ErkunT BayırI ÇıkamıyorkeNN.. :):):)

Ynt: ErkunT BayırI ÇıkamıyorkeNN.. :):):)

erkunt bayırı çıkamamış nh çıkmış kimsenin zoruna gitmesin.
hep erkunt un iyi videolarını mı paylaşmamız gerekiyor . erkunt reklamını ve avukatlıgını yapınca para mı veriyor .
kendini bilmez liseliler in yüzünden eski paylaşımlarda kalmadı

ne olmuşki, erkunt buzlu bayırı çıkamamışsa. yoksa erkuntun pazardaki satış yeri üçüncülükten daha alt sıralara mı düşecek. nasılki at arabasını çekemeyen erkunta ramen üç bin üç yüz otuz civarın gelmişse geçen senedee4385 traktöre ulaşmışsa bundan sonrada istikrarlı bi şekilde kendini geliştirerek, yenileyerek yoluna devam edecektir. ve sanırım yerlilerimizin içinde çiftçinin dediğine en çok kulak verende erkunt. bende video olsada koysaydım. geçensene deutz ve 70-56nın ikisi bir olup garjdaki römorkla birlikte sekiz ton yükü buzlu zeminde nasıl çekip çıkaramadığını ama çift çeker erkuntun nasıl çekip aldıpğını paylaşmış olsaydım. yetmiş elli altı ve deutz tek çekerdi garajın önü jilet gibi buz buzun üstünde bizim 70-56 buzsuz zemindede deutz ancak ikinci traktöründe alan darlığı yüzünden biraz çapraz asılması sebebiyle deutz başladı patinaja olduğu yeri kazıdı. yükü iki traktör çekip çıkaramadılar sonra bi tanıdıktan rica edildi çift çeker erkuntuyla çekip aldı. kısacası tutunmanın olamadığı yerde traktörlere kusur atılamaz düşünceme göre.

TD8073 link=topic=63478.msg713372#msg713372 date=1362442377' Alıntı:
erkunt bayırı çıkamamış nh çıkmış kimsenin zoruna gitmesin.
hep erkunt un iyi videolarını mı paylaşmamız gerekiyor . erkunt reklamını ve avukatlıgını yapınca para mı veriyor .
kendini bilmez liseliler in yüzünden eski paylaşımlarda kalmadı
o nh nin tekerini yiyeyim ben :) ammada çıkmış haaaa. biraz daha zorlayın yakında bi oğlan çıkacak nh den.. aynı yerde nh de kalmışya neyin davulu bu..

%100 taraf tutma var burada noo-*-s videonun sonunda erkunt u kötülerken newhollland geliyoken hatta oda gelemiyo newhollland ceker abi deyip traktör patinaj yaparken videoyu sonlandırıyo paylaşımcı arkadaş zuha-*-s