deutz agrolux 50 almayı düşünüyorum ama karar veremedim nh 55 56 alsam diyorum

Ynt: deutz agrolux 50 almayı düşünüyorum ama karar veremedim nh 55 56 alsam diyorum

BALLICALI link=topic=44394.msg415153#msg415153 date=1307822172' Alıntı:
bn dedim ki nh nin 55 56 sı ile deutz agrolüx 60 ı karşılaştıralım ikiside 55 hp deyil kardeşim....75 hp nerden çıktı şimdi
kardeşm konu ismi ne karşılaştırma deil hangisi die soruyor ben kaç gündür nediyom sen nereden okuyon 2 si eşit olmadığını bende biliyorm ama adam 2 sini sormuş sen dion 60 lıkla karşılaştıralm..
sen içipte falanmı geldin kendin yazmışın same 75liğin td55 likle karşılaştırmışın . same buna göre çok çok iyidi yazmışın bunu km yazdı ??????? at-*-*

Ynt: deutz agrolux 50 almayı düşünüyorum ama karar veremedim nh 55 56 alsam diyorum

Konudaki uslupsuz konuşmalar silinmiştir devam edilirse bu tür konuşmalara bu sefer konuyu kilitlemek zorunda kalacağız dikkatinize...

Ynt: deutz agrolux 50 almayı düşünüyorum ama karar veremedim nh 55 56 alsam diyo

selam arkadaşlar konuya bende katılayım dedim biz bu sene dört kişi köyde yeni motor aldık ben 70 lik aldım diğerleride 60 lık 50 lik deutz ve bir arkadaşımda tt 55 aldı bence pullukta tt55 in deutz 50 ile atışması mümkün değil kaldıki deutz 60 lık tam bir canavar 265 ferguson ona hiçbir işte yetişemiyor yakıtsa ne zaman koyduğunu unutıyorsun bende gold da var ama deutzla boy ölçmesi mümkün değil adamlar yapmışlar beyler

yusuf hocam size katılıyorum, bizde ferguson 265 s vardı, bu sene deutz fahr agrolux 65 aldık, geçen sene 265 le sürdüğüm tarlayı bu sene aynı mevsimde deutz ile sürdüm 265 1 depoya yakın yakarken deutz 1/3 depo yaktı ve 265 e göre çok daha kısa zamanda bitirdim. hakkatten adamlar yapmışlar; az yakıt, çok iş...

BALLICALI link=topic=44394.msg414710#msg414710 date=1307731420' Alıntı:
arkadaşım sen deutz fahr dan vaz geçme çok güzel traktörler bunlar bnde agrolüx 60 var 4 çeker gayet memnunum nh cilere sor bakalım nh de hidrolikte düğme sistemi var mıymış? ayrıca şu anda parça yönündende hiç bir sıkıntı çekmessin çünkü türkiyede yedek parça deposu mevcut eğer nh alırsan şunu bil parçası vardır ama çürük traktör dayanmaz soruların olursa yanıtlarım saygılar...

sen çok biliyorsun 2008 model tt50 var daha sanayiye girmedi be çürükmüş sen kendi traktörüne bak önce..... uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*- uyrra*-*-

hiç bir şekilde bu tür konulara yorum yapmasamda şunu söylemekte fayda var asla binip kullanmadığınız biir traktör hakkında asılsız ve gereksiz yorum yapmayın ben 55-56 yıda kullandım deuth agrolux 50 de kullandım hele agrolux 55 kullanın bakalım başka aynı ayarda bir traktöre binebileckmisiniz ben bindim kullandım videosunuda çektim siteye attım lütfen birbirinize karşı kırıcı olmayın bu sitenin amacı hiçbir zaman kötüleme değil elimizdeki imkanla en iyiye sahip olabilmektir şunu şuna taksam çekermi ben taktım 3 km sürükledim boş işler bunlar