Corona virüsü

Dünya sağlık örgütü en erken 2025 yılı olarak açıkladı bitmez kolay kolay suriye ırak gibi ülkeleri yok ettiler insanlar bakımsız kaldılat afrika vs göc ederken virüsleride taşıyorlar denizleri batırdık sular ilaçla kirlendi bağışıklık sistemi çöküyor dünyafa bir sürü virüs var tabiki bunlar zengin fakir ayırmayınca rant ta olunca dünyayı ayağa kaldırdılar domuz gribi gibi açlıktan daha fazla insan ölür afrikada vs aşılarda boş %100 koruma yok tekrarıda var aşının zararı yan etkisi belli değil covide yakalanın beyin kalp ciğerler vs birçok organınsakatlıyor ileride ne olur kimbilir her 100 yılda olan bir hastalık bunlar gezegelerile ilgili her yüz yılda 100milyonlarca insan ölmüş 1800lü yıllarda avrupanın yarısından fazla ölmüş fransanın vs altı mezarlık insanlarda saklanmış korkmasınlar diye şimdide aynı ekonamiler bitecek kesinlikle mümkün plduğunva dışarıda surulmamlı kalabalıklardan uzak durmalı köyde kendi evim olsa edirneye adım atmam yaza konteynır düşünüyorum bahçeye yaz kış köyde kalabilirim okullar açıllırsa şehire gelirim harici köye kaçarım birçok arkadaşım böyle yapıyor kendi arabası ile gidip geliyor banyoyada girmiyor evde yapıyor işten çıkınca tğm eşyalarımı balkona atıyorum kapı kuluplarını dahil dezenfekte ediyorum elimi kollarımı yüzğmü yıkıyorum kollamakta bir yere kadar allah yardımcımız olsun
Ne bileyim insanların kafasını karıştırıyorlar evde oturup çıkmamak lazım belki önümüzdeki yıl biter dünya sağlık örgütü de 2022 de kontrol altına alınır diyor zaten aşı vurulsa bile yeniden hastanma şansı var diyorlar kim doğru kim yanlış belli değil