Çiftçi Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Arkadaşlar şu bankaların çiftçilere verdikleri kredi kartlarını almak için tarla hayvan traktör vb bişey istiyorlar mı uzerimize misal gübre alsak kaç ay sonra kartın ödemesi yapılıyor faiz uyguluyor mı
Teşekkür ederim

Arkadaşlar şu bankaların çiftçilere verdikleri kredi kartlarını almak için tarla hayvan traktör vb bişey istiyorlar mı uzerimize misal gübre alsak kaç ay sonra kartın ödemesi yapılıyor faiz uyguluyor mı
Teşekkür ederim
Selamlar.imece kart kullanıyom.mazotta 5 ay faizsiz dönem var.ama yem gübre ve diğer ihtiyaçlarda 5 veya 6 ay sonra ödüyosun.artık faiz yok komisyon var.faizin kibarcası[emoji23] .

Abi bizde tarla yok ama kira sözleşmesiz 100 dekar yer ekiyoruz bikaç inek ve traktör var verirler mi bize yani kart
İşbankasına bi gidin sorun.şartları onlar size söyler.ben 10 baş hayvan gösterdim çks verdim.bana 10 binliralık kart verdiler.10 binliraya kadar hayat sigortası falanda yok hiç bir masrafı yok.2 sene oldu kullanıyom.hiç sıkıntı yaşamadım.ama size 10 binlira limit yetermi bilmem.100 de 10 nunu nakitte çekebiliyosun.bi danışın ama çks ılmadımı zor.ayrıca 10 binliraya kadar ipotekte yok selamlar.

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
İşbankasına bi gidin sorun.şartları onlar size söyler.ben 10 baş hayvan gösterdim çks verdim.bana 10 binliralık kart verdiler.10 binliraya kadar hayat sigortası falanda yok hiç bir masrafı yok.2 sene oldu kullanıyom.hiç sıkıntı yaşamadım.ama size 10 binlira limit yetermi bilmem.100 de 10 nunu nakitte çekebiliyosun.bi danışın ama çks ılmadımı zor.ayrıca 10 binliraya kadar ipotekte yok selamlar.

Sağol abi bankaya soralım o zaman bize 4 bin yıllık yeter mazot ve gübre için

Bende 5 yıldır üretici kart kullaniyorum gayet memnunum
İlk sene 1500 olan limit 3 senede 18 bin oldu 4 .sene 23 bin oldu ama onaylamadığım için 18 binde duryo yoksa hersene artiyor birde hepsini nakit olarak kullanabiliyon

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT