Corona virüsü

Bundan 20 yık önce de yarasa yiyorlardı
Amerikanın,oyunu yakında ilacını yada aşısını çıkarırlar.
Çaktırmamak için, başka ülke buldu deseler bari.
Amerika hiç doğru durmaz.Kuruluş tarihlerine göre maymun burcudur.Hiç doğru durmazlar. Tam bela.Maymun bir aslanı dahi boğabilir. Akılda çoktur

İşimiz trumpa kaldıysa aşı işini unutalım biz [emoji23]
Yok kardeşim trumpla tekrar kankayız, eaas putinle kötü olduk, dörtlü zirveyi geri çevirdi sanırım ikilide zor, kırım olayına misilleme yapıyor suriyede uçakdahi uçuramıyoruz zaten rusyanın iranın sayesinde suriye ayakta kalıyor, trump verir gari ilacı tabiki fahiş fiyata.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Bu gün kahvede oturuyorum kahve sahibi diyorki virüs amerika icat etti cinlilere saldı diyor
Ben abi italya,iran,k.kore,amerikanın kendisinde tespit ettiği virüs nasıl kendisine bulaşır diyorum o oyun oyun diyor. Bize neden bulaşmadı diyorum ırk seçiyor diyor
Ben tabi burda koptum abi senin kafa pırıl pırıl dedim ölünceye kadar böyle devam et dedim
Demem oki virüs yok deniliyor çünkü virüs kiti yapılmıyor yani testi
İnanmayan test istesin hastaneden bi antibiyotik bi vitamin hadi güle güle derler siz siz olun insalar ile fazla temas etmeyin can bu sonuçta

Yok kardeşim trumpla tekrar kankayız, eaas putinle kötü olduk, dörtlü zirveyi geri çevirdi sanırım ikilide zor, kırım olayına misilleme yapıyor suriyede uçakdahi uçuramıyoruz zaten rusyanın iranın sayesinde suriye ayakta kalıyor, trump verir gari ilacı tabiki fahiş fiyata.
Trumpla Reis astroljik olarak arkadaş lar.Durum böyle, illa belli olur.
Putin bu yıl şanlı bir yılda 10/10

Abi reis putinlede kankaydı ama yıldızlar karıştı yine, her halükarda bizim ilişki durumu karışık.
Ülke çıkarları var.Oradan karışıyor.
Mesela; Reis /Trump 10 üzerinden 9 anlaşıyor.
Reis /Putin 10 zerinden 8 Anlaşıyor.

Işin içine ülke ve yıl da girince.
Amerika+Trump :20 üzerinde 2020 ile ; 18 uyumlu.
Rusya+Putin: 20 üzerinde 2020 ile;14 uyumlu.
Türkiye,Reis: 20 üzerinden 2020 ile 11 uyumlu.
Bu heryere uygulanabilir.Futbolda dahi

Ülke çıkarları var.Oradan karışıyor.
Mesela; Reis /Trump 10 üzerinden 9 anlaşıyor.
Reis /Putin 10 zerinden 8 Anlaşıyor.

Işin içine ülke ve yıl da girince.
Amerika+Trump :20 üzerinde 2020 ile ; 18 uyumlu.
Rusya+Putin: 20 üzerinde 2020 ile;14 uyumlu.
Türkiye,Reis: 20 üzerinden 2020 ile 11 uyumlu.
Bu heryere uygulanabilir.Futbolda dahi
Bu sene kim şampiyon olcak abi , gönül cimbomdan yana.[emoji1]

Bizim fb den başka heralde.Çünkü yenal hocanınsa,koç başkanında.fb ile uyumları düşük. 3-5civari; sonuç bu!
Eski aziz başkanın bile 10 üzerinden 7 di.
Acaba diyorum, fener, beşiktaş, cimbomlu olmakla kan grubunun bi etkisi var mı? Bu takım olayı kendi kendine oluşuyor, ben hiç fanatik değilim, fakat benim uşak, türk takımlarını bırak yabancı takım oyuncularını biliyor.kanına baktırcam berkayın değişik bi kan.[emoji5]
Yada renkler amblemler mi etkili.

• Beğen
Tepkiler: wallace22