Erkunt 110 Lüks Fiyati hakkinda yardim Acil.

Hayırlı olsun yerliler içinde erkunt kalite ve sağlamlık yönünden birinci sıradadır benim gözümde. Fabrika traktörün arkasında.
Erkunttan tek sikayetiniz duman atması olacaktır. İlk sahibine ulaşın, pompa ayarı yaptırmış mi öğrenin. Yaptırmamış ise ilk iş pompasını söktürüp bandırma yada eskisehirdeki ustaya ayar yaptırın. Çok faydası oluyor.
Kullanım ve teknik konularda forumda erkunt bölümünü iyice inceleyin. Çok yararlı bilgiler mevcut.

Alper pompa zaten aklimda. Saglamlik yonunden kubota kadar olmasin yarisi olsun opup alnima koyarim. Ee hem ne demisler nekadar duman okadar randuman :) telefondan okadar iyi olmuyor ama eve gidince trakkulup erkunt u guzelce gezicem

hayırlı olsun yakıt konusunda kubatoyu arayacagını sanmam kabin içide daha genıstır.pompa konusuna gelınce eger ilk sahıbı pompayı açtırmamışsa söyleyın traktoru kımden aldıysanız (aydoğan-ekrem usta yada uzunlar) luleburgazda pompacı akın var eskı sanayıde uzunların onla anlaşması var pompayı açtırıp oyle teslım etsınler yoksa sogursunuz motordan.

Sabah çıktık Lüleburgaz Babaeski gezdik. Tümosan ın fiyatları resmen hortlamış. 9115 Maxima ya 127 dedi. Bende 5H.100 Landini 143 olduğunu söyleyince müsade isteyip kalktık. Kapıdan çıkarken yarın tekrar bi görüşelim dediler. Landinici Kubota yı 81 e tuttu. Tümosan cı 68 e tuttu. Eee 5h100 ile maksima arasında 10 bin gibi bi değer kalmış oluyo. 10 bin daha verir Donanımlı Landini alırım. Sıra Erkunt a gelince Bu gün Antalyadaymış. Giderkende aramadık hiç geliyoruz diye. Yılın başı toplantıları varmış. En son öyle muhabbet arasında 110 dahada Birşeyler yaparız demişti. Yani hem tümosandan ucuz hem kompresör. Vitesten buçuk falan var erkuntta. Kanımız bayağı ısındı erkunta. Ben bukadar sevmezdim erkuntu :D

bencede 100 e bile olur o iş. Elindeki kubotaya daha iyi fiyat verebiler pazarlık şar.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah menmun kalırsınız kubotayı aratmaz inşallah...

Kubota yı aratıcak yerleri de var mesela tur u shuttle falan. Birde kıvraklık atiklik. Ama çok oturaklı bir motor.

Hayırlı olsun Berkay. En mantıklı işi yapmışsınız. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah.

inşallah hanemize berekt getirir. Çok teşekkürler.

kubota kaç saate ve lastik durumu nasıl kaça saydılar

Kaça Saydıklarını hesaplamadık. Üzerine nekadar pazarlığı yaptık. Hesabı kitabı tam net bilmiyorum yalan söylemiş olurum. Lastikleri yeni değiştik ve sadece gübre ile ilaçta kullandık. LAstikler %99.9 :D