DEUTZ 75 kombine ekim deneme*YSFTY*

Ynt: DEUTZ 75 kombine ekim deneme*YSFTY*

Yusuf abi direk bağlasaydın iyi düşünmüşsün derdim ama hidrolik falan eksik etmemişsin, çok iyi düşünmüşsün :D Hayırlı olsun yeni kombine, merdane de tamamlanınca ön tarafa kafana göre takılırsın abi, herg tarlalara giriyorsan tak kar küremeyi lokum tadında ekim olsun :D

Ha bu arada soracaktım unuttum hatırlıyorsan bi ara sana 480 ' in alt çekisini göstermiştim orjinal değil traktöre çok yakın dönüşlerde sıkıntı oluyor fakat ağır yük atınca da iyi oluyor..
Ne dersin çevireyim mi orjinal alt çekiye dursun mu ? Eğer fotoyu hatırlamadıysan resim var elimde.

ÇeLişki_37 link=topic=74702.msg879659#msg879659 date=1397430282' Alıntı:
Yusuf abi direk bağlasaydın iyi düşünmüşsün derdim ama hidrolik falan eksik etmemişsin, çok iyi düşünmüşsün :D Hayırlı olsun yeni kombine, merdane de tamamlanınca ön tarafa kafana göre takılırsın abi, herg tarlalara giriyorsan tak kar küremeyi lokum tadında ekim olsun :D

Ha bu arada soracaktım unuttum hatırlıyorsan bi ara sana 480 ' in alt çekisini göstermiştim orjinal değil traktöre çok yakın dönüşlerde sıkıntı oluyor fakat ağır yük atınca da iyi oluyor..
Ne dersin çevireyim mi orjinal alt çekiye dursun mu ? Eğer fotoyu hatırlamadıysan resim var elimde.
selçuk resmi bidaha at bakalim orjinal çekileri çok zayıf ama belki bu daha kullanışlı olabilir.
tahir link=topic=74702.msg879670#msg879670 date=1397453734' Alıntı:
Güzel paylaşım eline sağlık abi
sağol tahir eksik olma

Yusuf abi maşallah hep avrupadan mı görecez şimdi onlar bizden görsün. Sana Deutz TTV 7250 mi alsak aşağısı olmaz bence. Bizim trakkulup fuardan sana extra kıyak geçeriz o zaman neler çıkar ortaya *098*-

kepirli_ercan link=topic=74702.msg879687#msg879687 date=1397458227' Alıntı:
Yusuf abi maşallah hep avrupadan mı görecez şimdi onlar bizden görsün. Sana Deutz TTV 7250 mi alsak aşağısı olmaz bence. Bizim trakkulup fuardan sana extra kıyak geçeriz o zaman neler çıkar ortaya *098*-
sağol ercan ttv yi alsam daha neler ..
Içinde mangal ve buzdolabı koyarım kesin.
rfn26 link=topic=74702.msg879696#msg879696 date=1397458893' Alıntı:
Başarılı bir çalışma olmuş, alk-*s Ekimden çekimleri bekliyoruz....
sağolasın inşallah video yakında.

Yusuf abi traktörünü tarlaya bıraktık beğeneceğinden hiç şüphem yok plakadan bizden güle güle kullan abi yalnız buzdolabı boş sen doldur :D
Bu arada 500. iletim oldu )))

hay bin deutz :D yusuf abi 6x6 senin için çocuk oyuncağı gibi duruyor :D TTV yi alırsan abi sen bütün köyü hergler sonrada kombine yaparsın hemde tek seferde ;D buzdolabınada şeyleri şeyedelim abi mangal kuru kuru gitmez ;D ;D ;)

Yusuf abi maşallah bu konuda Anayurtlulara bir rakip sen varsın eline sağlık hem yakıt ve hemde işten kar abi inşallah arkayada bir merdane takdınmı güzel olur abi önlere tırmık denemesi yapsan nasıl olur abi :S kolay gelsin

kubilay07 link=topic=74702.msg879732#msg879732 date=1397464245' Alıntı:
hay bin deutz :D yusuf abi 6x6 senin için çocuk oyuncağı gibi duruyor :D TTV yi alırsan abi sen bütün köyü hergler sonrada kombine yaparsın hemde tek seferde ;D buzdolabınada şeyleri şeyedelim abi mangal kuru kuru gitmez ;D ;D ;)
:)
k_urt_03 link=topic=74702.msg881895#msg881895 date=1397891251' Alıntı:
paylasımın için tşkler yusuf abi...
ön hidrolikler boş kalmış abi :)
Sağol ömerim önleride dolduracaz ins.
Hüseyin Akkaya link=topic=74702.msg882040#msg882040 date=1397928201' Alıntı:
ıııı yusuf abi aklıma şöyle bişi geldi hepsini çekili tip yapıp öylemi taksak acaba bende golda mı yapsam diyom emi n olamıyorum şimdi yolda bölünür
hüseyin bi denemekte yarar var ..
Gözlemlediğim bi aksilik var.
Dizkaro toprağı çevirirken nemli toprak çıkıyor buda mibzerin disklerinde nadirende olsa birikim oluyor .
Biraz daha kuru ortamda tam performans sağlayacağına eminim.
Mehmet CÖMERT link=topic=74702.msg882062#msg882062 date=1397930472' Alıntı:
Yusuf abi maşallah bu konuda Anayurtlulara bir rakip sen varsın eline sağlık hem yakıt ve hemde işten kar abi inşallah arkayada bir merdane takdınmı güzel olur abi önlere tırmık denemesi yapsan nasıl olur abi :S kolay gelsin
memet önler dediğin gibi tırmıkla kombineye katılabilir .
Bunun için biraz degisiklik yapmak gerekecek.

Güzel düşünülmüş uygun tavda randıman verir büyük ihtimalle.Çiğnenmiş yeri kabartmak için aysan ayağı takılabilir ize denk gelen yerlere hatta bazı markalarda orjinalde takılı geliyor.

jura link=topic=74702.msg882388#msg882388 date=1398023723' Alıntı:
Güzel düşünülmüş uygun tavda randıman verir büyük ihtimalle.Çiğnenmiş yeri kabartmak için aysan ayağı takılabilir ize denk gelen yerlere hatta bazı markalarda orjinalde takılı geliyor.
uygun tavda olması çok önemli fazla nemde mibzerin disklerini dolduruyor.