Deutz-Fahr Agrofarm 410 yardım

Ynt: Deutz-Fahr Agrofarm 410 yardım

doganbey1 link=topic=39457.msg343575#msg343575 date=1298050980' Alıntı:
Metehan abi senin bölge tarafına bizim usta bakıyor galiba. Usta yönünden şüphen olmasın. Anında telefon aç gelir:D Biraz dağınık ve kirli bir ustadır fakat elinden her iş gelir.

eyvallah kardeşim teşekkürler Allah izin verrirse yaza hasatta elimde olacak ayrıca bu usta keşanlı değilmi yeni deutzlardan anlar herhalde aslında bende duymuştum deutztan anlayan var keşanda diye bende ona güvenerek alıyorum birbakıma zaten eğer sen tanıyorsan saniyedeki dükkanının yerini ve ustanın adını ya burdan yada özelden yollarsan sevinirim

ARKADAŞLAR BEN TEKİRDAĞ BÖLGESİ SAME DEUTZ LAMBORGIHINI YEDEK PARÇA BAYİSİYİM PARÇA FİYATLARI HAKKINDA VE BULUNAMAMASI HAKKINDAKİ YORUMLAR ÇOK YANLIŞ ŞU AN BENİM STOĞUMDA 3000 ÇEŞİT MALZEMESİ MEVCUT BENİM BÖLGEMDE UFAK TABİR EDİLEN 80 BEYGİR TRAKTÖRLERDEN TUTUNDA 265 BEYGİR ARALIĞINA KADAR TRAKTÖR VAR SDF NİN BEN BUNLARIN HEPSİNE STOĞUMDAN CEVAP VERİYORUM BUGÜN TÜRK TRAKTÖR BİLE İTHAL MODELLERİN HER PARÇASINI HER İSTEDİĞİNİZDE ULAŞILMASI ÇOK ZOR UNSURLAR ŞU AN NEWHOLLAND YEDEK PARÇA STOĞUNDA KAYITLI 54000 ÇEŞİT MAL VAR AMA ELİNDE VAR MI DİYE SORARSANIZ YOK SADECE NUMARASI KAYITLI PARÇA İSTEDİĞİNİZDE ELLERİNDE MEVCUT OLMAYAN BİR PARÇA YURT DIŞINDAN 1 AY İLE 3 AY ARASINDA DEĞİŞEN ZAMANLARDA ANCA GELEBİLİYOR VE FİYAT GARANTİSİDE YOK ŞAHSUVAROĞLU BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA PARÇAYI EN GEÇ 10 GÜN İÇERİSİNDE VE FİYAT GARANTİSİ İLE TESLİM EDEBİLİYOR.DEUTZ VEYA SAME ALACAK ARKADAŞLAR HİÇ ÇEKİNMEDEN VE PARÇA SIKINTISI YAŞAMAYACAKLARINI BİLEREK GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALABİLİRLER BEN HER ZAMAN YARDIMA HAZIRIM.

namuklarotomotiv link=topic=39457.msg352341#msg352341 date=1299271795' Alıntı:
ARKADAŞLAR BEN TEKİRDAĞ BÖLGESİ SAME DEUTZ LAMBORGIHINI YEDEK PARÇA BAYİSİYİM PARÇA FİYATLARI HAKKINDA VE BULUNAMAMASI HAKKINDAKİ YORUMLAR ÇOK YANLIŞ ŞU AN BENİM STOĞUMDA 3000 ÇEŞİT MALZEMESİ MEVCUT BENİM BÖLGEMDE UFAK TABİR EDİLEN 80 BEYGİR TRAKTÖRLERDEN TUTUNDA 265 BEYGİR ARALIĞINA KADAR TRAKTÖR VAR SDF NİN BEN BUNLARIN HEPSİNE STOĞUMDAN CEVAP VERİYORUM BUGÜN TÜRK TRAKTÖR BİLE İTHAL MODELLERİN HER PARÇASINI HER İSTEDİĞİNİZDE ULAŞILMASI ÇOK ZOR UNSURLAR ŞU AN NEWHOLLAND YEDEK PARÇA STOĞUNDA KAYITLI 54000 ÇEŞİT MAL VAR AMA ELİNDE VAR MI DİYE SORARSANIZ YOK SADECE NUMARASI KAYITLI PARÇA İSTEDİĞİNİZDE ELLERİNDE MEVCUT OLMAYAN BİR PARÇA YURT DIŞINDAN 1 AY İLE 3 AY ARASINDA DEĞİŞEN ZAMANLARDA ANCA GELEBİLİYOR VE FİYAT GARANTİSİDE YOK ŞAHSUVAROĞLU BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA PARÇAYI EN GEÇ 10 GÜN İÇERİSİNDE VE FİYAT GARANTİSİ İLE TESLİM EDEBİLİYOR.DEUTZ VEYA SAME ALACAK ARKADAŞLAR HİÇ ÇEKİNMEDEN VE PARÇA SIKINTISI YAŞAMAYACAKLARINI BİLEREK GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALABİLİRLER BEN HER ZAMAN YARDIMA HAZIRIM.

eyvallah , öncelikle demek isterimki aslında ben deutzu almanyadan biliyorum güzel traktörlerdir hatta şimdide agrofarm 410 GS almaya karar verdik ama sonra babam ve amcam burda bu elektronik motoru nasıl yaptıracaksın diye bir eleştiri yapınca bir düşündüm birde parça sorunu vardı çok şükür siz aydılattınız . Size birkaç sorum olacak kusra bakmazsanız 1. sorum :keşanda bu elektronik deutzlardan anlayan servis varmıdır ? - 2. sorum : almanyada gördüğüm ilaçlamalar için agrofarmların özel ince ilaçlama tekerleri takılıyordu sizdede varı ince ilaçlama tekerleri ve fyatı nedir traktörle paket alıcam olursa ? - 3. sorum : tarlada traktör bozulursa mobil teknik yardım alabilirmiyim ? ( malum genelde tarlada bozulurlar )
4. sorum : kabin için yolcu koltuğu takıldığını biliyorum sizde varmı fiyatı nedir ?

Allaha emanet olun.

şimdiden alakanızdan ötürü teşekkürler dilerim.

KEŞANDA SANA YARDIM EDEBİLECEK 2 SERVİS VAR BİRİ AHMET USTA BABASI RAMADAN ABİ DAR LASTİK JANT OLAYLARI BENİM BÖLGEMDE YAPAN LASTİK VE JANT SATAN ARKADAŞLAR VAR BEN AHMET USTA SANA TEKNİK OLARAK YARDIM EDER KANISINDAYIM KENDİSİ ZATEN YETKİLİ SERVİSTİR.HOSTES KOLTUĞU İÇİN KATOLOGTAN BAKMAM LAZIM BAKINCA BEN SANA BURDAN CEVAP YAZARIM TEKRAR YENİ BİR WEB SİTE YAPTIRIYORUM ORADAN ONLİNE SİPARİŞ GİRİŞİDE MEVCUT OLUCAK 1-2 HAFTA İÇERİSİNDE YAYINA GİRECEK KAMPANYALAR FALANDA OLUCAK ARA ARA ORADANDA TAKİP EDEBİLİRSİN.İLETİŞİM NUMARALARIMIZ DAN BİZE TEKRAR ULAŞ YARDIMCI OLURUM HER KONUDA.

namuklarotomotiv link=topic=39457.msg352377#msg352377 date=1299273697' Alıntı:
KEŞANDA SANA YARDIM EDEBİLECEK 2 SERVİS VAR BİRİ AHMET USTA BABASI RAMADAN ABİ DAR LASTİK JANT OLAYLARI BENİM BÖLGEMDE YAPAN LASTİK VE JANT SATAN ARKADAŞLAR VAR BEN AHMET USTA SANA TEKNİK OLARAK YARDIM EDER KANISINDAYIM KENDİSİ ZATEN YETKİLİ SERVİSTİR.HOSTES KOLTUĞU İÇİN KATOLOGTAN BAKMAM LAZIM BAKINCA BEN SANA BURDAN CEVAP YAZARIM TEKRAR YENİ BİR WEB SİTE YAPTIRIYORUM ORADAN ONLİNE SİPARİŞ GİRİŞİDE MEVCUT OLUCAK 1-2 HAFTA İÇERİSİNDE YAYINA GİRECEK KAMPANYALAR FALANDA OLUCAK ARA ARA ORADANDA TAKİP EDEBİLİRSİN.İLETİŞİM NUMARALARIMIZ DAN BİZE TEKRAR ULAŞ YARDIMCI OLURUM HER KONUDA.

alakanızdan ötürü teşekkürler , alacağım traktör için bana sizde 410 gs için bir fiyat söylermisiniz çünkü bana 87 söylendide çünkü farklı farklı bölgesel fiyat değişimleri duymaktayım bu nasıl anlmadım da , ayrıca söylediğim ekler için fiyat kataloğunu gerek burdan gerek özelden iletirseniz sevinirim.Teknik servis Ahmet usta aradığımda tarlaya gelir değilmi.

Allaha emanet olun.

yasin köse link=topic=39457.msg352397#msg352397 date=1299274933' Alıntı:
yanlız gese deyil di

banada 82 dediler sonra 80 e anlaştık sizinde dediğiniz gibi mekanik serisiydi . sonra gs almak daha iyi olacağını düşündüm.Ayrıca hem sesi hem konforu hemde gücü benim için güzeldi.Sonuçta deutz köklü ve iyi bir marka.

Allaha emanet olun.