ERKUNT Nimet 70e+ Mı CASE JX65C Mi ?

Hamdi abi zf ile carraro çok farklı denemeden olmaz.
ZF ağır işe bağla çekil yolar alır ama 75c gibi performanslı olmaz o zaman emsali 80.4 E devreye girer işin rengi değişir.

Erkunt ön çekerler balatalı sistem var %20 devir değişiminde LSD gibi kilitler ve ayını anda döner eski sistem traktörler gibi çapraz asılmıyor.

Yere ağır olan tutunur ;)

Carrora sanzuman 70 e ninde performansini bilerekten. Konustum pulluktaki performansini biliyorum.kullandim.65c yi lda takilmis zf 70 ile denedik yanindan sollarcasina gecip gidiyor dogruya dogru video cekme imkanim olmadi 70 zf ile. Ister vario sanzuman olsun motor guc vermedigi surece vitesler anlamsiz.ankaranin koyundeyiz kar cok.olur burada ercan 70 e yide 70 zf yide karda buzda tekerlerin nasil calistigini gayet iyi biliyorum :) vidyo var atayim ni :) difransiyel kilidine basmasina ragmen 3 teker asilir erkunt zf side carrosuda. Case karda buzda hit model 70 zf tiri cekemedi case asildi aldi

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg
Hamdi abi zf ile carraro çok farklı denemeden olmaz.
ZF ağır işe bağla çekil yolar alır ama 75c gibi performanslı olmaz o zaman emsali 80.4 E devreye girer işin rengi değişir.

Erkunt ön çekerler balatalı sistem var %20 devir değişiminde LSD gibi kilitler ve ayını anda döner eski sistem traktörler gibi çapraz asılmıyor.

Yere ağır olan tutunur ;)

%20 devir değişimi derken ne demek istedin abi acarmisin biraz.

Her iki traktörü kullanan çok kişi var. Ama bense sdf lere bakarım. Yeni deutz 4065E 72 beygir 265 tork 3 silindir turbo intercooler 30+15 sürüngen+buçuk+levye jxc ile aynı ağırlığa sahip. 4 tekerde disk fren güven veriyor. Konfor için bence erkunt bunlardan iyi bunu göz önünde bulundur.

On frenler sorun açıyor hep o yüzden korkuttu bizi.sdf

70E Tork:285 yedek:30 Güç:68 hp 1000-1700 devir arası
65C Tork:260 yedek:%35 Güç:65 hp Ölçülen yedek:%43
65E Tork:265 yedek:%20 Güç:72 hp Argon 3^75 ile aynı motor

Motor çeki kuvveti Case:3170 kg Kuyruk mili:44 Kw 2000 devirde 540 2300 devirde 640 devir verir case kuyruk mili esnekliği var.Çekişmede Case ikisinide alır.
To be continued...

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Ağırlık 75C 3540 kg hız:38 km/h Erkunt:45 km/h ama yakıtlar aynı değil hızlı gidebilir fakat yol sonunda yakıtlara bir bakın.
Lastiklere su koysak 500 kg filan alır ağırlıklar farklı olur.