ERKUNT AĞLADI BEEE :)) tD75 D ---ERKUNT 80 .4 LÜKS ÇEKİŞMESİ....

Ynt: ERKUNT AĞLADI BEEE :)) tD75 D ---ERKUNT 80 .4 LÜKS ÇEKİŞMESİ....

fetullah aksu link=topic=61211.msg676593#msg676593 date=1356994048' Alıntı:
bence tamamen nh nin erken davranmasından dolayı erkuntu biraz sürüklemiş ama onuda tam yapamamış kendinden geçmiş işin sonuna doğru.
demi yani bak td8073 arkadaşım herkes ortak bi kanıya varıyor yanlış anlama benim burda nh karalama politikam da yok ne erkunt traktörüm var nede nh steyr kullanıcısıyım ama doğruyada doğru videoyu detaylı izleyince herşey ortada

Fiat_Junior link=topic=61211.msg676609#msg676609 date=1356994427' Alıntı:
BU ARADA BENI YANLIS ANLAMAYIN ERKUNTU KARALA A POLITIKASI IZLEMIYORUM. AMA YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI VER.
hakkını veriyoruz zaten ilkten nh çekti doğrudur ama sonradan işler değişti videoyu neden ilk etabı izleyerek karar veriyorsun ki

Fiat_Junior link=topic=61211.msg676609#msg676609 date=1356994427' Alıntı:
BU ARADA BENI YANLIS ANLAMAYIN ERKUNTU KARALA A POLITIKASI IZLEMIYORUM. AMA YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI VER.

Kardeş sizin oralarda rampa aşşa çeken traktöre yigit mi diyolar?
Rampa oldugu düpe düz belli işte td rampanın sonuna gelince kendinden geçiyor.

nıye bu yazıları hep erkunt sahıplerı yazıyor nıye kabullenemıyorsunuz kı mf perkıns erkunt grubu olanlar hep aynı kabullenmıyorlar bı turlu :)
nh cekmıs ıste adam dur dıor oda frene basıor bu sırada uyanıkcı erkunt devam edıyor :) nıye erkunt cekılemez mı hyr anlamıyorum kii

Fiat_Junior link=topic=61211.msg676687#msg676687 date=1356998770' Alıntı:
nıye bu yazıları hep erkunt sahıplerı yazıyor nıye kabullenemıyorsunuz kı mf perkıns erkunt grubu olanlar hep aynı kabullenmıyorlar bı turlu :)
nh cekmıs ıste adam dur dıor oda frene basıor bu sırada uyanıkcı erkunt devam edıyor :) nıye erkunt cekılemez mı hyr anlamıyorum kii
ben en başında dedim sana demi ?

kimse kusura bakmasın ama bu sefer tartışmasız new holland çekmiş götürmüş :) hep erkunt çekecek değil ya :)

abiler bu çekişmeler size saçma gelmiyormu. o kadar para verip alıyorsun sonra bi çekişmede traktörü öldürüyorsun. günahtır yahu

videoda nh frene basmadan önce zıplamaya başlıyo.peki neden ilk asılınca zıplamadıda orda zıpladı sizce?
hayır yani td75i bilmesek..

valla şu milletin erkuntla ne alıp veremediği var ya ne zaman siteye girsem %80 erkuntun konusu oluyo kimse darılmasın ama en çok da nh ciler yapıyo bunu

Bu başlıgı açan arkadaş darılmasın ama erkuntu kötülemiyorum diyor 4-5 gün içinde foruma en az 3-4 tane erkunt çekişme videosu attı.