çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

Ynt: çiftçi için en iyi pick up sizce hangisi.....

melih uzun link=topic=9081.msg116801#msg116801 date=1229909453' Alıntı:
amma zengin çiftçi varmış burda yaa şu pick up lara bakın hıluxlar navaralar havada ucuyo toyota falan şunu sölimm dodge öneren arkadaşa selamlarımı iletiorum o pick-up la tarlada gezmen için benzinliğin olması lazım :D:D:D
sen kimsin kardeşim?? ben dodge mi al dedim dodge u mi önerdim senin kafan mı güzel? yoksa okuduklarını anlama kabiliyetine sahip değilmisin? iyice oku yorumları msjları ona göre cvp ver bir yerlerinden uydurma! merak etme kardeşim ben mazotu 1.35 ytl den alıyorum uyandırıyım!!! Ayrıca senin hayatında görmediğin mazotu ben 1 ayda alıyorum onu da söyliyim

dennizs link=topic=9081.msg116807#msg116807 date=1229910296' Alıntı:
sen kimsin kardeşim?? ben dodge mi al dedim dodge u mi önerdim senin kafan mı güzel? yoksa okuduklarını anlama kabiliyetine sahip değilmisin? iyice oku yorumları msjları ona göre cvp ver bir yerlerinden uydurma! merak etme kardeşim ben mazotu 1.35 ytl den alıyorum uyandırıyım!!! Ayrıca senin hayatında görmediğin mazotu ben 1 ayda alıyorum onu da söyliyim

arkadaş merak ettim sen ne marka araç kullanıyorsun ve bu kadar mazotu kullandığından bahsetmişsin. bu kadar mazotu kendi benzinliğinde alıp satıyo olmayasın hani ticarette bi tür kullanmadır nede olsa. ama kendi başına kullanıyorsan trans atlantik roro gemin falanmı var?

mazotu 1.35 e alan arkadas turkiye dunyanin enpahali petrolunu kullanan ulkelerin basinda gelio fransada bile mazot o kadar ucuz degil senin dedigin kadar burada 0.85 euro bu da yaklasik 1.70 ytl eder sen nasil bu kadar ucuza alion anlamadim senin benzinligin var o zaman yada baska bi isiin var

nkoca link=topic=9081.msg116809#msg116809 date=1229911645' Alıntı:
arkadaş merak ettim sen ne marka araç kullanıyorsun ve bu kadar mazotu kullandığından bahsetmişsin. bu kadar mazotu kendi benzinliğinde alıp satıyo olmayasın hani ticarette bi tür kullanmadır nede olsa. ama kendi başına kullanıyorsan trans atlantik roro gemin falanmı var?
evet roro gemisi ve tur teknesi var sadece roro aylık 36 bin lt mazot harcıyor kullandığım araç ise skystar rally raid
sivasli link=topic=9081.msg116991#msg116991 date=1229951328' Alıntı:
mazotu 1.35 e alan arkadas turkiye dunyanin enpahali petrolunu kullanan ulkelerin basinda gelio fransada bile mazot o kadar ucuz degil senin dedigin kadar burada 0.85 euro bu da yaklasik 1.70 ytl eder sen nasil bu kadar ucuza alion anlamadim senin benzinligin var o zaman yada baska bi isiin var
Arkadaş ben bi yerlerimden üfürmüyorum benim aldığım mazot ötv siz sen hala fransayla mı karşılaştırıyosun ? Ve dünyanın neresinde olursan ol aylık 36 bin lt (fazlası var) mazot aldığın zaman ötv indiriminden artı firmanın indirimi oluyor

dennizs link=topic=9081.msg117447#msg117447 date=1229975140' Alıntı:
evet roro gemisi ve tur teknesi var sadece roro aylık 36 bin lt mazot harcıyor kullandığım araç ise skystar rally raidArkadaş ben bi yerlerimden üfürmüyorum benim aldığım mazot ötv siz sen hala fransayla mı karşılaştırıyosun ? Ve dünyanın neresinde olursan ol aylık 36 bin lt (fazlası var) mazot aldığın zaman ötv indiriminden artı firmanın indirimi oluyor

arkadaş sen o zaman neden trakkulup sitesinde çiftçi için en iyi pikup sizce hangisi forumunda bunu anlatıyosun çifçi için deniliyo armatör için denmiyo sen yanlış yerde muhabbet etmeye çalışıyosun. buda burada insanları yanlış yönlendirme olmuyormu. sen 1,35 YTLden aldığın mazotu kullan istediğin kadar. ama geminde kullandığın mazotu pikabındada kullan ama sen bu kadar mazotu çifçilik amacı ile kullanıyormusun anladığım kadarı ile...

çünkü gerçek çifçilik yapan insan senin dediğin arabaları almaz alsada tarlada kullanmaz 50-60 bin euro para sayacan bide tarlaya gidip gelmek için kullanacan zor be birader ben daha böylesini görmedim. ama şuda var bu araçtan alanlarda tarlada ıvır zıvır işler için kullanmak için ayrı ucuz pikupta bulundurur çevremde bunlardanda var. bence konuyu acan mirza3455 te bu tarla içinde kullanılan pikuplar için konu açtı hava atmak için alınabilecek ama kesinlikle tarlada çifçilikle alakalı hiçbir işte kullanılamayacak jipleri düşünmediğini sanıyorum.

kullandığın nissan pikup gerçekten çifçiler için için ideal..

ama roro gemisinde kullandığın mazotu sanki öyle bi anlatmışsınki çifçilikte kullandığını dahi düşündüm herhalde türkiyenin en büyük çifçisi sensin diyecektim ama ne yaparsın armatör çıktın çiftçide olabilirsin ama konuşmaların çifçi gibi değil çünkü sen mazotu 3 liradan alıpta 100 km 15 lt yakan araca binmenin ne demek olduğunu anlamazsın heralde?

nkoca link=topic=9081.msg117643#msg117643 date=1229982347' Alıntı:
arkadaş sen o zaman neden trakkulup sitesinde çiftçi için en iyi pikup sizce hangisi forumunda bunu anlatıyosun çifçi için deniliyo armatör için denmiyo sen yanlış yerde muhabbet etmeye çalışıyosun. buda burada insanları yanlış yönlendirme olmuyormu. sen 1,35 YTLden aldığın mazotu kullan istediğin kadar. ama geminde kullandığın mazotu pikabındada kullan ama sen bu kadar mazotu çifçilik amacı ile kullanıyormusun anladığım kadarı ile...

çünkü gerçek çifçilik yapan insan senin dediğin arabaları almaz alsada tarlada kullanmaz 50-60 bin euro para sayacan bide tarlaya gidip gelmek için kullanacan zor be birader ben daha böylesini görmedim. ama şuda var bu araçtan alanlarda tarlada ıvır zıvır işler için kullanmak için ayrı ucuz pikupta bulundurur çevremde bunlardanda var. bence konuyu acan mirza3455 te bu tarla içinde kullanılan pikuplar için konu açtı hava atmak için alınabilecek ama kesinlikle tarlada çifçilikle alakalı hiçbir işte kullanılamayacak jipleri düşünmediğini sanıyorum.

ama roro gemisinde kullandığın mazotu sanki öyle bi anlatmışsınki çifçilikte kullandığını dahi düşündüm herhalde türkiyenin en büyük çifçisi sensin diyecektim ama ne yaparsın armatör çıktın çiftçide olabilirsin ama konuşmaların çifçi gibi değil çünkü sen mazotu 3 liradan alıpta 100 km 15 lt yakan araca binmenin ne demek olduğunu anlamazsın heralde?
;D ;D zuha-*-s zuha-*-s alk-*s alk-*s alk-*s

nkoca link=topic=9081.msg117643#msg117643 date=1229982347' Alıntı:

Yav siz ne şekil insanlarsınız ben bunu anlamıyorum ben hangi yazımda mmirza kardeşim bunu al dedim önce bi oku sindir öyle bir yerlere gel benim hangi yazımda bunu al dedim adamın biri yazmış SIKIYOASA CAYENNE ALSIN DEMİŞ bende dedim öyle bilmemneye böyle bilmemne....
Şimdi geliyim senin karın ağrına benim nerede ne şekilde ne yazıcağıma ne düşüneceğime veya neler konuşacağıma benden başka kimse karar veremezken sen kimsin ki ARkadaşım okuduğunu anlamayan anlam veremeyen kardeşlerimmmmm sözüm laflarım size beni bu sitede bir çok kişi tanıyor gerisi tanımasa da hiiiiç te umrumda değil !!!! Ben alınan mazotu hem çiftçilikte kullanıyorum hem gemide hem araçta bu değil önemli olan ben hiç bir zaman paramla veya malımla mülkümle hava atmam adamın biri demiş rüyanda görürsün demiş bende açıkladım neyin rüya olup olmuyacağını...İyi düşün birazda yazlıarı başından sonuna doğru oku tersten iş yapma yani sondan başa o 15 ltrelik BENZİN yakan arabayı kim al demiş ??? bi oku sindirerek ondan sonra tartışalım olurmu saygıdeğer arkadaşım....

ayrıca ben üstüne basa basa tekrar söylüyorum ben hiç bir şekilde şu aracı al demedim sivaslı arkdaş idda etmiş en iyi arazi aracı cayenne dir diye bende bunun aksini olduğunu kanıtlamak için o araçları koydum resimlerini olay bundan ibaret

nkoca Sen biraz yanlış yerden kaynadın konuya bence bütün anketi tekrar baştan gözden geçir,kimin ne dediği ortaya çıkacaktır.

dennizs link=topic=9081.msg116807#msg116807 date=1229910296' Alıntı:

bulgar macırımısın lan sen sadece orda ucuz ha bu arada sözlerine dikkat etsen ii olur ok

melih uzun link=topic=9081.msg117701#msg117701 date=1229985285' Alıntı:
bulgar macırımısın lan sen sadece orda ucuz ha bu arada sözlerine dikkat etsen ii olur ok
etmiyorum ne olucak çok merak ettim :) özel msj ile beni tehdit mi ediceksin??

nkoca link=topic=9081.msg117691#msg117691 date=1229984856' Alıntı:
okudum ben sadece yanlış kişiden alıntı yapmışım onu farkettim deniz kardeşim kusura bakma
Sorun değil bende sert çıkıştığım için özür dilerim

dennizs link=topic=9081.msg117711#msg117711 date=1229985881' Alıntı:
etmiyorum ne olucak çok merak ettim :) özel msj ile beni tehdit mi ediceksin??
Sorun değil bende sert çıkıştığım için özür dilerim

sen adresıni yazsana buraya tehdit etmiyorum direk net sölüyorum okk

dennizs link=topic=9081.msg117724#msg117724 date=1229986566' Alıntı:
konak mah konak cad mimtaş apt gel sana bi çay ısmarlıyım

sen hala dalgaya vur bakalım ha bu arada 20 yaşında bi çocukmuşsun bundan bole bırıne bısı yazarsan baştan profılını ıncele ondan sora yaz ok adresinide tam yaz ok

konuya biraz uzak kaldim ama bi dip not daha cayenne normal modelleri 0-100 km ye6.1 saniyede cikio gemballa nin yaptiklari ise 3.9 saniyede cikio buda kendi kategorisindeki araclar icin super denecek kadar iyi oldugunu gosterir zaten bu kadar cok yakmasina ragmen tutulmasida aracin iyi oldugunu kanitlar arac neredeyse ferrariyle yarisacak bu arac i alsam daha ne isterim