645 date=1228325036' Alıntı:
Bunlar hikaye arkadaşlar... Bu bahsettiklerinizden hangisi 4 ton yük taşıyo veya hangisine iki tane paleti koyabiliyosunuz...

Bende 1998model transit 190 dc çift sıralı kamyonet var... Yakıt konusunda birazcık fazlayaksada iş konusunda bu bahsettikerinizden çok fazlasını yapmakta. İlk aldığımda çeltiği boyabattann samsuna transitleçekmiştim.. Her defasında 4200- 3900 arasında yük taşıyodu...

Ya abi senin dediğinde kamyonet gurubuna giriyor ya..

DoYrAnLı#2# link=topic=9081.msg104160#msg104160 date=1228411573' Alıntı:
Bizede Zaten çiftçinin işini yapacakları lazım ama Dimi?

Yani yine araba alırsın ama pick-up almaya gerek yok birtane skystar 60000 ytl
Bukadar parayı buna bağlamanın anlamı yok...

Katılıyorum hele de çiftçeker değilse önden çeker bir araç arkasında ağırlık olmayan bir 4x2 pikaptan çok daha iyi gidiyor...

AGA PICK UP DEGIL AMA 4 CEKER KONUSUNDA ARAZIDE VE YOLDA HER TURLU YERDE SUPER BI ARAC *098*- PORCHE CAYENNE TURBO *098*-
KARSISINA CIKACAK ARABA VAR MI BILMIOM PARAN VARSA BUNU ALACAN GERISI YALAN PICK UP FELAN HIKAYEE YOLDA GECECEK ARABA AZ ARAZIDEDE SUPER CEKIO LAFI OLAN VAR MI BILMEM YANLIS ANLASILMASIN PICK UP LARLA KIYASLANMAZ BILE AMA PARASI OLAN PICK UP ALACGINA CAYENNE ALSIN TABI SIKIOSA

ben connect kullanıyorum tarlaya mazot yemek su götürmeye yarıyor. bizim çamurla işimiz olmadığı için ama içi çok toz oluyor. başka zaman kullanmak için 2 saat temizliyorum.
bence çifçilik işi için dodge AS 250 4x4 de işi görür hem ucuz yakıtı konusunu bilmiyorum ama 4x4 japon malı pikaptan ucuzdur. hatta artan para ile binek araba bile alınır. bizim köyde 1 kişi aldı dolu boru arabası falan çekiyo hatta boş römork falan çekiyodu!

DoYrAnLı#2# link=topic=9081.msg104160#msg104160 date=1228411573' Alıntı:
Bizede Zaten çiftçinin işini yapacakları lazım ama Dimi?

Yani yine araba alırsın ama pick-up almaya gerek yok birtane skystar 60000 ytl
Bukadar parayı buna bağlamanın anlamı yok...
skystar ne kadar pahalılanmış 2007 de aldığımızda 42 bin ytl anahtar teslim aldık o dediğin navara olmasın???
sivasli link=topic=9081.msg104364#msg104364 date=1228431824' Alıntı:
AGA PICK UP DEGIL AMA 4 CEKER KONUSUNDA ARAZIDE VE YOLDA HER TURLU YERDE SUPER BI ARAC *098*- PORCHE CAYENNE TURBO *098*-
KARSISINA CIKACAK ARABA VAR MI BILMIOM PARAN VARSA BUNU ALACAN GERISI YALAN PICK UP FELAN HIKAYEE YOLDA GECECEK ARABA AZ ARAZIDEDE SUPER CEKIO LAFI OLAN VAR MI BILMEM YANLIS ANLASILMASIN PICK UP LARLA KIYASLANMAZ BILE AMA PARASI OLAN PICK UP ALACGINA CAYENNE ALSIN TABI SIKIOSA
şu anda Land Rover discovery kadar arazi kabiliyeti olan başka araç hummer zaten cayenne jip değil ve jip kategorisinde hiç değil cayenne suv segmentinde .... Bikere ben diferansiyel kilidi olmayan araca arazi aracı demem....

jeep nasil degil tamam arazi araci degil ama jeep nasil olmuo onu anlamadim arazi icin ozel alcalan yukselen bi sistemi bile var bizim turkiyenin sartlarinda her yere gidebilecek bi arac cifcilik acisindan ustune ustlu yolda da gececek arac yok denecek kadar az

sivasli link=topic=9081.msg104769#msg104769 date=1228504466' Alıntı:
jeep nasil degil tamam arazi araci degil ama jeep nasil olmuo onu anlamadim arazi icin ozel alcalan yukselen bi sistemi bile var bizim turkiyenin sartlarinda her yere gidebilecek bi arac cifcilik acisindan ustune ustlu yolda da gececek arac yok denecek kadar az
jeep zaten olamaz jeep başlıbaşına bir marka zaten....Ayrıca gülüyorum kahkaha atıyorum cayenne jip değil [size=15pt]SUV[/size] segmentinde bir araç yani jip değil

suv segmentinde olabilir ama herkes jip die bilior kime sorsan normal millet icinde jip diecektir tamam sen haklisin ama dedigin gibi suv segmentinde ben bir ciftci icin zaten arazi aracina ihtiyac yok traktorun gittigi cogu yere cayenne da gider

sivasli link=topic=9081.msg107908#msg107908 date=1229090007' Alıntı:
suv segmentinde olabilir ama herkes jip die bilior kime sorsan normal millet icinde jip diecektir tamam sen haklisin ama dedigin gibi suv segmentinde ben bir ciftci icin zaten arazi aracina ihtiyac yok traktorun gittigi cogu yere cayenne da gider
evet gider ama geri dönemez cayenne nin sadece adı var .....

sivasli link=topic=9081.msg110892#msg110892 date=1229449288' Alıntı:
yani sence cayenne kotu mu bunu demek istiosun
kaç kisi cayenne i arazide gördü??? veya kaç kişi cayenne kullanıcısı veya kaç kişi cayenne i aldığında (senden başka) tarlaya sokar ?????????? her zaman savunurum jeep markasının cj5 modelleri bile cayenne den daha iyi arazi kabiliyetine sahiptir.....
al bu da resmi
jeep_cj5.jpg

77 model olmasına karşın bu arac kadar araziye uyumlu araç sayılı var bu aracı kullanan bilir!