Çökmüş Class Cıkarma Operasyonu ve Fent Varionun Gücü !

Ynt: Çökmüş Class Cıkarma Operasyonu ve Fent Varionun Gücü !

hell_x link=topic=57940.msg622720#msg622720 date=1345333689' Alıntı:
10 Tane 936 Ceylanpınar Tigem ' de mevcut...
Dahası için http://www.kutlucan.com.tr/kutlucan.php?modul=haber1
4.jpg

2.jpg

8.jpg
Bu bir vatandaşa ait deil bu fabrikaya ait o yuzden Türkiye ' dede 10 tane var diyemeyiz soruyorum kac Türk çiftçisinde Vario var ?
steyr5454 link=topic=57940.msg622726#msg622726 date=1345352001' Alıntı:
bu fentleri TİGEM geçen yıl konya tarım fuarında aldılar bu arada türkiyede kaç tane fent 936 vardır diyenlere açıklık getirir
Bunlar bir fabrika isterse 60 tanede alır bana şunu söylesene kardeşim Türkiye ' de kaç vario var ?
Emin Ünal link=topic=57940.msg622727#msg622727 date=1345355363' Alıntı:
O kadar fendt alsam 15 tane koyun keserim...
Pintilik işte ben olsam 15 dana keserim garanti olsun 5de noter masraflarına :D
gaggoş link=topic=57940.msg622765#msg622765 date=1345378302' Alıntı:
ALLAH tan 10 tane almışlar ya bir tane alsalardı o zamanda tavuk keserlerdi herhalde... şety*-*
bak buna iyi güldüm :D

BenGeldim' Alıntı:
Bu bir vatandaşa ait deil bu fabrikaya ait o yuzden Türkiye ' dede 10 tane var diyemeyiz soruyorum kac Türk çiftçisinde Vario var ?Bunlar bir fabrika isterse 60 tanede alır bana şunu söylesene kardeşim Türkiye ' de kaç vario var ?Pintilik işte ben olsam 15 dana keserim garanti olsun 5de noter masraflarına :Dbak buna iyi güldüm :D

@Bengeldim
Siz Türkiye ' de kaç vario var diye sordunuzBen de ona göre cevap verdim.Türk Çiftçisi diye bir şey geçmiyor ilk yazdığınızda...

Bu ilk mesajınız.

'Hemde nasıl vahim türkiyede 3 tane 936 var mıdır ki'

Aynı hatayı son mesajınızda tekrarlıyorsunuz.

Bu bir vatandaşa ait deil bu fabrikaya ait o yuzden Türkiye ' dede 10 tane var diyemeyiz soruyorum kac Türk çiftçisinde Vario var ?

'Bunlar bir fabrika isterse 60 tanede alır bana şunu söylesene kardeşim Türkiye ' de kaç vario var ?'

Nasıl sorarsanız öyle bilgi alırsınız.Soruyu yanlış sorarsanız,alacağınız cevap veya yönergelerde o şekilde olur...

Sağlıcakla kalın...

hell_x link=topic=57940.msg623062#msg623062 date=1345561211' Alıntı:
@Bengeldim
Siz Türkiye ' de kaç vario var diye sordunuzBen de ona göre cevap verdim.Türk Çiftçisi diye bir şey geçmiyor ilk yazdığınızda...

Bu ilk mesajınız.

'Hemde nasıl vahim türkiyede 3 tane 936 var mıdır ki'

Aynı hatayı son mesajınızda tekrarlıyorsunuz.

'Bunlar bir fabrika isterse 60 tanede alır bana şunu söylesene kardeşim Türkiye ' de kaç vario var ?'

Nasıl sorarsanız öyle bilgi alırsınız.Soruyu yanlış sorarsanız,alacağınız cevap veya yönergelerde o şekilde olur...

Sağlıcakla kalın...
Yo gayet doğru bir mesaj sen yanlış anlamışsın burdaki herkez ne demek istedimi anladıda bir zeki sen misin şaşırtı :S

BenGeldim link=topic=57940.msg623201#msg623201 date=1345625165' Alıntı:
Yo gayet doğru bir mesaj sen yanlış anlamışsın burdaki herkez ne demek istedimi anladıda bir zeki sen misin şaşırtı :S
Çok iyi anladığım 2 şey var.
1.Türkçe Dilbilginiz sıfır.
2.Yanlışlarınızın arkasında durmuyorsunuz.
Zeki misin sorusuna gelince.Değilim,çünkü sizinle tartışmaya girdiğim için...

hell_x link=topic=57940.msg623703#msg623703 date=1345762714' Alıntı:
Çok iyi anladığım 2 şey var.
1.Türkçe Dilbilginiz sıfır.
2.Yanlışlarınızın arkasında durmuyorsunuz.
Zeki misin sorusuna gelince.Değilim,çünkü sizinle tartışmaya girdiğim için...
Sen önce büyüklerine saygılı olmayı öğren sonra karşıma gel. Sen kimsin ki bana Dilbilgisi ' ni öğretmeye kalkıyorsun . Yaşın kaç 13-14 yasındakiler gibi muhamele yapamassın bana baban yaşında adamım laflarına dikkat et .

BenGeldim link=topic=57940.msg623715#msg623715 date=1345790724' Alıntı:
Sen önce büyüklerine saygılı olmayı öğren sonra karşıma gel. Sen kimsin ki bana Dilbilgisi ' ni öğretmeye kalkıyorsun . Yaşın kaç 13-14 yasındakiler gibi muhamele yapamassın bana baban yaşında adamım laflarına dikkat et .
Son bir kaç gündür yorumlarınız çok tutarsız ve agresif geliyor banada sanki bir sorun var gibi bilgisayar filan çarpmasın insan her konuda bilgi sahibi olmak zorunda değil ki bu yaşta daha bir olgun olmalı insan bunu beklerim sizden

ismail_17 link=topic=57940.msg623720#msg623720 date=1345792176' Alıntı:
Son bir kaç gündür yorumlarınız çok tutarsız ve agresif geliyor banada sanki bir sorun var gibi bilgisayar filan çarpmasın insan her konuda bilgi sahibi olmak zorunda değil ki bu yaşta daha bir olgun olmalı insan bunu beklerim sizden
Kendi yaşımdan kücük biri haksız oldugu halde ezmeye kalkarsa kimse kusura bakmasın . Kedinin kuyruğuna basılmadıkca sesini cıkarmaz unutmayın .

BenGeldim link=topic=57940.msg623741#msg623741 date=1345797216' Alıntı:
Kendi yaşımdan kücük biri haksız oldugu halde ezmeye kalkarsa kimse kusura bakmasın . Kedinin kuyruğuna basılmadıkca sesini cıkarmaz unutmayın .
Mesajlarınızla alıntı yaparak,hatanızı söylüyorum ama siz hala haksız diyorsunuz.(Olsun)
Ayrıca Fendt ' lerle ilgili mesajımı bir art niyetle de atmadım...!!!(Burası forum ortamı ve bilgi edinmek/bilgilendirmek temel etiktir)
20 yaşıma geldim kimseye bir terbiyesizlekte bulunmadım.Mesajlarımda terbiyesizce bir hitap veya atıfta bulunma gibi bir durum söz konusuysa buyrun yönetici kadrosuna şikayet edin.Verecekleri her türlü karara saygı duyuyorum.
Buda tartışmanın sonu olsun...

hell_x link=topic=57940.msg623842#msg623842 date=1345820792' Alıntı:
Mesajlarınızla alıntı yaparak,hatanızı söylüyorum ama siz hala haksız diyorsunuz.(Olsun)
Ayrıca Fendt ' lerle ilgili mesajımı bir art niyetle de atmadım...!!!(Burası forum ortamı ve bilgi edinmek/bilgilendirmek temel etiktir)
20 yaşıma geldim kimseye bir terbiyesizlekte bulunmadım.Mesajlarımda terbiyesizce bir hitap veya atıfta bulunma gibi bir durum söz konusuysa buyrun yönetici kadrosuna şikayet edin.Verecekleri her türlü karara saygı duyuyorum.
Buda tartışmanın sonu olsun...
Gerekli yerlere iletildi kararı onlar vericek .