erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

artık şartlar değişti işte modern tarıma geçmenin zamanı önceden o kadar pancara ordu kadar işci çalışıyordu bizim burda bir günlük çalışmanın karşılığı 20 lira .ben de gittim 25 milyara pancar sökme makinası aldım bir traktör bir ben birde amcam ikimiz sorunsuz söküyoruz.bence çiftçi kardeşlerim akıllı yatırım yapmalı olmuyorsa zorlamanın anlamı yok emirdağın avrupa macerasını duymuşsunuzdur .çiftçilikte parayı bulamayan avrupaya işci olarak gitti şimdi hepsinin alında x5 x6 bmwler mersdesler var.ben onlara hiç özenmiyorum bana 2001 astram connectim h100üm erkuntum yeter.eski yöntemlerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum duyan varsa konyada yeni bir ürün denenmiş yağ ithalatını durdurmak için.yağ üretiminde kullanılıyormuş.verimi beklenenin üzerinde çıkmış konya civarına onu denemelerini tavsiye ediyorum.

Ynt: erkunt sahipleri sizce erkunt traktorleri nasil yeterince kaliteli ve guclumu

morrrrr link=topic=6579.msg198553#msg198553 date=1248440198' Alıntı:
artık şartlar değişti işte modern tarıma geçmenin zamanı önceden o kadar pancara ordu kadar işci çalışıyordu bizim burda bir günlük çalışmanın karşılığı 20 lira .ben de gittim 25 milyara pancar sökme makinası aldım bir traktör bir ben birde amcam ikimiz sorunsuz söküyoruz.bence çiftçi kardeşlerim akıllı yatırım yapmalı olmuyorsa zorlamanın anlamı yok emirdağın avrupa macerasını duymuşsunuzdur .çiftçilikte parayı bulamayan avrupaya işci olarak gitti şimdi hepsinin alında x5 x6 bmwler mersdesler var.ben onlara hiç özenmiyorum bana 2001 astram connectim h100üm erkuntum yeter.eski yöntemlerden kurtulmanızı tavsiye ediyorum duyan varsa konyada yeni bir ürün denenmiş yağ ithalatını durdurmak için.yağ üretiminde kullanılıyormuş.verimi beklenenin üzerinde çıkmış konya civarına onu denemelerini tavsiye ediyorum.

o dediğiniz yağ kanola bitkisinden elde ediliyor duyduguma gore kilosu 74 kurus devlette 20 kurus destek veriyormus yani 94 kurus ve dönümüne 550 ile 500 kg arası hasat kaldırılıyormus

slm erkunt 70 yeni kasa 4 wd var bizde çok güzel zorlamadıgın zaman hiç yakmıyo zorlamayada gerek yok zaten rolantide çekme ozelligi var yani düzgün kullanıldıgı zaman bi omur kullanılabilecek traktor diyorum

enter link=topic=6579.msg167110#msg167110 date=1237716832' Alıntı:
arkadaşlar tam erkunt süper diyorum you tubede bir yorum görüyorum 'bizim burada 2 kişi aldı aldıklarına bin bişmanlar yakıt çok güç yok' ya bıktım artık pes yani beni bi oyana bi buyana döndürüyorlar kız-*sw kız-*sw anladım ki tek çözüm bir erkunt kullanmak hemde çok ağır bir işte ama çevremde tek bir tane var komşu köyde adam zaten kendi kullanmaya kıskanıyo ve uzunköprüdede bayisi yok
ki gidip bakamıyorum öyle duruyom beakalım zaman ne gösterecek :S :S uyy-*s
umut bey 6 sene olmuş yazalı :) artık uzunköprüde bayisi var :) aldınız mı erkunt civarda alan var mı ?