Dünya deviydi şimdi icradan satılık!

Ynt: Dünya deviydi şimdi icradan satılık!

ranger link=topic=47409.msg465316#msg465316 date=1320658136' Alıntı:
Kendileri etti kendileri buldu.Türk çiftçisi uzelin yıllardır kaput değiştirp sattığı traktörlerden kurtulmuş oldu.
Kendileri etti kendileri buldu dogdurdr.Ama kaput degistirip milletin önüne koyduysa niye bu kadar ciftci aldı. nh nin 2011 yilinda yenilik diye koydugu intercooleri mf 2003te koydu

benim sözler yanlış anlaşılmasın bizde kullandık masseyin traktörlerini ama şimdi fiat ve nh yi kullanırken onca sene mf leri nasıl kullanmışız diyorum.

şimdi.nh ve mf yi kıyaslamayallım nh(fiat modelleri) lift o matic i önceden kullandı.mf ise intercooleri nceden kullandı.uzel davadan sonra gelişemedi ve ondan geride olan nh onu geçti.şuanki uzel ile türk traktörü kıyaslamak anlamsız bence.gelişen türk traktörler vs iflaz eden uzel.yeni sahiplerinin mf üretimini devam ettirip piyasada öne çıkmalarını isterim

mf_ford link=topic=47409.msg465486#msg465486 date=1320701164' Alıntı:
şimdi.nh ve mf yi kıyaslamayallım nh(fiat modelleri) lift o matic i önceden kullandı.mf ise intercooleri nceden kullandı.uzel davadan sonra gelişemedi ve ondan geride olan nh onu geçti.şuanki uzel ile türk traktörü kıyaslamak anlamsız bence.gelişen türk traktörler vs iflaz eden uzel.yeni sahiplerinin mf üretimini devam ettirip piyasada öne çıkmalarını isterim
söylediklerinize katılıyorum ama ben yeni alanlar mf üretimi yapsada eski uzel gibi olacagını sanmiyorum keske olsa cünkü rekabet oldukca yenilik kalite artar fiyat düser

DONAT_01 link=topic=47409.msg465500#msg465500 date=1320703918' Alıntı:
söylediklerinize katılıyorum ama ben yeni alanlar mf üretimi yapsada eski uzel gibi olacagını sanmiyorum keske olsa cünkü rekabet oldukca yenilik kalite artar fiyat düser
iyi biri olursa ve traktörleri tutlursa eski uzel gibi olabilir.dediklerimiz bir ihtimal tabiki :D

mf_ford link=topic=47409.msg465501#msg465501 date=1320704654' Alıntı:
iyi biri olursa ve traktörleri tutlursa eski uzel gibi olabilir.dediklerimiz bir ihtimal tabiki :D
olabilir evet mf ile birlesip kaliteli yenilikci ve arge calismalarina önem veren Türk ciftcisine hitap eden traktör üretebilirse olabilir ama yinede kısa vadede olmaz bunlar bakalm artk görecez yasarsak :)

camkinoz link=topic=47409.msg466574#msg466574 date=1320959360' Alıntı:
uzel kapandı .. masseyde hitleri doldurdu .. herkes elindekilere sahip çıksın ..

işallah alır iyi nıyetlı birilerı de çalıştırır ..
mf nin sadece 240 ları falan ufak bir kaç traktörü hindi.diğerleri avrupa.